Zaloguj się, aby obserwować  
Matt1801_94

Przepowiednie - Temat Ogólny

68 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 16:22, Matt1801.94 napisał:

Czyli czy wierzysz w przepowiednie.Jeśli tak, to w jakie i co sądzicie o nich.

Yeah koniec swiata w 2012 ;D Na szczęście pierwszego grudnia wiec ME jeszcze zdążą się odbyć ;D
A tak serio- nie wierze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:27, kpt Nemo napisał:

U mnie przepowiednie=brednie - ile razy można słuchać o nadchodzącym końcu świata i o czyhającej
na ciebie śmierci?

Ja też tak sądze ale dajmy się wypowiedzieć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.
W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!"

Strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.
W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!



..... albo zbieg okolicznosci, albo ja sam nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 02:47, Izrafel92 napisał:

Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA
BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.
W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!


..... albo zbieg okolicznosci, albo ja sam nie wiem co.


Poczekamy do lipca i zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Kaczyński lubił ogłaszać żałoby, więc w sumie można sobie takimi przepowiedniami w dowolny miesiąc celować. Przypadek zdecydowanie, chociaż poczekajmy do lipca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 03:07, Bambusek napisał:

Akurat Kaczyński lubił ogłaszać żałoby, więc w sumie można sobie takimi przepowiedniami
w dowolny miesiąc celować. Przypadek zdecydowanie, chociaż poczekajmy do lipca ;)


Zgadzam się... ś.p. Kaczyński często ogłaszał żałobę, poza tym ta wiadomość była na kilka miesięcy przed tym, więc można się było spodziewać, że po głośnej dyskusji nikt nie będzie pamiętaj o tych "bzdurach" do kwietnia.. a tym bardziej lipca... A i możliwa była żałoba z samego faktu obchodów Katyńskich, bo z różnych powodów LK dawał żałoby... Dalej jest kwestia luźnego sformułowania o śmierci "znanej i cenionej osoby" we wrześniu.. To może być każdy, obecnie to stare pokolenie aktywnych w opozycji/III RP odchodzi...

Ale cóż, zobaczymy do lipca i września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś dowody na prawdziwość przepowiedni tej ćpunki (emo pewnie, nikt nie zwracał na niej uwagi, teraz się zaczęło)? Każdy może powiedzieć taki kit o ojcu koleżanki, czy tam o zawale własnego dziadka. Skoro ona napisała, że jej dziadek naprawdę umarł w marcu na zawał, to ja piszę, że mój dziadek jest nieśmiertelny i ja go czczę, bo przeżył już 4 zawały i ma się dobrze (to z ilością zawałów to akurat prawda xD). Przepowiednie każdego rodzaju to bzdura, czy to tarot, czy to ten cały Nostradamus, 2012 czy ta emo z samosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 08:18, Konstantynopolitan napisał:

Przepowiednie każdego rodzaju to bzdura, czy to tarot, czy to ten cały Nostradamus, 2012 czy ta emo z samosi.


Uważam się za racjonalnego człowieka twardo stąpającego po ziemi, ale nie posunąłbym się do powyższego stwierdzenia. Dlaczego "bzdura"? A te które się sprawdziły? Przypadek? Jaka jest szansa przewidzenia daty własnej śmierci, daty sprofanowania własnej trumny i śmierci osoby, która ją otworzyła? Nostradamus to zrobił. Sprawdziło się.
Osobiście mimo wszystko stoję na stanowisku, że są rzeczy na tym świecie, które się filozofom nie śniły. Jesteśmy za prości w rozwoju gatunku żeby odrzucać bez zastanowienia wszystko czego nie rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że żadnej wojny nie będzie, ale Ghost zacznie po swojemu przekonywać, a w ostateczności sam wywoła tę wojnę xD
Niby kto miałby zacząć? Rosja teraz stara się o to, żeby nikt przypadkiem nie połączył jej z wczorajszym wydarzeniem, USA jak zwykle ma wszystkich w dupie, terroryści też dalej swoje, Korea dalej testuje bomby, nic nie wskazuje na wojnę.
Trzeba być mocno naiwnym, żeby wierzyć w przepowiednie. Może Nostradamus akurat zapewnił sobie profanację swego grobu itp? Chciał, aby ludzie uwierzyli w jego wymyślone na poczekaniu, ubrane w tajemnice bajeczki, więc zapłacił z góry i profanację miał zapewnioną. A w ogóle jak on zginął? Ja też mogę powiedzieć: umrę jutro i jutro rzucę się pod auto.
Co do tej profanacji, nie wiem kiedy była, ale jeśli długo po jego śmierci, to przecież przekupstwo dalej wchodzi w grę. Zapłacił kumplowi, przekazał datę, a kumpel dopilnował, żeby jego potomkowie wiedzieli, co robić.
A co sądzicie o tej samosi? Ghost, w jej wyssane z palca bzdury też wierzysz? Przecież dziewczyna była zalogowana jako Gość, teraz z 20 ludzi się pod nią podszywa, podała numer GG, żeby móc wypytać ją o swój los. Żałosne. Zaraz zacznie za to pobierać opłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racjonalizm...irracjonalizm..prawda...bujda...temat wielu ale to wielu dyskusji od wielu kadencji...ja osobiscie nie wierze w takie rzeczy bo bardziej przekonuje mnie poparta dowodami nauka niz chrzescijanskie przepowiednie..tak tak jestem ateistą...Ale kto wie,kto wie co sie stanie za lat pare..moze i ci na górze chca by niektorzy ludzie mieli czasami wizje nadchodzacego zla...i zeby w miare szybko im zapobiegac...ale dla ludzkosci takie cos jest nie na miejscu...nie mozliwe...dlatego moze staramy sie to ignorowac...nie myslec o tym..brac to za fikcje z tego powodu ze zjawiska paranormalne na swiecie raczej nie sa popularnym defektem u kazdego z nas a raczej rzadkoscia i kto wie,kto wie co jeszcze ludzie przepowiedza a ile z tej gadaniny sie spelni...poczekamy-zobaczymy.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walnij jeszcze kilka mistycznych wielokropków.

A imho przepowiednia sama w sobie nie jest żadnym zuem blaaargh. Jaka w tym magia? Nijaka, zwyczajnie komuś się wydaje, że może coś takiego się stać, a jeżeli to osoba inteligentna, to jest możliwość, że trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozsmieszylo zdanie o wojnie Francji z Anglia... Rozumiem ze w czasach tego goscia to bylo normą ale teraz?
A to co sie dzieje na tym wioskowym portalu to po prostu masakra. Banda debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam przepowiednie... chociaż co raz częściej mam coś takiego że przewiduję różne rzeczy. Zawsze rano wiem co się wydarzy (np. nie nauczyłem się na sprawdzian= dostanę piękną jedyneczkę)... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować