Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Crysisa?

173 postów w tym temacie

OMG martwicie się miejscem na dysku? W każdym momencie można coś usunąć. A ja mam kartę GeForce 6600 256 MB a trzeba 6800. Czyli, że co? Że nie pójdzie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie takie przegięcie, bo i tak tyle nie będzie zajmował. Medieval II miał zajmować 11GB, nawet na pudełku była podana taka wartość, a właściwie zajmował 7-8GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elekrin a nie wiesz co tą są płyty DL ze mówisz ze na 4 DVD <rotfl2> wystarczy dobrze spakowac kilka razy wgrać na DL i śmiga ostro Boże widzialem juz takie rzeczy ze z 100 mega sie robiły 3.5 Giga więc rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazgul47 masz racje po co ci gry takie jak crysis jak ci nie wejda prawda po co takie gry robia w ogole co nie ? przeciez lepiej sie cofnąć 10 lat i robić gry 2D albo 3D typu doom wtedy bedzie spoko co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowei aby cieszyc sie pelnymi detalami to juz wiadomo co bedzie trzeba... Intel core2quad 2,4 ghz minimum 3Gb ramu , radeon 2600 xt (512 mb )lub gf 8800 gts (640mb) WIn Vista i Dx 10 opcjonalnie karta wspomagania fizyki. Takie sa dane ktore mozna znalezc na forum dosc bliskiemu crysisowi , poszukajcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak poczytać sobie rzeczy typu Słownik Ortograficzny, albo pouczyć się na lekcjach polskiego, to też będzie spoko, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ci gdzie bo bede miał problemy :d ale uwierz mi ;] aha jac22 nie wiem dlaczego podales karty 2600 xt (512 mb) 8800gts (640mb) skoro 2600 xt a 8800 gts to jest różnica olbrzymia -.- 2600 to gówno ze sie tak wyraże a 8800 gts to perełka (chodzi mi o wersje 320mb bo 640 jest słaba) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... W sumie, to wystarczy podkręcony E4300, grafika X1950PRO/GF7900GS, 2GB RAM i można odpalić na wysokich w rozdziałce 1024 na 768. Jednak to nie potwierdzone, ale bardzo prawdopodobne.

A co do maksymalnych, to jedynie HD2900XT lub GF8800 +E6xxx, 3GB RAM.

Źródło (nawet ładnie przedstawione ;P) http://www.crysis-online.com/forum/index.php/topic,4487.0.html


No i, żeby pograć w Crysis''a na wysokich wystarczać powinien komp za ok.2500zł.
Jednak nie potwierdzam, że to może być na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak w sumie, to nie pobito jeszcze rekordu minimalnych wymagań UT3. W nim to po prostu, trzeba będzie mieć naprawdę potężny komputer, żeby chociażby odpalić go.....
Narzekania się rozpoczną, kiedy to zobaczycie minimalne wymagania UT3. Chociaż to i tak trzeba płacić niezłą cenę za UE3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować