Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

Resident Evil 5 - Temat ogólny

226 postów w tym temacie

Dobrzy jesteście.xD Mi normalnego trybu przejście wspaniałym żółwim tempem zajęło ok 24h a z dodatkowymi z 30h-32h + mecenaries jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:12, THE WITCHER1990 napisał:

Szkoda, że nie mam płyty z RE4 przy sobie zobaczyłbym ile mi to zajęło ale z tego co
pamiętam właśnie ok 13godzin. Oczywiście grając tylko Leonem bez dodatkowych misji:)
Ten nowy w porównaniu np do CoD MW wcale nie jest taki krótki, a zresztą teraz jest moda
na takie gry. Niekoniecznie dobra:/

No szkoda ,że tak teraz jest. Niedługo to gry będą trwały 2h a ich koszt wyniesie 100 zł... To co to za robota ;[
Swoją drogą ciekawe czy w RE 5 też będą takie mini gry jak w RE 4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 01.03.2009 o 09:21, mlynar911 napisał:

No szkoda ,że tak teraz jest. Niedługo to gry będą trwały 2h a ich koszt wyniesie 100
zł... To co to za robota ;[
Swoją drogą ciekawe czy w RE 5 też będą takie mini gry jak w RE 4 ;]

Wiesz z drugiej strony przynajmniej coś się dzieje cały czas. Ja na swoim laptopie jeśli już mogę zagrać w nową grę to na minimalnych detalach więc jak zasiadałem na lepszego kompa z CoD 5 to mnie w fotel wgniotło! Wyglądało to świetnie cały czas coś się działo. Np misja na plaży (to chyba była Normandia) cud miód:)
O mini grach nic nie słyszałem, nawet w Clicku nie ma nic na ten temat. Chodzi co np o strzelnicę i dodatkowe zadania jak np to ze zestrzeleniem wisiorków? Czy o ten specjalny system, w którym trzeba wcisnąć odpowiednie klawisze w celu uniknięcia ataku? Swoją drogą szkoda, że nie było takich uników jak w RE3 Nemesis. Tak można było uniknąć ataku wciskając R2 lub L2 na padzie i całkiem ciekawie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe kiedy wyjdzie resident evil5 na pc bo ja bym hetnie pykal bo gralem w 4 i byla bardzo fajna zajela mi za pierwszym razem 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera już za trzy dni, a sprzedawcy poszaleli z cenami - średnio jest koło 200 zł, jedyna najlepsza oferta na daną chwilę to 189 zł (mowa o wersji na PS3). Zdarzają się też takie po 215 zł i ludzie gotowi są nawet tyle zapłacić... cóż, ja wolę uzbroić się w cierpliwość i tydzień po premierze będzie można wyrwać RE5 za około 160-170 zł. Praktycznie rzecz biorąc, to nawet taniej wychodzi zakupić w UK, ale tak jak wspomniałem - po premierze ceny pójdą w dół i wtedy nie będzie to tak opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:37, KrisK91 napisał:

> kto z was gra w RE5 ?? czy pełna wersja ma podobne błędy co demo?

Kupuję grę w przyszłym tygodniu. O jakich błędach mówisz? Nie przypominam sobie większych
:)


np. SI przeciwników... ich dziwne zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób mogę pokonać ostatniego bossa w jego (chyba) ostatniej formie? Za każdym razem gdy siekam go nożem/walę z pistoletu w jego czułe punkty (co samo w sobie jest trudne, bo Sheva ma opory wielkie do roli "odwracacza uwagi". Nawet gdy mi się uda, go zranić z ziemi wyrasta ten wielki wir. Sheva oczywiście ZA KAŻDYM RAZEM MUSI W NIEGO WEJŚĆ I SIĘ ZABIĆ.

Chętnie napiszę potem co myślę o tej grze, pomóżcie mi tylko z tym ostatnim fragmentem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekaj aż mu wyjdzie serce a w tedy strzelaj i jak się schyli lub kucnie już nie pamiętam to go złap a Sheva w tedy go nożem będzie atakować musisz uważać bo trudno go utrzymać będziesz musiał dużo i szybko naciskac guzik zanim ona się skapnie oco chodzi potem zobaczysz sam (jeżeli to ostatnia część walki z nim to na wulkanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RE 5 ukończyłem.
Sama gra jest nie najgorsza, ale klimatu poprzednich RE tuza bardzo nie poczułem, a szkoda :/
w każdym bądź razie zagram jeszcze raz, a nie często i nie do każdej gry chce mi się podchodzić po raz drugi, np. Killzone 2 leży i się kurzy...

uważam że grafa stoi na dobrym poziomie. Akcja nie najgorsza, klimatu poprzednich RE raczej brak jak już wcześniej pisałem, jakoś ani razu nie byłem w strachu...
a zakończenie? to wolę przemilczeć....

a tryby gry przez sieć nie sprawdzałem bo teraz konsolki nie mam podpiętej do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 18:08, djmajki1 napisał:

Mam pytanie. Czy w RE5 można łączyć przedmioty ? np. dodać trzy klejnoty do korony jakiejś
albo coś ? Grałem w czwórke i tam można było.

Można :) Za pomocą przycisku "Combine" można między innymi połączyć Herby (Ziółka lecznicze) :) A co do "koron" i ogólnie artefaktów to nic o tym nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ziołach wiem. ale w czwórce można było dodawać takie same klejnociki,m tyle że różno kolorowe do jakiejś dziury w koronie masce i td. a potem sprzedać drożej niż jakby sprzedawać je osobno. Tyle ze nie wiem jak w RE5 sie to robi o ile wogóle się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli da się to robić to podejrzewam że robi się to tak samo jak z ziołami, po kliknięciu powinno wyskoczyć menu w którym powinna być opcja combine lub coś takiego, a jeśli nie ma to znaczy że się nie da...

PS : czym jest merceneries mode? to do kampanii czy jakiś tryb multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 18:08, djmajki1 napisał:

Mam pytanie. Czy w RE5 można łączyć przedmioty ? np. dodać trzy klejnoty do korony jakiejś
albo coś ? Grałem w czwórke i tam można było.

Tylko zioła. Klejnotki od razu sprzedawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować