Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucyjny RTS - World in Conflict - już jutro!

74 postów w tym temacie

Ta gra nic rewolucyjnego nie oferuje .. ciekawa ale już mnie zaczęła nudzić .. skończyłem 4 misję ..

Tutaj prawie w ogóle nie ma myslenia .. taktyki Zero ! . typowy rts z gorszym klimatem i fabułą od C&C3 Tiberium Sun.

nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:42, Dann napisał:

Tak. ...
Jak dla mnie zdecydowanie tak.
A zresztą na takiej konfiguracji raczej żadnych fajerwerków graficznych nie uwidzisz. A podczas
większych starć będziesz zapewne jeno zgrzytał zębiskami i pożerał biurko kęs za kęsem. :-P
Żadna to przyjemność z gry IMO.

Specjalnie dla Ciebie jutro lub w weekend sprawdzę jak się gra na takiej konfiguracji, monitoruj temat o WiC i dowiesz się, jak rzecz wygląda.

Dnia 20.09.2007 o 15:42, Dann napisał:

Ja osobiście od pewnego czasu wyznaję zasadę, że jeśli jakaś gra nie jest w stanie działać
u mnie idealnie płynnie (niekoniecznie na max detalach, ale żebym tą płynność mógł dostrzec
gołym okiem w każdej sytuacji), to mogę sobie o niej co najwyżej poczytać i nic ponadto.

Co nie znaczy, że gra ma wysokie wymagania sprzętowe, prawda? Tak na marginesie podchodzę do sprawy podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:38, hallas napisał:

Aha. Mniejsza częstotliwość klikania niż w innych grach RTS rzeczywiście świadczy o tym, że
jest zręcznościowa.


Chyba raczej większa ... :-?

Dnia 20.09.2007 o 15:38, hallas napisał:

Ekonomii? Nie przesadzaj. Systemy ekonomiczne w grach RTS nastawionych na walkę są proste jak
budowa cepa, jedynie system z Total Anihilation oraz Supreme Commander wymaga większego zastanowinia.


I właśnie dlatego napisałem, "odrobina". :-) Ot dwa surowce i tyle. To chyba dla nikogo nie powinno stanowić problemu. Chociaż IMO jakby brali ludzie przykład choćby z Settlersów 2 (te zależności między surowcami itd. :-), to chyba też nikt zawału by przez to nie dostał.

Dnia 20.09.2007 o 15:38, hallas napisał:

Patrz wyżej. Ludzie mówią, że grają na tym sprzęcie. Jeszcze raz się zapytam - to nie jest
mało?


Patrz wyżej .. mój poprzedni post. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2007 o 15:40, hallas napisał:

Czy w Ground Control zwycięstwo zależało od ścisłej współpracy między tymi graczami?


bez przesady. Prawie w każdej normalnej grze multi zależy sciśła wspólpraca między graczami .. WiC nic konkretnego i innowacyjnego nie oferuje ..

Gra jest ciekawa ale na pewno bym jej nie dał wyższej oceny od 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:44, Zakharov napisał:

Sama rozgrywka była raczej płytka,

Przykro mi, że tak uważasz. Ja natomiast dopiero w tej grze znalazłem głębię oddającą pewne aspekty dowodzenia wojskiem, których jeszcze w grze RTT czy RTS nie widziałem (w Operation Flaspoint również były one obecne ale to trochę inna liga). Głębia to dotyczy gry w multi, nie singla.

Azazell3 Widzę, że już masz grę! Polską wersję czy kupiłeś na zachodzie? Bardzo mnie interesuje jak wyszła polonizacja. No i jak Ci się gra w necie bo nic o tym nie napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:48, Azazell3 napisał:

bez przesady. Prawie w każdej normalnej grze multi zależy sciśła wspólpraca między graczami
.. WiC nic konkretnego i innowacyjnego nie oferuje ..

Zatem uważasz, że taka współpraca ma miejsce w grach multi takich jak Company of Heroes czy Star Craft? Grałeś w ogóle w WiC po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko z gatunku podstawowych, bo jak zwykle użytkownicy notebooków muszą sami walczyć o informacje. Czy jeśli Radeon X1400 (mobility, ale jednak 1400 :P) nie został wymieniony wśród kart obsługiwanych to znaczy, że jest nieobsługiwany? Czy też to tylko taki bląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:55, Darkstar181 napisał:

Przecież sam napisał że jest dopiero w 4 misji...
Muhahha! :)

Ja to wiem ale to za mało by zarzucić mu piractwo.

W każdym razie:
Czy WiC ma niskie wymagania? Tak. Nikt nie zauważa, że przy zachowaniu płynności wyświetlania grafiki można pokazać całe pole walki (nie jest to najczęściej potrzebne ale jest możliwe). Próby dokonania tego w CoH natomiast prowadzą do czkawki.

Dann przeczytaj sobie ten post, w którym porównuję częstotliwość klikania w CoH oraz w WiC.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8781&pid=405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:13, Darkstar181 napisał:

Masę rzeczy których nie mają inne strategie.
Zagraj w demo, to się przekonasz.

Taaa, nie ten sprzęt... nie ten sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:07, hallas napisał:

Dann przeczytaj sobie ten post, w którym porównuję częstotliwość klikania w CoH oraz
w WiC.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8781&pid=405


Jeśli gra nie wymaga sprawności posługiwania się gryzoniem na poziomie przeciętnego mieszkańca Korei Płd., to już jest połowa sukcesu :-D. Druga sprawa, to pytanie w jakim celu klikamy ? Czy w celu szczegółowego zaplanowania i zorganizowania ataku na wrogie pozycje, czy może w celu wymicrowania wrogich jednostek dystansowych.
A z tymi obliczeniami, to może daj sobie spokój :-) ... naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na kilku forach przy różnych innych grach zwracali mi uwagę (a nawet byli oburzeni :) także i ja teraz to zrobię. Nie ma wersji kolekcjonerskiej gry World in Conflict! To edycja specjalna! A czym się różni od kolekcjonerskiej? A bo ja wiem, pytajcie innych :D

A tak poważnie, także mam zamówioną wersję specjalną (USA). Mam nadzieję, że spotkamy się na serwerach (fajnie by było stworzyć jakiś duży polski klan z prawdziwego zdarzenia). No i mam nadzieję, że edytor map też będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:47, TobiAlex napisał:

Ponieważ na kilku forach przy różnych innych grach zwracali mi uwagę (a nawet byli oburzeni
:) także i ja teraz to zrobię. Nie ma wersji kolekcjonerskiej gry World in Conflict! To edycja
specjalna! A czym się różni od kolekcjonerskiej? A bo ja wiem, pytajcie innych :D

Pewnie chodzi o to że nie ma tego maciupeńkiego kawałka muru berlińskiego...
To zadziwiające że z powodu takiej małej bzdury w oczach niektórych ludzi ten zestaw gry nie jest już kolekcjonerski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo po co nam mur berliński, przecież my tą sowiecką rzeczywistość mamy na codzień. Takie pierdoły to są dla głupich i niedoedukowanych, amerykańskich tłuściochów, którym wydaje się, że w NRD to już był szczyt komunizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować