Zaloguj się, aby obserwować  
Masiol

Psy czy koty?

225 postów w tym temacie

ja osobiscie preferuje PSY :) jakos koty lubie tylko gdy są małe ... ;/ ale muszę wam przyznać ze kiedyś mialam kota, ktorego bardzo kcohalam i nawet wtedy kiedy juz dorósł =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze miałem koty, nawet po kilka naraz. Bo jak się zdarzyła kotka, to wiadomo co było dalej. Ale zdarzało mi się mieć psy, a konkretnie 2: jednego prawie w ogóle nie pamiętam (byłem bardzo mały) a drugiego miałem tylko kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

preferuję koty :P
mam w wdomu jednego , morka się wabi , wazy TYLKO 9 kilo i ma 11 lat :) rpawdziwa kocilla xD
przy okazji zamieszczam jej zdjęcie :)

co najbardziej lubię w kotach ? że są niezależne. a nie tak , jak psy , które ciągle se przymilają (no dobra , koty sie przymilaja gdy są głodne , albo trzeba zmieniźć piasek w kuwecie :P) ... w ogóle po paru niemiłych przezyciach z dzieciństwa bardzo boję sie tych większych psów ... ale raz miałem jednego ,a el króciutko go znałem , bo zszedł , jak miałem 5 lat ze starości ;/. ale jednak zdecydowanie jestem za kotami :)

20070306071131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOTY KOTY KOTY.

Są takie milusie iprzyjemne i puszyste i mam ich pięć i będzie więcej...
najbardziej lubię moje 2 rosyjskie koty niebieskie ale mam jeszcze taki fajne miszańce... Też są boskie... Tylko jednej rasy kotów nie lubię: SFINKSÓW... Łeeeeeeeeeee taki bezsierściste. Ohyda.

A psy są wogóle nieciekawe. no bo yaki kot jest czysty i wogóle a pies... narobi gdzie mu się podoba i tyle z niego jest że trzeba po nim sprzątać.

KOTY KOTY KOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OCZYWIŚCIE ŻE PSY
psy to fajne miłe i przyjemne stwożenia. oddane są właścicielowi i są udomowione
a koty uuu nicierpie. Sa brzydkie, małe i takie dzikie i nieprzewidytwalne. Skacza po meblach i firanach i ogólnie okropne. Psy to co innego np. owczarek niemiecki doberman amstaf pitbul to sąfajne stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba zwierzaki są fajne, ale psy jednak inteligentniejsze i bardziej towarzyskie...sam jednego posiadam. Chciałem nazwać go "Sakura", ale mi mama nie pozwoliła i się głupio "Kaja" nazywa...[to suczka]. Swoją drogą fajnie byłoby na dworku wołać "Sakura" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa to dwa skrajnie rozne gatunki - wiec raczej nie ma co porownywac... jdni wola zwierze ktore bedzie posluszne inni woli cos co pomruczy mu przy uchu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem małego kota ale...poczuł się zbyt wolny i uciekł.Mimo wszystko dla mnie lepsze są psy.Wydają się bardziej przywiązane do człowieka, są dla niego dobre (jeśli człowiek jest dobry dla nich).Mimo wszystko koty też mają bardzo dużo plusów.W moich odczuciach pies przywiązuje się bardziej do człowieka ale kot przywiązuje się szybciej a mniej.Te zwierzęta w sumie są do siebie dość podobne.Minusem którego nie lubię u kotów to to że są leniwe.A minusem u psów jest to że wydają odgłosy których bardzo nie lubię - szczekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że psy, mialem raz kota, który miał trzy rzeczy do roboty (i tylko to robił nic innego): Spać, jadł i załatwiał się (przynajmniej na dworzu). Więc go tępiłem, nie wiem czemu ale tępilem. I on zmarł bo miałok. chyba 15 lat czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować