Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucyjny RTS - World in Conflict - już jutro!

74 postów w tym temacie

Trzeba zobaczyć co to za gra. Pobieram demko. Zapowiada sie ciekawie, jak spodoba mi sie demko, to kupię ta gre. Myśle nawet o EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"niskie wymagania" ?? - chyba wyłącznie dla minimalnych ustawień grafiki, przy których gra wygląda dość nieciekawie.

Niestety, demo na ustawieniach maksymalnych (w tym wszelkie efekty DX10) potrafiło nieźle przyhaczyć w trakcie bitwy na C2D6600, GF8800 GTS i 2GB Ram (tutorial działał za to bardzo płynnie).

Do pełnego uraczenia się efektami graficznymi w trybie DX10 potrzebna jest niestety jeszcze lepsza konfiguracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:45, heyboy napisał:

Czekam na swoją EK. Kurier dostał już do łapek, więc jutro (mam nadzieję) lub w poniedziałek
powinienem mieć :D


Tak z ciekawości - Jaką edycje zamowiłes? :)

Też zamierzam kupic EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:51, Kyzv napisał:

Tak z ciekawości - Jaką edycje zamowiłes? :)

Radziecką :D

Sephirath moja poszła dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zapowiedziach / tematach numerów w CD Action śmiało mogę stwierdzić, że będzie to jeden z najlepszych RTSów tego roku.
A tak przy okazji, dlaczego CD Projekt nie zrobi newsa dotyczącego reedycji DMC2 oraz DMC 3? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:58, heyboy napisał:

> Tak z ciekawości - Jaką edycje zamowiłes? :)
Radziecką :D

Sephirath moja poszła dzisiaj

Moja "wyszła" dzisiaj, ale numer trackingowy wciąż nie działa. A Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:52, moonman napisał:

na czym dokladnie polega innowacyjnosc tego RTSa? chodzi mi szczegolnie o tryb multi


Najsampierw wybierasz stronę konfliktu (USA tudzież CCCP) a następnie coś na kształt specjalizacji (Infantry, Armor, Air, Support)... Każda ze specjalizacji ma do dyspozycji określone jednostki (np. Armor ma ciężkie czołgi, których nie uwidzisz jak wybierzesz inną)... Można tyż dołączyć do rozgrywki jako obserwator (ponoć)...
No i celem jest zajęcie określonej liczby punktów strategicznych, więc nie ma co barłożyć jeno atakować i atakować i jeszcze atakować... Acha, zapomniałbym, że trzeba jeszcze atakować...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:02, Wodzasty napisał:

> na czym dokladnie polega innowacyjnosc tego RTSa? chodzi mi szczegolnie o tryb multi

Najsampierw /pyk/

No, to faktycznie, ojej, innowacyjne :-P

Innowacyjny będzie przez wprowadzenie "klas postaci" generałów w multi, megaultrauberultymatywną grafikę, szczątkowe odejście od tematu kamienia-papiera-nożyczek w projektowaniu jednostek, wielka skala jednostek, (teraz ciekawe:) brak "bazy", działamy tylko przy pomocy naszych danych nam jednostek + zrzutów pomocniczych.

O czymś zapomniałem? To dopiszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować