Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2: Orange Box - Zapowiedź

49 postów w tym temacie

wow Fajnie Orange box tylko że niektórzy kupią to tylko po to żeby pograć w HL2 Episode 2 więc strata pieniedzy no jest jeszcze portal i team fortress w ostateczności -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Half-Life – tytuł legenda. Kto o nim nie słyszał ten musiał przespać ostatnią dekadę. Tytuł ten doczekał się kilku dodatków oraz sequela, który nawet chyba przyćmił część pierwszą. Episode One wyszedł już dawno temu na Episode Two musieliśmy czekać długo. Ale już za kilka tygodni będzie można poznać dalsze losy Alyx i doktora Freemana.

Przeczytaj cały tekst "Half-Life 2: Orange Box - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy HL2:Episode One wyjdzie też osobno tak jak, np. Episode One??? Mam nadzieję, że tak... Bo Episode One już mam (prezent od wujka). Ale jakoś nie mogę się zebrać do kupna zwykłego HL2. Nie chcę zaczynać dodatku nie znając poprzednich wydarzeń... Rodzice sceptycznie nastawieni do gier skutecznie mi to utrudniają...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tę grę tak długo, śnię o niej każdej nocy, myślę o niej każdego dnia. Czekam na pre-order w sklep.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nioo... Ładnie, ładnie, ale nie chce się kupować znowu HLEP1 ;/

A i jeszcze błędy w tekście:
...nastąpi to już za kilka tygodni. Velve Software wyraźnie postanowiło...
Velvet? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pozna ten pozna^^ Ja wiem co tam sie stanie i o co biega.
A co do HL2 i HL2EP1 jak już masz to dostaniesz kody na steama które możesz komuś PODAROWAĆ
nie radze sprzedawać bo moga takie konto pobanowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko jedno - CENA. Nie zamierzam tego kupować, jeśli cena wyniesie więcej niż 90 zł, dlatego że zarówno HL2 jak i HL2:Ep1 już posiadam (a zapłaciłem za nie sporo, bo ok 160 zł). Jeśli będzie wyższa, to ja już wolę poczekać aż wyjdzie wydanie zawierające wszystkie epizody (czyli jeszcze Episode Three).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:02, Light Prince napisał:

Ale takowego wydania nie będzie.

A założymy się? Owszem, TERAZ nie będzie, ale dam sobie głowę uciąć, że kiedy wyjdzie trzeci episod, wszystkie trafią do jednego pudełka, jako specjalny zestaw.
>Jeżeli chcesz same gry to ściągaj ze Steama...
Zakupienie samego Episode Two przez Steama wyjdzie drożej niż kupno w Polsce zestawu Orange Box. Głównie ze względu na inną walutę(dolary) i koszta bankowe(wiesz ile kosztuje międzynarodowy przelew?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:31, Manzermias napisał:

Alyx nie ginie,

Nikt tak nie twierdził...
>Eli , jej ojciec zostanie zabity przez snajperów.
To zadziwiające że ludzie znają fabułę gry jeszcze przed jej światową premierą...jakimi bajkami jeszcze nas uraczysz?

P.S Na tym forum ludzie nie lubią jak się niepotrzebnie ujawnia fabułę gry/filmu/książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować