Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

Resident Evil 5 - Temat ogólny

226 postów w tym temacie

mieliście może blad aplikacji w 3-3 po filmiku gdy podplywamy do lodzi z ktorej przed chwila ostrzeliwywali nas Czarnoskórzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 17:13, Indrid_Cold napisał:

mieliście może blad aplikacji w 3-3 po filmiku gdy podplywamy do lodzi z ktorej przed
chwila ostrzeliwywali nas Czarnoskórzy?

Ja miałem coś takiego podczas filmiku po wyjściu z tego labiryntu z posągami. Ale wystarczy przrewać filmik jak tylko się zacznie i potem spokojnie można go obejrzeć w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pewien problem, przeinstalowałem system i nie moge zainstalować Resident Evil 5, gra niby chodzi w napędzie, natomiast pasek postępu zatrzymał się na samym początku i wogóle nie drga, wiecie co może byż przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 23:07, Ecko09 napisał:

2 pytanka
1. Ile zajmuje przejście gry?
2. Te zioło to do czego służy?


jeśli chodzi o zioło, to zielone leczy rany (w neiwielkim stopniu), czerwone możesz połączyć z zielonym, wówczas taka mieszanka, będzie miała wieksze możluwości leczenia ran, niż jest to w przypadku tylko zielonej rośliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 23:07, Ecko09 napisał:

2 pytanka
1. Ile zajmuje przejście gry?

Na przejście za pierwszym razem potrzeba gdzieś 20-25 godzin.

Dnia 24.10.2009 o 23:07, Ecko09 napisał:

2. Te zioło to do czego służy?

Herby od początku serii służą do leczenia postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem prawie dwa razy RE5, nie zwracając uwagi na bugi i niedociągnięcia - gra jest super ;)

Klimatyczne lokacje (m.in. bagna - teren aligatorów, laboratoria), fabuła ciekawa (szczególnie gdy się czyta akta na bieżąco), walki z bossami - z jednej strony miło się z nimi walczy, z drugiej strony za łatwi są :P

Dość duży asortyment uzbrojeniowy i możliwość modyfikacji. Ponadto broń się "zachowuje" na kolejne razy przechodzenia gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 23:10, Tomoya-kun napisał:

> 2 pytanka
> 1. Ile zajmuje przejście gry?
Na przejście za pierwszym razem potrzeba gdzieś 20-25 godzin.


Chyba na wszystkich poziomach trudności :P
Przejście gry za pierwszym razem to ok 7-9h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ;D.W rozdziale 6-3 tam na wulkanie po checkpointcie jak juz chyba ostateczna walka z tym Weekersem jest , musze strzelic mu w serce 1 jest na plecach , a potem na klatce piersiowej i w tej chwili podbiegam do niego i naciskajac F skacze mu na plecy i Sheva ma go napieprzac , ba robi to tylko , ze zadaje mi dmg przy tym choc naciskam F ;S

help me xD(jak cos gram na weteranie ;s moze ma byc trudniej ....ale 100 na h nie bede napierdzielal w ten klawisz F:S)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:25, peter000 napisał:

A co-op w grze jest na podzielonym ekranie?

Jeśli masz wersje na konsole to możesz tak grać w 2 osoby na jednej, na pc niestety tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 19:36, Danio237 napisał:

Czy jest jakiś Benchmark do tego Residenta, tak jak to było w przypadku Street Fightera?
Chcę wiedzieć czy mój PC to udźwignie.


Jak najbardziej,z tym że wiem że jest tylko na golu a tam pobór pliku kosztuje 3 zł...Ale możesz podać swoja konfiguracje tutaj to ic napisze czy pójdzie,bo RE5 jest świetnie zoptymalizowaną grą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 19:41, NecroVisioneR napisał:

możesz podać swoja konfiguracje tutaj to ic napisze czy pójdzie,bo RE5 jest świetnie
zoptymalizowaną grą:)

Ok, wiesz czy pójdzie na:
procku AMD Sempron 2800+ (1,61ghz)
geforce 9800gt
ramu 2gb?
Taki Devil May Cry czy Dark Sector działają mi bez zarzutu, ale np. Dead Space czy Godfather 2 niemiłosiernie się tną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 20:28, NecroVisioneR napisał:

Procek słabiutki...za to karta dobra i ramo ok,przez ten procek raczej nie pograsz,ale
polecam ci kupno nowego proca-dobrego mozesz już mieć od 300-400 zł:)

Heh, jakbym nie próbował. :) Miałem mieć nowego na gwiazdkę, ale jak spec zamontował to nie działał, mówi że procek jest "za nowy" w stosunku do płyty głównej, a normalnie powinien przecież działać... Chyba będę zmuszony wydać te 3 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować