Zaloguj się, aby obserwować  
Masiol

Psy czy koty?

225 postów w tym temacie

A zapomniałem: Mam teraz Yorka (York Shire Terrier) i jest niezastąpiona (kobieta czyli suczka). Teraz jest w ciąży i bedzie rodziła ok. 21 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko psy! A najlepeij takie kochane stworzonka jak Akitki - na razie musze się zadowolić widywaniem stworów raz na jakiś czas (jak odwiedzam mojego tatę) ale kiedyś będę mieć swojego stwora... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:25, reaven1 napisał:

Zawsze bym wybrał psa, bo są inteligentne i wierne, a nie to co koty, które są fałszywe i śmierdzą:P...



Nie zgodze sie z tym ze koty sa falszywe i smierdza - koty akurat sa zwierzetami bardziej czystymi niz psy - bo kot nie narobi ci na srodek pokoju. Ogolnie widac, ze jest to opinia osoby, ktora nigdy w zyciu kota nie miala.

Ja mam w sumie 2 koty i 7 psow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE MA co porownywac tych zwierzakow bo wiadomo ze psy są lepsze np. dlatego,że nie włoczą sie tak jak koty i są barzo wierne wlascicielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:50, Iras. napisał:

Ogolnie widac, ze jest to opinia osoby, ktora nigdy w zyciu kota nie miala.


To jest opinia osoby, której babcia została w nocy zaatakowana przez swojego kota... z resztą nie pierwszy raz słysze o takich atakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:00, reaven1 napisał:


To jest opinia osoby, której babcia została w nocy zaatakowana przez swojego kota... z resztą
nie pierwszy raz słysze o takich atakach...



Tyle, ze kot nie robi tego bo jest falszywy czy zlosliwy, a dlatego, ze poluje na cos co sie rusza - staje sie to problematyczne w chwili gdy "ruszajacym sie czyms" jest akurat krtan.

Rownie dobrz moglabym stwierdzic ze psy to mordercy, bo spedzilam w dziecinstwie kilka tygodni w szpitalu po pogryzieniu przez wlasnego... Nie twierdze tak jednak bo znam psy i wiem jak na co reaguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę koty. Są milsze. Tylko szkoda, że nie umią jeść z ręki, chociaż moją kotkę nauczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koty są o wiele lepsze niż psy.

reaven1
Koty nie śmierdzą ( tylko gdy mają kocią grypę, ale da się wytrzymać ).Kociaki też są inteligentne i wierne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie mógł wybrać... I koty lubię i psy... No może koty troszeczkę mniej, ale to przez tą ich niezależność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobicie w domciu mam kotkę i jest suuuuper czysta i nie śmierdzi jej z pyszczka.
A psy ogólnie śmierdzą, terzba je kąpać i sprzątać po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja! Koty najlepsze są! ;) Ja jestem nieco fanatyczny co do kotów ( złapali mnie na próbie przemycenia Jaguara [ Panthera onca ]) Koty moim zdaniem są inteligentniejsze niż psy (nie wiem skąd przekonanie, że jest inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś psa, niestety biedaczek zdechł ze starości teraz mam kota, więc -hm, może wydam się teraz jakaś super ważna czy coś- myślę, że trochę znam się na obu zwierzętach.
Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że i kot i pies mają swoje wady i zalety.
Pies przyjdzie zawołany, zawsze można go pogłaskać, gdy się go zbeszta schyli łeb i uniżenie będzie skamlał.
Kot za to, zawołany, przyjdzie, jak zechce, a gdy się go zbeszta, to najczęściej po prostu uda, że nie zwraca na to uwagi.
Wiecie, za to tak bardzo kochacie wszyscy psy? Za uległość. Bo wszyscy ludzie mamy tą głupią przypadłość- chcę dominacji. Pies słucha się zawsze i to nam pasuje. Natomiast kot ma opinię niezależnego, i to nas irytuje. Dlaczego zwierzak się nie słucha?
Osobiście tak jestem zżyta z własnym kocurem, że jest między nami jakaś psychiczna, niewidzialna umowa.
On, gdy chce być głaskany, przychodzi, mruczy, łasi się.
Cóż, może ktoś powie, że koty są nieczułe na uczucia. Guzik prawda.
Kot wyczuwa, gdy masz zły nastrój, chce Ci go poprawić, mruczy...
Jeszcze parę słów na temat mojego kota:
Gdy ktoś puka do drzwi, lub dzwoni domofon, on szynko biegnie do pokoju i miauczy. Tak, iście ''psie'' zachowanie.
A gdy nie ma mnie zbyt długo, siedzi pod drzwiami i czeka, aż przyjdę ze szkoły, tudzież treningu czy zakupów.
A gdy już przyjdę jest mruczenie.
Ps. Może agresywnie się wypowiedziałam, ale mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam. Często mówię to, co myślę, więc...
Ps2. Jednakowoż, wolę kociaki ;)
Ps.3. Koty wcale nie są fałszywe i śmierdzące. To śmieszny osąd.
Ps.4. Koty są tak samo inteligentne jak psy, może nawet bardziej. Ale o to się spierać nie będę, bo zaraz wszyscy będą mnie z błotem mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kotke jak wspomniałam wyżej i jestem z niej zadowolona. Jak stwierdziła jaheira93 Koty są bardzo czułe i mają w sobie to coś z charakteru jak człowiek. Np. nakrzyczymy na niego/nią obrazi się na nas i przejdzie mu po jakimś czsie, tak samo my się zachowujemy. Pies ucieknie i po chwili do nas przyjdzie za grosz charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psy i tylko psy ! Po pierwsze są bardziej ''kumate'' niż koty ;) A po drugie na sierść kota mam alergię :/
Poprostu nie lubię kotów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po drugie na sierść kota mam alergię :/

Naukowcy udowodnili że 95% przypadków zachorowań na alergię z poodu kociej sierści można skutecznie wyleczyć ja mam kota, a mój brat ma alergie na sierść kocią i żyje, a nawet głaska Kitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować