Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires 3: The Asian Dynasties - zapowiedź

26 postów w tym temacie

Hakken

W Age of Empires wydarzyło się już wiele. Kampanie zabierały nas wraz z rodziną Blacków w różne czasy i miejsca. Jednakże tym razem twórcy gry powiedzieli dość, sagę tego rodu należy zostawić w spokoju. Tym oto sposobem AoE powróciło niejako do korzeni, zamiast telenoweli znów będziemy mieli historyczne wydarzenia.

Przeczytaj cały tekst "Age of Empires 3: The Asian Dynasties - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na poprawienie balansu rozgrywki na ESO. Podobno BHG współpracuje z najlepszymi graczami TWC, więc ciekawe co z tej współpracy wyniknie. Mam nadzieję, że jak najwięcej, chociaż na pewno mają cięzki orzech do zgryzienia - 14 zróżnicowanych nacji, które mają mieć równe szanse. Oby było to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz naprawdę treściwy i warty przeczytania.

Do tematu: po sukcesie podstawki i wysokich ocenach oscylujących w okolicy 9/10 dodatku pewnie i tym razem artyści z Ensemble Studios wiedzą co wysyłają na półki sklepowe. Dopóki jest jakość to dodatków mogą wydawać multum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostanę to w swoje łapska (10 listopada max) to odpalam Japońców i zacznę miażdżyć innych :P
Albo Chińczykami sobię parę rakietek zrobię^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:06, Ufo2 napisał:

Jak tylko dostanę to w swoje łapska (10 listopada max) to odpalam Japońców i zacznę miażdżyć
innych :P
Albo Chińczykami sobię parę rakietek zrobię^^


ja też.......ale teraz gram w world in conflict i bioshocka więc może na święta bo.......mam strangleholda na x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires 3 było dobre, dodatek też. Myślę, że niczego nie zepsują (chociaz robi to inna firma). Kupuję w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować