Zaloguj się, aby obserwować  
Masiol

Psy czy koty?

225 postów w tym temacie

W kotach jest niezwykłe to, że wg nich my jestesmy ich własnością. Dopóki wszystko idzie po ich myśli, to łaszą się, przymilają, wskakują na kolana. Po prostu, nie ma to jak koci charakterek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:51, Kukowsky napisał:

> To podobnie jak moja kotka była super miała14 lat. Urodziła 4 kociaki 2 umarły a 2 przeżyły.

> No i klika miesięcy po tym też na cos zachorowało i wogóle przestała jeść nos miała całkowicie

> zatkan. Dostawała jakies zastrzyki z lekarstwami też zawsze jak byłem chory to leżała
ze mną
> jak spałem to też koło mnie. No i pewnego dnia wyszła tak jak zawsze wychodzi ale juz
nie wróciła.
> Na początku nie mogłem znieść że jej nie ma no ale przynajmniej zostawiła potomstwo 2
fajne
> kotki. Niedługo dam ich fotki.
Ale mój kot miał dopiero rok:( Jeszcze całe życie było przed nim:(


No to ci szczerze współczuje ja jak stracilem moja ulubiona kotke to do tej poczy czyuje jej brak gdy zasypiam i jej nie mam a rano też zawsze była kołomnie. Na pocieszenie zostawiła mi swoje 2 małe kotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie psy rządzą , a co mogą koty zrobic tylko się łasic , a psy mogą pilnowac domu i się łasic i stanąc w obronie właścicieela . :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ani jedno ani drugie
koty to wrede stworzenia , a psy potrafią pogryźć właściciela nawet po kilku latach gdy są z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:50, tosz napisał:

koty to wrede stworzenia , a psy potrafią pogryźć właściciela nawet po kilku latach gdy są
z nim

Ta... Chyba mówisz o Amstafach, nie wszystkie psy mają taką zrytą psychę :P !
Ja tam mam Buldoga Angielskiego (Psa ! :P), i jest naprawdę super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100% na koty. Psy sa beznadziejne. Sa brudne, nadpobudliwe, niebezpieczne i tzreba nad nimi wiecej opieki. Co prawda nie mam kota, ale to tylko z tego powodu, ze jestem zbyt leniwy, zeby uczyc go robic do kuwety. :P Mimo to i tak jest duzy plus - z psem tzreba wylazic ciagle na dwor... Srednia zabawa. Do tego to, ze pies potrafii kilka sztuczek nie znaczy o jego inteligencji. Mysle, ze wrecz pzreciwnie. Grzecznie wykonuja rozkazy, bo nie maja wlasnego zdania. xD Mitem ejst tez to, ze psy rozumeija ludzi. Po prostu zapamietuja dzwiek slow takich jak "siedz" i wiedza juz co maja robic. Nie zrozumeija napewno, kiedy zapytasz "jaks ie czujesz?", choc mozesz ich uczyc tego cale zycie. :) W sumie, to po co uczyc ich czegokolwiek? I tak anjczesciej jest to niebezpieczne. Ile razy natomiast slyszalo sie o przypadku, kiedy pies pogryzl swojego wlasciciela? Wole nie ryzykowac i miec kota, ktory co najwyzej mnie podrapie. :P Do etgo koty sa takimi... luzakami. :D Nie robia zamieszania w domu, a za to sa bardzo fajne w dotyku - miekkie i cieple. xD Juz nie mowiac o tym, kiedy kot zaczyna mruczec. :) Calkowite pzreciwienstwo odglosu szczekania psa. :)

Podsumowujac: wybieram Koty (a psy sa glupie :P)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na koty :) Sam mam dwa :) Z kotem można się pobawić, a pies zaraz odgryzie ci rękę :P

Wiadroman ----> Jeśli chcesz kota, idź do schroniska i weź takiego, który już umie robić siusiu do kuwetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koty górą!
ja mam i psa i kota, tzn. zawsze mialem psa i juz od dawna chcialem miec tez kota. od 5 miesiecy mam siedmiomiesieczna kotke perska. koty sa takie eleganckie, "dostojne", mile, inteligentne, spokojne i czyste. moze nie potrafia niektorych sztuczek co psy, ale sa naprawde mile. kiedy robie cos na kompie zazwyczaj przychodzi do mnie, kladzie sie pod krzeslem i spi. w nocy nawet wchodzi mi do lozka i kladzie sie gdzies z boku. rano i kiedy przychodze ze szkoly miauczy na powitanie i naprawde wole miec kota niz biegajacego po calym domu brudnego psa, ktoremu smierdzi z pyska. koty sa o wiele zreczniejsze i spokojniejsze i to chyba jest ich glowna zaleta. i nie mowie, ze psy sa zle, bo rowniez maja swoje zalety, ale ja osobiscie wole koty. a mruczenia chyba nie zastapi zaden psi odglos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham psy. Psy są extra. Psy wymiatają. Ja mam na działce 3 psy i tam jest super w każdą wolną sobotę tam jade. Świetnie się z nimi bawię. Psy wolę o 100 % bardziej od kotów. Koty to takie lizusy ,a psy to najlepsi przyjaciele ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:01, Alutka1313 napisał:

cholipa nie to ten obrazek dałam


No chyba Ci sięcoś pomyliło. A co to miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka kotów i dwa psy. Bardzej lubię psy. Dlaczego? Koty grają na nerwach, gubia więcej sierści, mają ostre pazury i niszczą meble, chodzą swoimi ścieżkami i prawie nigdy nie wracają do domu na czas. Często giną pod kołami samochodu/pociagu. A psy? Wierni towarzysze, lojalni, prawdziwi przyjaciele człowieka. Na widok właściciela szczerze się cieszą z jego powrotu. A koty? Phew.. Nic z tych rzeczy. Miałem kilka kotów, żaden nie nie wrócił. Mam też dwa psy, jednego od roku, jeden od dzieciństwa (pewnie niedługo zdechnie ze starości :-|) i nie mam tylu kłopotów co z kotami. Psy górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam koty i psy. Najlepsze i tak są szynszyle. Moja umie chodzić po scianie. Ostatnio wlazła na szafę. A jak? A tak, że między szafą a ścianą jest mała przestrzeń. No to ten agent zapierając się między ścianą a szafą wszedł na górę. Nie wiedział tylko jak zejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować