Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnie podrygi lidera?

28 postów w tym temacie

liczba konsol to jedno, ale porównajcie sobie ilość sprzedanych gier na wszystkie platformy :D od czasu premiery wii i ps3, sprzedano więcej gier na xboxa niż na pozostałe dwie platformy razem wzięte. tak więc na jakieś realne i miarodajne wyniki jeszcze sobie poczekamy, bo na ps3 i wii jak na razie nie bardzo jest jeszcze w co grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka wyrównana, to dobrze, powinnismy na niej skorzystać MY klienci xD hehehe:D

P.S. To zdjęcie średnio nie oddaje klimatu tematu, chociaż musze przyznać że motyw dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak zapytam - a po kiego grzyba nam potrzebne te liczby? co za róznica, czy wiecej sie sprzeda tych czy innych konsol? to są dane istotne dla marketingowców z w/w firm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt PC rządzi ale jak zauważyłem, jedynie w krajach mniej bogatych niż Np:
-Wielka Brytania
-Stany Zjednoczone
Wystarczy tam pujśc do jakiegoś sklepu z grami i będzie to widać odrazu kto tam wygrywa !!!
A tak pozatym ciesze sie że Wii i Xbox 360 wygrywają !!!
Wii dlatego bo lubie Mario :):)
A Xboxa 360 dlatego bo mam starego Xboxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię się czasem "hełpić". To jedna z moich ulubionych rozrywek.

A tak poza tym... Konsole dominują coraz bardziej, ale wciąż moje ulubione gatunki nie są zbyt dobrze reprezentowane. Dopóki żadna konsola nie będzie mogła pochwalić się CO NAJMNIEJ DZIESIĘCIOMA dobrymi RPG, tudzież strategiami (przygodówki niestety już giną, także na PC), żadnej nie kupię...

Hehe, już widzę jak Microsoft, Sony i Nintendo gorączkowo poprawiają strategię, żebym się zlitował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... I tak czy siak, prawdziwa wojna rozpocznie się, kiedy to na PS3 pojawią się hity, usługa home...
Jeszcze PS3 nie jest na straconej pozycji, wręcz odwrotnie...
Ma szansę na zaskoczenie niemalże jak Wii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam gdzieś wyniki i rankingi. Mam zamiar kupić PS3 i nikt nie odwiedzie mnie od tego.
Zobaczycie, że Sony nadal robi najlepsze konsole (może nie najtańsze ale najlepsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:25, Tomek1120 napisał:

HAHAHA! Tak mało PS3. No najwyraźniej nikt nie chce kupić tego badziewia


lol co za tepak, jakbys nie wiedzial to sie tak zle sprzedaje bo ludzich takich jak ty wyzywajaca ja ze zlosci bo nia na nich po prostu nie stac jak ciebie najwyrazniej...wiec nie mow ze to badziew bo jest mocniejsza od x360 ma mniej gier ale to sie z czasem zmieni fanboyu m$ ktory pewnie zapierd**** na pirackich grach bo brakuje mu na org i placzac wyzywa ps3 na forach lol

zamierzam kupic ps3 w najblizszym czasie jeszcze niewiem bo za niedlugo juz zaczna wychodzic na niego swietne gry te co wychodza na x360 to i wychodza na pc i z czasem bedzie widoczna roznica w grafie itd na ps3 jak juz dobrze programisci zajaza ta konsolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:55, rafael18 napisał:

PS3 to badziew ??? co za kretyn to pisał..... pewnie jedziesz na piratach buraku i nie stac
cie na prawdziwego next gena buahahaha

No chyba jest badziewiem skoro tak słabo się sprzedaje. I nie wyzywaj od piratów bo mam same oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować