Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Samsung - monitor na USB

37 postów w tym temacie

wątpię żeby to było "dobra rozwiązanie dla szkół i biur", po premierze tego monitora tańsze będzie zakupienie zwykłego lcd''ka i kartki graficznej niż takiego ustrojstwa.. z resztą to musi być duże i na pewno dość głośne w końcu musi być jakieś chłodzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt uroczaaaaaaaaaaaaa!!!.Tylko trocha u mnie chyba z wiedzą o świecie na bakier.Zawsze sądziłem że samsung to Koreańska firma.Na moje oko ( a do kobiet zawsze je miałem wprawne ) to koreanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:51, sig. napisał:

pewnie nie udało, bo w końcu to wszystko do laptopa podłączone (a tam zarówno ekran jak i karta
jak najbardziej jest) no chyba żeby płyta główna z specjalną opcją w biosie (tak jak jest to
z klawiaturami/myszami na usb które mogą udawać modele ps2)


Tak, ale to chyba by zależało od producenta płyty, aby taka opcja była w biosie. Chociaż kto to tam wie, może to jeszcze coś innego;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 minut? Erm... No dobra 3 minuty... Ciekawa idea... Co następne Monitor do którego nie trzeba podłączać kąpa bo ma już jeden w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monitor na USB? :D Hm... świetnie! :)) Kupię sobie trzy ponitory i jak będę grał w Colin McRae Dirt, to na jednym monitorze będzie widok zza kierownicy, w drugim - z tyłu a w trzecim na masce.... Nie no... to daje ciekawe możliwości. :) Pomysł ciekawy, tylko mam pewne wątpliwości co do karty graficznej - czy po dwóch latach można ją wymienić czy jestem skazany na kupno całego nowego monitora...? :-P Bo jakby nie można było jej wymieniać, to ''trochę" kiepski interes :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:29, Bagieta napisał:

Za 5 -10 lat to tylko same monitory będziemy kupować i będą już miały, wszyyyyyyyyyystko.

jak zrezygnujesz z klawiatury, myszki i innych peryferiów typu drukarka wbudowanych w monitor, to zrobili coś takiego już dawno , i nazwali mac-em (producentem jest naturalnie apple)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam taki wynalazek za rzecz wręcz genialną. Sam korzystam z 2 laptopów + pc z 2 monitorami na raz. Takie podłączanie kolejnych monitorów będzie wygodniejsze niż instalowanie synergy na paru PC, żeby to obsługiwać jedną myszką i klawiaturą.
Do grania starczy wam zwykły monitor podpięty pod kartę grafiki a w tle na innym monitorze macie tv-tuner/muzykę na kolejnym komunikatory. Scroll lock do blokowania przechodzenia miedzy ekranami i jest miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spryciarze, niedługo (za 10 lat?) będą kieszonkowe komputery z 250 GB i z core 2 quad i z bezprzewodowym internetem (tjaa) i to za 2000 zł (marzenia...). Technoogia się rozwija i w to mi graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie teraz jak ktoś na tym może zarobić (pod warunkiem, że w przyszlości znajdą się w takim sprzęcie mocne karty grafiki):

- kafejki z samymi monitorami, bez komputerów - przychodzisz z laptopem, który z natury rzeczy ma słabą kartę graficzną, podłączasz się do takiego monitora i grasz w najnowsze hity ;)

Pomysł takiego sprzętu na pewno ciekawy, chociaż a myśl przychodzi mi mało potencjalnych zastosowań.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 00:52, Sebastian` napisał:

- kafejki z samymi monitorami, bez komputerów - przychodzisz z laptopem, który z natury rzeczy
ma słabą kartę graficzną, podłączasz się do takiego monitora i grasz w najnowsze hity ;)

niekoniecznie, czytałem że mają być 2 układy graficzne : słaby do pracy na baterii, i taki ze stacjonarnych uruchamiany jeśli zasilanie zewnętrzne podpięte a obciążenie duże (co więcej w przypadku nvidii będą mogły pracować w trybie SLI).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:18, sig. napisał:

> Za 5 -10 lat to tylko same monitory będziemy kupować i będą już miały, wszyyyyyyyyyystko.

jak zrezygnujesz z klawiatury, myszki i innych peryferiów typu drukarka wbudowanych w monitor,
to zrobili coś takiego już dawno , i nazwali mac-em (producentem jest naturalnie apple)



Tak tylko chciałbym zwrócić twoją uwage na słowo "wszyyyyyyyyyystko"= nie rezygnujemy z "niczego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować