Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

Resident Evil 5 - Temat ogólny

226 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2011 o 11:45, Niewiernus napisał:

Pozabijam z kimś na Zawodowcu i/lub szukam ludzia do zabawy na trybie Mercaneries.


Znasz Sayrona666? Gra w GoWa, więc powinieneś, pogadaj z nim ;] Ewentualnie napisz na forum gowa, możne się ktoś znajdzie, bo sporo osób tam grało w RE5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 13:09, Ecko09 napisał:

Znasz Sayrona666? Gra w GoWa, więc powinieneś, pogadaj z nim ;] Ewentualnie napisz na
forum gowa, możne się ktoś znajdzie, bo sporo osób tam grało w RE5.

Przy napływie dodatkowych chęci poskrobie w odpowiednie miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 11:32, Ecko09 napisał:

RE5 sprawia jakieś problemy w DX10 na Win 7 64?

nie stwierdziłem żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 11:32, Ecko09 napisał:

RE5 sprawia jakieś problemy w DX10 na Win 7 64?

Chodzi płynnie gładko i przyjemnie dla oka :D
Problemów nie stwierdziłem żadnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie działa mi mysz w grze?W menu działa w połowie, bo nie mogę wybierać kliknięciem tylko muszę nacisnąć Enter.Podczas gry nie działa w ogóle.Moja mysz to A4TEECH SWOP-48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Kupiłem dziś RE5 dodane do CD-A i przy próbie uruchomienia gry mam komunikat jak na screenie.
Wszystkie sterowniki są aktualne, co mam zrobić, żeby gra działała?

20110510173253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 17:33, Harrolfo napisał:

Cześć,
Kupiłem dziś RE5 dodane do CD-A i przy próbie uruchomienia gry mam komunikat jak na screenie.
Wszystkie sterowniki są aktualne, co mam zrobić, żeby gra działała?


Wygląda jakbyś nie miał zainstalowanego Games for Windows Live. Jeśli jesteś pewien, że instalowałeś to spróbuj przeinstalować grę. Jeśli nie to po prostu poszukaj instalki Gfwl na płycie lub na oficjalnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 17:50, Harrolfo napisał:

Nie mam.
Musi być zainstalowany przed instalacją gry, czy po?


W teorii powinien instalować się razem z grą. Możesz teraz spróbować zainstalować i odpalić grę. Jeśli nie zadziała to wtedy reinstalujesz i powinno być wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:45, Niewiernus napisał:

Pozabijam z kimś na Zawodowcu i/lub szukam ludzia do zabawy na trybie Mercaneries.

Jako, że gra trafiłą ostatnio do CDA to pozwalam sobie podbić.

Kontakt poprzez forum(jeśli można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Zacząłem grać w RE5 (tak, też kupiłem najnowsze CDA:) i mam mały - cóż, może nie problem, ale niedogodność. Są nią emblematy BSAA, których mam zawrotną liczbę - dokładnie jedną. Trochę mało. Ile średnio znajduje się ich na planszy i w jakiej odległości ich szukać? Czy są tylko na elementach wystroju map, czy również w tle. Mam ich szukać z pistoletem w dłoni czy raczej ze snajperką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam,że mi jakoś łatwo szło ich szukanie,bo większość z nich jest na górze. Ile średnio ich jest? A bo ja wiem - obstawiam,że coś ok.2-4. Najczęściej są powieszone na jakiś przedmiotach. Pistolet zwykły starczy na większość,jeżeli masz dobry wzrok i ci się łapa nie trzęsie :D Możesz też iść ze snajpą,niektóre są nieźle poukrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:04, bobobo napisał:

Pamiętam,że mi jakoś łatwo szło ich szukanie,bo większość z nich jest na górze.
Możesz też iść ze snajpą,niektóre są nieźle poukrywane.


Tak się zastanawiałem, bo pokonałem już gościa z workiem na głowie i piłą motorową, a znalazłem tylko jeden - ten na samym początku, gdzie jest informacja o emblematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:14, ArmyManPL napisał:

Siemka. Zacząłem grać w RE5 (tak, też kupiłem najnowsze CDA:) i mam mały - cóż, może
nie problem, ale niedogodność. Są nią emblematy BSAA, których mam zawrotną liczbę - dokładnie
jedną. Trochę mało. Ile średnio znajduje się ich na planszy i w jakiej odległości ich
szukać? Czy są tylko na elementach wystroju map, czy również w tle. Mam ich szukać z
pistoletem w dłoni czy raczej ze snajperką?

Emblematy są zazwyczaj umieszczone na wysokościach, musisz patrzeć w górę. Snajperka raczej nie będzie potrzebna, są w miarę widoczne. Ja za pierwszym podejściem do gry znalazłem chyba z 14, drugą połowę za drugim :)
Tak w ogóle to gra jest na tyle dobra, że można spokojnie przejść ją tak ze trzy razy, ma w sobie pełno bonusów i broni do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da sie oddalic jakos ekran w werjsci PC? mam demo na playu i kamera tam jest dosyc daleko od plecow a tu jest doslownie nad ramieniem... denerwuje mnie to strasznie bo nic przez to nie widac, a w ustawieniach nigdzie nie da sie nic z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory grałem w RE 5 offline, przeszedłem całą grę i dorobiłem się masy broni, amunicji itd. Dzisiaj chciałem pograć w trybie online, więc stworzyłem odpowiednie konto i przedarłem się przez cały "przyjazny" system GFWL. Niestety, moje zapisane gry z wersji offline wydają się nie pasować do wersji sieciowej. Przenoszę odpowiedni plik w Moich Dokumentach z katalogu konta offline do online, ale po włączeniu gry i próbie wczytania okazuje się, że gra odbiera jako plik jako uszkodzony, dodam, że na koncie offline savey działają bez zarzutu. Czy istnieje jakiś sposób by sprawić, aby save z wersji offline działał na nowym koncie? Pytam, bo niekoniecznie chce mi się przechodzić grę od nowa i zdobywać wszystkie emblematy, broń itd., podczas gry zajmuje to jakieś 10 godzin.

Jeśli już jednak będę musiał tak zrobić, czy są jacyś doświadczeni gracze, którzy podzieliliby się z noobkiem niepotrzebnym sprzętem? Wiem, że grę można oszukać używając różnego rodzaju glitchy na nieskończoną kasę ( np. egg glitch ). Czy ktoś dysponuje takim glitchem? Potrzebowałbym kasy na upgrade broni i sprzęt, wtedy dużo łatwiej przeszedłbym grę i mógł odpalić Merceneries Mode po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować