Zaloguj się, aby obserwować  
Masiol

Psy czy koty?

225 postów w tym temacie

Psy są najlepsze, one kochają właściciela, bronią go potrafią się nawet poświęcić. Np taki przypadek, Pani miała psa i kota, pewnego dnia umarła, pies umarł z tęsknoty a kot tego nie zwiął do głowy.
Jam mam yorka, a jak jestem z nim na spacerze, jak idzie obok jakiś rottwailer, to on tak szczeka i rwie sie, że trudno go utrzymać:P Albo jak ktoś obok drzwi przechodzi to on tak szczeka i aż gryzie drzwi że musze wrzeszczeć na niego, to jeszcze do końca nie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koty są super. Są miłe, puchate, mruczą uspokajająco, potrafią wyczuć chorobę, kładąc się na chore części ciała człowieka. Moja kocica wyleczyła mojego ojca z reumatycznych bólów ręki, gdy miałam zapalenie płóc i lekarz przepisał mi bańki, to ona kładła mi się na plecach ;)) , a co do sztuczek, to: otwierała drzwi i okna, a nawet odkrącała kran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koty i psy są super!! Mam kota i 2 psy. Miło jest patrzeć jak się ze sobą bawią ;). Kot jest jako "przytulanka", a psy wiernie bronią mojego mieszkania. Są miłe i sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koty chyba, bo nie szczekają na mnie jak przechodzę koło ich domów.
A tak na serio, to też koty, bo są jakieś takie milsze w dotyku, mruczą, ocierają się o nogi i potrafią utrzymać równowagę w trudnyvh sytuacjach: ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię i psy i koty. Mam ośmio miesięczną kocicę w domu i sie z tego cieszę ;) Jest przyjemna, miła i zbawna. A psy również lubię za to, ze są wierne i bronią właścicieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:59, elo-michelo napisał:

koty są fajne psy są natręntne i smierdzą

nie masz racji psy są fajne a z koty to są natrętne i śmierdzoncę widać że nigdy w domu nie miałeś psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:58, laki988 napisał:

nie masz racji psy są fajne a z koty to są natrętne i śmierdzoncę widać że nigdy w domu nie
miałeś psa.


Ale śmieszne!!! Koty są the best a psy okropne szczekające..., ogółem psy są do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:34, Maciex94 napisał:

> nie masz racji psy są fajne a z koty to są natrętne i śmierdzoncę widać że nigdy w domu
nie
> miałeś psa.

Ale śmieszne!!! Koty są the best a psy okropne szczekające..., ogółem psy są do bani.

Koty the best widać że nigdy nie miałeś w domu dwumieszencznego psa ja od razu zmieniłem zdanie że psy są lepsze po pierszym dniu pobytu mojego psa w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:34, Maciex94 napisał:

> nie masz racji psy są fajne a z koty to są natrętne i śmierdzoncę widać że nigdy w domu
nie
> miałeś psa.

Ale śmieszne!!! Koty są the best a psy okropne szczekające..., ogółem psy są do bani.

Eh mówisz tak bo masz kota, a psa nigdy nie miałeś . . . moim zdaniem psy są lepsze bo są jak przyjaciele, można się z nimi pobawić a jak się ma bernardyna [jak ja] to można jeszcze uprawiać zapasy . . .
Ale kotki też są świetne, ale bardziej jako przytulanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować