Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2010 o 11:22, Amon_Re napisał:

Czy miał ktoś z was podobny problem??


Jak wiadomo wszyscy na forum sa jasnowidzami i wiedza np. jaka konfiguracje masz kompa. Informacja, ze "komp raczej spelnia wymagania" zupelnie nic nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 12:46, Wojman napisał:

Jak wiadomo wszyscy na forum sa jasnowidzami i wiedza np. jaka konfiguracje masz kompa.
Informacja, ze "komp raczej spelnia wymagania" zupelnie nic nie mowi.

Cóż jasnowidztwo tutaj akurat nie jest potrzebne, wystarczy przenieść wzrok nieco poniżej posta głównego, na podpis znaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 12:54, Hubi_Koshi napisał:

Cóż jasnowidztwo tutaj akurat nie jest potrzebne, wystarczy przenieść wzrok nieco poniżej
posta głównego, na podpis znaczy się.


Coz nie ma np. tak trywialnej informacji jak system operacyjny. Np. na Windows 7 sa problemy, ale da sie im zaradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 19:30, CysiekCysiowaty napisał:

Witam, mam 6lvl i przekopał się przez wszystkie trzy mapy, nigdzie nie mogę znaleźć obserwatorów,
więc gdzie oni się mogą pojawić?

Nie wiadomo.
Gra na początku losuje skład wszystkich siedlisk, więc nie da się przewidzieć jak i ile będzie danych jednostek w jakimkolwiek miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w grze da się jakoś sprawdzić statystyki w rodzaju czasu gry, zabitych stworów itp.? Raz, że brakuje mi tego, a dwa, że niektóre przedmioty np. wymagają iluś tam wygranych walk, żeby zacząć działać. Z góry dziękuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 18:04, Blackgoat napisał:

Witam, czy w grze da się jakoś sprawdzić statystyki w rodzaju czasu gry, zabitych stworów
itp.? Raz, że brakuje mi tego, a dwa, że niektóre przedmioty np. wymagają iluś tam wygranych
walk, żeby zacząć działać. Z góry dziękuję:D


Statystyki się dostaje po ukończeniu gry. A co do przedmiotów to one same pilnują, tzn. ta liczba wymagana będzie się zmniejszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę mapę żeglugi do wyspy Uzała [czy jakoś tak]? Brakuje mi już bodaj tylko dwóch mapek, a już nie mam gdzie walczyć zbytnio, bo wrogowie znacznie przewyższają mnie siłą. Przeszukałem całe 4 wyspy i po kawałku jeszcze dwóch, a wciąż znajduję te same mapy... To jest losowe, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 19:27, JayL napisał:

To jest losowe, czy jak?

Na pewno nie, i na pewno gdzieś w dotąd odkrytych przez Ciebie obszarach jest mapa do Uzali. Nie bój się i atakuj nawet tych przeciwników, którzy mają wysoki poziom trudności - duchy Szału są naprawdę potężne i można takie potyczki wygrywać bez strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 19:27, JayL napisał:

Gdzie znajdę mapę żeglugi do wyspy Uzała [czy jakoś tak]?


Mapę na wyspę Uzała znajdziesz na pewno na Umkas i Dersu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to pomęczę was jeszcze raz;). Czy da się zrestartować umiejętności?
BTW: Jestem po walce z

Spoiler

Żółwiem

i muszę się pochwalić, że poszła mi banalnie(grałem na zwykłym). Ale miałem to szczęście, że posiadałem w swojej armii (podaję z głowy więc nie czepiać się szczegółów) z 26 kapłanów, 13 arcymagów i 11 inkwizytorów a dodatkowo w Księdze Zaklęć miałem dwa niezłe czary ofensywne(Magiczna Halabarda i jakieś magiczne ostrze). Fajnie, że od tego momentu wreszcie w zamku pojawiły się nowe jednostki. W dodatku w liczbie Hord, co mnie straszliwie ucieszyło. A tak przy okazji, to odnawia się tylko w Grenwort czy dotyka też inne twierdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 08:50, Blackgoat napisał:

No dobra, to pomęczę was jeszcze raz;). Czy da się zrestartować umiejętności?

Nie, chyba , że jakimś edytorem.
Chyba jest zasada, że po wykonaniu zleconego zadania, u zlecającego pojawi się coś nowego (jednostki i klamoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, też należę do grona najświeższych fanów dzięki uprzejmości CDA. Jako newbie, mam z tego tytułu jedno pytanko: czy można kajś sprzedawać zwoje z czarami? Póki co nie wyszedłem jeszcze z pierwszego kontynentu, lecz nigdzie nie trafiłem póki co na taką opcję. A że gram magiem i zasoby many mam niemałe, wala mi się teraz po księdze zaklęć masa bezużytecznych papierzysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 21:17, Dexter_McAaron napisał:

mam z tego tytułu jedno pytanko: czy można kajś sprzedawać zwoje z czarami?

Sprzedawać zarówno zwoje i graty można tylko w zamkach (stojąc w oknie zamku otwierasz księgę zaklęć i można sprzedawać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy na forum więc nie jestem troszkę w temacie ;) troszkę się ogarnę i włączę się do rozmowy . Więc może tak na początek moja opinia o samej grze. Spodobała mi się i to nawet bardzo, fajna grafika ,wiele jednostek, i w ogóle , nie ma na co narzekać ... U mnie ta gr ama dużego plusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej wam mam pytanie :

czy uda mi się przejść gry grając magiem a przy awansach... nie zaznaczać dowodzenia tylko opcje z intelektem itd ???
na razie jestem na 7lvl i czasami się wacham czy aby przy następnym lvl nie wskazać dowodzenia... ;)

druga rzecz

nie mam miejsca w księdze zaklęć a chce kupić zaklęcie.. co robić ?? próbowałem wyrzucić zwój ale .. nie ma takiej opcji.. bo chce sobie kupić jedno potężne zaklęcie i nie moge :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno mam pytanie
chodzi o to że jak ktoś ma np określoną ilość potworów do sprzedania.. np 14 cierni jak ja je kupie i wykupie wszystkie to... już nie ma opcji aby one się pojawiły czy lepiej kupic 13 i potem poczekać bo może w późniejszym etapie gry się "odnowią " i będzie ich unlimit albo 12000 ??

i jeszcze jedno grafa nvidia ION - występują przekłamania w grafice np jestem sobie nad morzem i czasami przez milisekundy widze kontury itd.. wiem wiem najnowsze sterowniki do grafy niby mam.... wgrałem tydzień temu -_-
dalej nie wiem... mam zgodność z vista sp 2 (mam win 7 32 bit )

proszę o odpowiedź do pierwszego i tego posta, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 08:55, Chester001 napisał:

i jeszcze jedno mam pytanie
chodzi o to że jak ktoś ma np określoną ilość potworów do sprzedania.. np 14 cierni jak
ja je kupie i wykupie wszystkie to... już nie ma opcji aby one się pojawiły czy lepiej
kupic 13 i potem poczekać bo może w późniejszym etapie gry się "odnowią " i będzie ich
unlimit albo 12000 ??


Po za zamkami nie spotkałem się w grze z sytuacją, żeby z czasem nastąpiło zwiększenie ilości jednostek do rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować