Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

Resident Evil 5 - Temat ogólny

226 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2009 o 15:18, Tomoya-kun napisał:

> Siemka a wiecie jak użyć nie skączonej ammo grę przeszedłem tylko jak to teraz
włączyć
>
1. Musisz mieć na maxa ulepszoną do której chcesz mieć nieskończone ammo
2. Jak ją ulepszysz to wykup do niej nieskończoną amunicje w menu dodatków (tam gdzie
kostiumy i figurki)
3. Włącz nieskończone ammo w opcjach
4. Przy włączeniu gry wybierz "tak" w opcji nieskończona amunicja.

Darkstar181
Sprzedaj. To jajko do niczego nie jest potrzebne(chyba że chcesz je rzucić w wieśniaka
tracą 1tys. lub zjeść). A jajko jest zaliczane jako przedmiot bo można go "użyć", a nie
skarb który służy tylko do sprzedaży.

Taaa tylko skąd wziąć kasy tyle nie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa tylko skąd wziąć kasy tyle nie ;[

wystarczy ciągle wczytywać poziom 5-3. Najlepiej, jeżeli już masz coś nielimitowanego, bo będzie dużo strzelania. Jeśli nie- do rachunku dolicz męczenie się z amunicją. Przechodząc jednak do samego "farmienia" złota, przechodzisz do pierwszego checkpointa i idziesz prosto(tj. w lewo, a dalej tam, gdzie Cię droga poprowadzi). Będą do Ciebie strzelać przeciwnicy, więc radzę szybko ich zabić. Kontynuując spacer po tym poziomie, natrafisz na trzy kokony zawieszone pod sufitem. Gdy się do nich zbliżysz, wyskoczy robal, posiadający(w niewyjaśnionych okolicznościach) skarb za 5 tysięcy. Średnio z 2/3 kokonów wyskakuje potwór, więc po jednym runie masz średnio 10 tysięcy, a trwa on... góra 2 minuty. Po zdobyciu kasy, wychodzisz do menu(zapisując grę) i klikasz na "kontynuuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po godzince grania z RE 5,powiem jedno sterowanie w końcu[!] wymiata,a bossowie-pokonałem tylko jednego,

Spoiler

tego co wybił całą drużyne Alfa

są ciekawi,ale nie sądze aby pokonali tych z czwórki,ale co ja tam moge wiedizeć,dopiero zaczynam z grą-a i gra chodzi zawsze w granicach 60 klatek+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Jestem już na końcu gry,

Spoiler

w wulkanie, i w pewnym momencie muszę ratować Sheve, zanim wpadnie do lawy. Przepycham jakiś duży kamień, ale nie ma opcji by go przeskoczyć. Co muszę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 23:21, Darkstar181 napisał:

Mam problem.

Jestem już na końcu gry,

Spoiler

w wulkanie, i w pewnym momencie muszę ratować Sheve, zanim
wpadnie do lawy. Przepycham jakiś duży kamień, ale nie ma opcji by go przeskoczyć. Co
muszę zrobić ?


Spoiler

Najpierw goni cie wesker ale Sheva do niego strzela i wtedy on przeskoczy do niej. Wtedy musisz ją osłaniać strzelajac do weskera aby odwrócić jego uwage, dopiero jak ona przeskoczy przez rozpadnilne idź przewrócić kamień a ona będzie cie osłaniać. Bo to ona ma po nim przejść, a nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2009 o 23:28, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Najpierw goni cie wesker ale Sheva do niego strzela i wtedy on przeskoczy do niej.
Wtedy musisz ją osłaniać strzelajac do weskera aby odwrócić jego uwage, dopiero jak ona
przeskoczy przez rozpadnilne idź przewrócić kamień a ona będzie cie osłaniać. Bo to ona
ma po nim przejść, a nie ty.


Dzięki, sam się zorientowałem, grę już ukończyłem. Naprawdę fajnie się grało, a tu nowe tryby jeszcze, i wreszcie nieskończona amunicja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jej własnie zagrałem w RE5 :))) aż sie morda sama uśmiecha :):) taka ekstra grafika super gameplay i te 60fps :)) gierka wymiata :)) mam pytanie ile gra ma rozdziałów? i jak włączyc noż bo go nie mam w ekwipunku a na plecahc goscia jest :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 19:42, FerraEnzo napisał:

jej własnie zagrałem w RE5 :))) aż sie morda sama uśmiecha :):) taka ekstra grafika super
gameplay i te 60fps :)) gierka wymiata :)) mam pytanie ile gra ma rozdziałów? i jak włączyc
noż bo go nie mam w ekwipunku a na plecahc goscia jest :P;)

Jest 6 rozdziałów a dokładnie 6-3. A nóż używa się naciskając "spację" i lewy przycisk myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 19:42, FerraEnzo napisał:

jej własnie zagrałem w RE5 :))) aż sie morda sama uśmiecha :):) taka ekstra grafika super
gameplay i te 60fps :)) gierka wymiata :)) mam pytanie ile gra ma rozdziałów? i jak włączyc
noż bo go nie mam w ekwipunku a na plecahc goscia jest :P;)

6 rozdziałów .Noża używasz wciskając t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Resident Evil 5 i powiem gra jest zarąbista :D podoba mi się bardzo i ten Co-oP z kumplem mogę pograć :D ale i tak przy batmanie miałem lepszą zabawę ale RE5 też wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Viste Home 32 bit i podczas odpalania RE5 wyskakuje mi błąd - errorcode: 80070002 (InitRpl Failed). Czy ktoś wie jak na to zaradzić? Czy trzeba coś zrobić albo jakieś sterowniki ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam problem z pokonaniem Waskera (czy jak to sie tam pisze) na końcu gry, wyczytałem w poradniku że trzeba w niego trafić około 10 razy z granatnika w klatkę piersiową i że po tym się "otworzy" i wtedy bedzie trzeba wykonać quick time event, ale jak podchodzę do niego to nie idzie rozpoczać tego quick time czy ktoś wie co z tym zrobić :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 13:15, Valdor_Shinata napisał:

1)Pytanie: Grając w RE 5 na ps3, mogę od razu zacząć kampanie z kolega w trybie co-op?
Jeżeli tak, to ekran jest dzielony na 2?:p

2) Waham sie, miedzy wersja na ps3 a pc. Co wybrać?

Tak na PS 3 jeżeli chcesz grac w co-opa razem z kumplem przy jednym telewizorze to ekran jest podzielony na pół. Na pc można grać tylko przez neta w co opa.
2. Ja jednak bym wybrał wersję PC, mimo iż nie posiadam ps3. Lepsza grafika i sterowanie klawiatura+mysz jest wygodniejsze niż granie w takie gry na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. zakupiłem dzisiaj RE5 tylko mam dosyć spory problem.. tuż po zainstalowaniu odpaliłem gierkę pod DirectX 9 (bo mam winXP) i działy się następujące rzeczy: najpierw gra zaczęła się ładować (w formie wypełniającego się paska) a potem wyskoczyły standardowo jakieś reklamy i ostatecznie pojawił się czarny ekran z samym kursorem (którym mogę sobie ewentualnie poruszać... :/ ) dalej już nic się nie dzieje... może Wy znacie roziwązanie tego problemu?? szukałem już pomocy na innych forach ale Ci co mieli podobne problemy to nie doczekali się odpowiedzi...
mój sprzęt to Quad 6600 2.40GHz 4Gb RAM Karta 8600 gt windows XP service pack 3
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować