Zaloguj się, aby obserwować  
UthersonL

Montaż nieliniowy i obróbka filmów

50 postów w tym temacie

Sprawa jest następujaca. Montuje gameplaya z gry złożonego z wielu scen. Dokładam do tego kwestię głosową. używam Windows Movie Maker, zapisuje, wszystko idzie OK, do czasu gdy zapis dojdzie do 6%. Czas z 11 minut zmienia sie nawet do 300. I nic nie idzie dalej. Ściagnąłem trial Pinnacle Video Spin, montuje film ponownie, zapisuje i znów po jakimś czasie staje w miejscu i dalej nie idzie. Co może być przyczyna tych problemw? Montowałem juz sporo takich rzeczy i nic podobnego mi się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 17:22, kaczek93 napisał:

Sprawa jest następujaca. Montuje gameplaya z gry złożonego z wielu scen. Dokładam do
tego kwestię głosową. używam Windows Movie Maker, zapisuje, wszystko idzie OK, do czasu
gdy zapis dojdzie do 6%. Czas z 11 minut zmienia sie nawet do 300. I nic nie idzie dalej.
Ściagnąłem trial Pinnacle Video Spin, montuje film ponownie, zapisuje i znów po jakimś
czasie staje w miejscu i dalej nie idzie. Co może być przyczyna tych problemw? Montowałem
juz sporo takich rzeczy i nic podobnego mi się nie zdarzyło.


Po ponownym uruchomieniu komputera, wszystko już jest OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy mozna zrobic przezroczysta sciane na sv ?? Chodzi i oto ze w damym momencie jest przezroczysta sciana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sprawa:

Film kręcony w plenerze i w tle słychać dosyć głośny chrzęst liści (film kręcony w parku, teraz jesień i dużo tego cholerstwa leży na trawie) - można go wyciszyć lub usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Vegasem, a właściwie z Quick timem.
Nagrałem film we frapsie i jako, że jest on ogromny, to skonwertowałem go do AVI/Divx.
I niestety po przeciągnięciu go do Vegasa wyskakuje komunikat, że ten nie może go odtworzyć.
Może mi ktoś powiedzieć czy da się zainstalować kodeki, by wszystko grało, albo do jakiego typu pliku go skonwertować?
Zainstalowałem kodek DIVX (który polecił mi Quick Time właśnie, ale nic on nie pomógł, no może poza tym, że plik można normalnie odtworzyć z ww programie, chociaż nie ma ani dźwięku ani obrazu)
PS: AVI/H.264 również odrzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem z Windows Movie Makerem, mianowicie jak dodaję swoje pliki video, wyskakuje mi komunikat, że nie mogę dodawać plików zabezpieczonych przed kopiowaniem.
Swoje party wziąłem ze ściągniętych materiałów z YouTube''a, z których wyciąłem potrzebne fragmenty.
Jakieś rozwiązanie, program freeware do obróbki polecicie? Zależy mi na łączeniu wspomnianych fragmentów z odpowiednim ich przycięciem, jeśli byłyby za długie i na dodaniu podkładu dźwiękowego z wyciszeniem audio elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże,zaraz się zamorduje...

Dlaczego,do cholery,gdy próbuje zapisać 10 sekundowy film w wersji trial Sony Vegas 10,to zapisuje mi się tylko 2 sekundy filmu!?!? Nie po to się staram coś robić,a to g*wno nawet nie chce zapisać (sprawdzałem i w avi i w wmv,zawsze to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej

mam problem
chodzi o konwertowanie plików do programu sony vegas pro 11 mam cannona 7d i zgrane filmy tnie mi, i chcialbym nieco obnizyc wage pliku ( 3 filmy agrane maja trzy cztery gb) w jakim formanie konwertowac z jakimi parametrami - nie chce by za ardzo stracilo to na jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować