Zaloguj się, aby obserwować  
Masiol

Psy czy koty?

225 postów w tym temacie

Ja wole psy bo koty se wszędzie szwędają i nic z nimi nie idzie robić a psy to są przyjaciele człowieka można z nimi sie pobawić i wogule myśle że pies jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kidyś kota,ją,nazywała sie Filip:\po dwóch latach samochód ją rozjechał,tylko na serio było do dupy gdy flaki mojego kota nikt nie chciał pozbierać,szczególnie odpowiednie do tego służby,teraz mam psa,też ją,suczke,nazywa sie Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę psy, są bardzo oddane swojemu panu. Fajnie merdają ogonami i naprawdę widać, jak jest lojalny. A poza tym mam uczulenie na koty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które piszą ''że z kotem nie można nic robić'' albo ''że pies jest bardziej oddany'' poprostu kota nie mają i nie wiedzą o nich wielu rzeczy. Kot jest bardziej poręczny do głaskania i przytulania i nie szczeka głośno jak coś chce ;) Psy mają krótszą pamięć i często po śmierci swego opiekuna zapominają o nim - oczywiście nie wszystkie tak mają, bo na przykład polski Dżok i japoński Hachiko czekały do samego końca. Oba mają pomniki, zawsze mnie dopada wzruszenie jak o nich pomyślę. Kot podobno pamięta do końca do końca życia pierwszego właściciela. Zdecydowanie wolę koty, w innym temacie dałem zdjęcia moich 3 kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 17:46, eviczek napisał:

ja osobiście stanowczo wole PSY, ale koty też nie są złe...



Ja osobiście wolę psy!! No w końcu to najwierniejszy przyjaciel człowieka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:20, m a g d a napisał:

Ja osobiście wolę psy!! No w końcu to najwierniejszy przyjaciel człowieka!!

No właśnie, wszyscy mówią że to najwierniejsze zwierzęta. W takim razie kto wymyślił przysłowia typu np. pogoda pod psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:20, m a g d a napisał:

Ja osobiście wolę psy!! No w końcu to najwierniejszy przyjaciel człowieka!!

No właśnie. Wszyscy mówią że psy są najwierniejszymi zwierzętami. W takim razie skąd wzieły sie przysłowia typu pogoda pod psem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować