Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Pytałeś się na innych forach? Ja akurat jestem u elfów, ale gram paladynem, więc pewnie odpada(i gram na wersji z cdaction).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 15:42, Sarinew napisał:

(i gram na wersji z cdaction).

Ja też grywam na wersji z CDAction. I nie sądzę aby ona różniła się jakoś od wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 15:37, Thalanthas napisał:

I jak? Nikt nie ma sejwa o takich "parametrach"?


Ja mam zapisy z krainy krasnoludów, mag na 16 poziomie. Nie wiem czy Ci to odpowiada.
A, jeszcze poziom trudności "wysoki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 16:41, Thalanthas napisał:

Pewnie że odpowiada. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Adres mail na
który mógłbyś wysłać sejwa mam na gramie.



Jeśli kraina elfów to dolina tysiąca rzek to mam 3 sejwy jak chcesz, z tego co pamiętam grałem magiem:) (wysłałem Ci na maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłbym prosić o pomoc? Odpaliłem grę na laptopie(acer) i niezależnie od ustawionej rozdzielczości po obu stronach ekranu mam duże czarne pasy. Co ciekawe, gdy wcześniej grałem na laptopie(tym razem lenovo) wszystko było oki. Nie wiem, co tym razem robię źle.
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 08:50, Blackgoat napisał:

Witam. Czy mógłbym prosić o pomoc? Odpaliłem grę na laptopie(acer) i niezależnie od ustawionej
rozdzielczości po obu stronach ekranu mam duże czarne pasy. Co ciekawe, gdy wcześniej
grałem na laptopie(tym razem lenovo) wszystko było oki. Nie wiem, co tym razem robię
źle.
pozdr.


Dorzuć patche - powinno pomóc :)
Jak nie pomoże - poszukaj tutaj: http://forum.kings-bounty.com.pl/ prawie na pewno problem był poruszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 08:50, Blackgoat napisał:

Witam. Czy mógłbym prosić o pomoc? Odpaliłem grę na laptopie(acer) i niezależnie od ustawionej
rozdzielczości po obu stronach ekranu mam duże czarne pasy. Co ciekawe, gdy wcześniej
grałem na laptopie(tym razem lenovo) wszystko było oki. Nie wiem, co tym razem robię
źle.
pozd

Pobaw się rozdzielczością pewno laptop ma ati grafikę i przycina wyświetlanie do rzdielczości z tąd te pasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 08:50, Blackgoat napisał:

Czy mógłbym prosić o pomoc? Odpaliłem grę na laptopie(acer) i niezależnie od ustawionej
rozdzielczości po obu stronach ekranu mam duże czarne pasy. Co ciekawe, gdy wcześniej
grałem na laptopie(tym razem lenovo) wszystko było oki.

Ja grałem zarówno w Legendę jak i w Wojowniczą księżniczkę na laptopie Acer 5820TG w rozdzielczości 1366x768 oraz na MSI GT680 w rozdzielczości 1920x1080 i na obydwu miałem po bokach pasy (tak gdzieś po ok. 15 mm).
Tyle że ja przechodziłem nad tym do porządku dziennego składając to na karb panoramicznego (16x9) ekranu. Nie wiem, Lenovo jaki miało ekran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie czegoś o nazwie "King''s Bounty 2"?
Bo nie licząc Wojowniczej Księżniczki i 2 dodatkow do niej(Nowe światy i Ścieżki Przeznaczenia ) to zapowiedziano parę dni temu King’s Bounty: Warriors of the North
http://www.gram.pl/news_8AfiGey0_1C_zapowiada_Kings_Bounty_Warriors_of_the_North.html
i jak narazie tylko tyle informacji jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde !!!!!!

Dzięki ! Bo już myślalem że nic... dzięki za info już czytam !
ps jeśli lubisz okres średniowiecza zagraj też w .... knights and Merchants !


/////////////////

Ale grafikę to mogli by poprawić albo dać 2D i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może poprawią trochę wygląd, ale nie sądze, żeby przerzucili się na 2D(wszystko od nowa zrobić, a tu mają "gotowy silnik)". Na tym etapie informacji ja bym to traktował jako kolejny (samodzielny) dodatek niż pełnoprawnego następcę z 2 w tytule, ale to się jeszcze zobaczy.
Przydałoby się trochę innowacji typu zwykły podgląd "zasobów" w danych budynkach z poziomu mapy, bo musiałem sobie na mapie notatki robić kto co sprzedaje, a na kartce miałem listę moich jednostek w garnizonach.

A w Knights and Merchants grałem dawno temu i gra fajna była, ale nie przeszedłem jej całej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od niedawna mam mały problem a konkretnie zrobiłem misje Annore i Henya, zabiłem tego bandziora ale zapomniałem gdzie ten Annore był ;o szukałem go po kilku mapkach i nici ;f Może mi ktoś pomóc?
A druga sprawa. Z labiryntu smoków trzeba się przedostać na jakąś tam wyspę tak? Zabiłem wszystkie wcielenia ale przejścia dalej tam nima ;f

Jeśli ktoś grał bądź gra to bardzo bym prosił o pomoc :)
Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 21:39, Rid3rS napisał:

Od niedawna mam mały problem a konkretnie zrobiłem misje Annore i Henya, zabiłem tego
bandziora ale zapomniałem gdzie ten Annore był ;o szukałem go po kilku mapkach i nici ;f Może mi ktoś pomóc?

Grałem w to dość dawno i nazwiska niewiele mi już mówią. Powiedz raczej w jakiej krainie były te misje i czego dotyczyły, to będę mógł podpowiedzieć.
Chyba że już sam znalazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Labirynt już przeszedłem :D w sumie chyba fartem ;p dużo mi to czasu nie zabrało :P ale dalej nie mogę znaleźć tego Annore :( misja polegała na zemście, Henya została zabita przez Bandziora który miał na nią zlecenie po zabiciu Bandziora należy wrócić po nagrodę. Niestety zapomniałem gdzie ten Annore urzęduje :( Bodajże para Annore i Henya to elfy.

Dziękuje za chęci do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Annore i Hneya

Postęp:
- Rabuś Szeragga okazał się zabójcą . Odszukaj go i zemścij się (zaliczone)
- Hneya została pomszczona. Przekaż wieści Annorowi

Główna misja:
Bard Annore prosi, byś udał się do Krainy Śmierci i znalazł mężczyznę
odpowiedzialnego za śmierć jego ukochanej Hneyi. Zabójca zwie się
Szeragga i jest łowcą głów.
Nagrodza: Srebrny róg. 1500 Doświadczenie.

I nie wiem o co chodzi z tą misją:

Uciekająca księga

Postęp:
- Odszukaj Księgę Zła.

Główna misja:
Nekromanta Kvorum prosi cię o odnalezienie żywej Księgi Zła w
jaskiniach pod przełęczą Arrahta.
Nagroda: Zwoje "Księga Zła" (3 szt). Złoto (97.500 monet). 1950 Doświadczenie.

Ale gdzie ta przełęcz jest oO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować