Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucyjny RTS - World in Conflict - już jutro!

74 postów w tym temacie

Rewolucyjne?
Jak pisze Eurogamer:
<i>So don''t come to World in Conflict looking for a game that reinvents its genre. Come to it because it''s an instantly appealing refinement of smart ideas, served up with gorgeous production values and back-to-basics strategic muscle.</i>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:53, Keii napisał:

Rewolucyjne?
Jak pisze Eurogamer:
<i>So don''t come to World in Conflict looking for a game that reinvents its genre. Come
to it because it''s an instantly appealing refinement of smart ideas, served up with gorgeous
production values and back-to-basics strategic muscle.</i>


Od kiedy opinia recenzenta Eurogamera liczy się bardziej niż setki opinii uzytkowników i parenascie opinii bardziej szacowanych magazynów? Może od momentu, gdzie EG wystawił Mafii 4/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, w bardzo dużą ilość strategii i bardzo lubię ten gatunek, ale tak prawde mówiąc to WiC mi sie nie podoba... nie wiem czemu odrzuciło mnie od tego tytułu po demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:20, Dann napisał:

Jeśli gra nie wymaga sprawności posługiwania się gryzoniem na poziomie przeciętnego mieszkańca
Korei Płd., to już jest połowa sukcesu :-D. Druga sprawa, to pytanie w jakim celu klikamy ?
Czy w celu szczegółowego zaplanowania i zorganizowania ataku na wrogie pozycje, czy może w
celu wymicrowania wrogich jednostek dystansowych.
A z tymi obliczeniami, to może daj sobie spokój :-) ... naprawdę.

To nie są obliczenia - to są dane z programu analizującego powtórki z CoH. Ponieważ grałem w WiC dłużej niż jeden dzień mogę stwierdzić, że nie ma konieczności ciągłego skakania po mapie, nie ma konieczności zarządzania jednocześnie dużą ilością jednostek, nie ma też wymagań co do micro - w CoH jest ono obłędne.
Ten uśmiech zostaw sobie na sprawy sądowe - tam może zrobisz dobre wrażenie próbując miną nadrabiać fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze - takich not dla gry to ja nie widziałem od czasu Quake`a :)
Jeśli to prawda z tymi wymaganiami sprzętowymi to na pewno kupie sobie tą grę. Trzeba sprawdzić jak demo będzie hulać na moim kompie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:36, JaN-J napisał:

Chodzi o to, że nie ma zbierania zasobów, ani budowania bazy. Dostajesz punkty na jednostki,
które powoli odnawiają się po ich stracie


i to ma być ta innowacja? mam to w Warhammer Mark of Chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry zostaly wyslane dzisiaj, czy beda wyslane dopiero jutro

(chodzi mi o moj egzemplarz edycji kolekcjonerskiej, ktory zamawialem jezscze w lipcu :P ale mam nadzieje, ze na jutro bedzie juz u mnie w domu :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:46, vic7im napisał:

gry zostaly wyslane dzisiaj, czy beda wyslane dopiero jutro

(chodzi mi o moj egzemplarz edycji kolekcjonerskiej, ktory zamawialem jezscze w lipcu :P ale
mam nadzieje, ze na jutro bedzie juz u mnie w domu :>)

Moje EK poszło dzisiaj, dostanę... nie wiem kiedy :-P

@Azuredragon
-> Dziękuję, to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:46, vic7im napisał:

gry zostaly wyslane dzisiaj, czy beda wyslane dopiero jutro

(chodzi mi o moj egzemplarz edycji kolekcjonerskiej, ktory zamawialem jezscze w lipcu :P ale
mam nadzieje, ze na jutro bedzie juz u mnie w domu :>)


Dziś gry zostały wysłane, jeżeli zamawiałeś kurierem to dostaniesz jutro, bo kurier dostarcza na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:28, hallas napisał:

To nie są obliczenia - to są dane z programu analizującego powtórki z CoH.


Tylko kogo to obchodzi, ile kliknięć ktoś wykonał podczas jednej bitwy ? Starcraft jest RTSem wymagającym bardzo szybkiego i precyzyjnego klikania , ale nawet tam nie to świadczy o jego zręcznościowym charakterze.

Dnia 20.09.2007 o 17:28, hallas napisał:

Ponieważ grałem
w WiC dłużej niż jeden dzień mogę stwierdzić, że nie ma konieczności ciągłego skakania po mapie,
nie ma konieczności zarządzania jednocześnie dużą ilością jednostek, nie ma też wymagań co
do micro - w CoH jest ono obłędne.


Micro w strategiach w zasadzie w ogóle nie powinno istnieć, bo to jest prawdziwy zręcznościowy aspekt, przy czym nie jest tu ważne, ile kto razy klika ... ważna jest precyzja i szybkość zarazem.
A jeśli w WiC faktycznie nie ma konieczności zarządzania dużymi ilościami jednostek, to ja osobiście na "+" bym tego nie zaliczył.

Dnia 20.09.2007 o 17:28, hallas napisał:

Ten uśmiech zostaw sobie na sprawy sądowe - tam może zrobisz dobre wrażenie próbując miną nadrabiać
fakty.


Ten uśmiech miał podkreślić moje podejście do tego Twojego całego wyliczania kliknięć na jedną bitwę. Widzę, że odebrałeś go aż nadto dosadnie ... co nie było bynajmniej moim zamierzeniem. I bynajmniej nie był on oznaką szyderstwa , może co najwyżej braku zrozumienia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować