Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

W tym temacie dyskutujemy na temat, moim zdaniem, objawienia GC. Zapowiada się znakomicie i łączy wielki NY i powala Altaira z Assassin''s creed. Zapraszam do dyskusji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra to zupełnie inny gatunek i wydaje mi się, sądząc po tym jak jest oceniany w prasie, że to będzie genialna hybryda AC i GTA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:11, kapec11 napisał:

Ale ta gra to zupełnie inny gatunek i wydaje mi się, sądząc po tym jak jest oceniany w prasie,
że to będzie genialna hybryda AC i GTA IV


Crackdown to bardziej nastawione na akcje GTA. W końcu te gry robili ci sami ludzie. Będziemy oceniać jak wyląduje na pułkach sklepowych. Czytałem, że na GC pokazali grę ukończoną dopiero w 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że bohater tej gry stracił pamiec i odzyskuje ją... wysysając z ludzi dusze, czy cos w tym stylu! A nowy Jork podobno ma byc większy, ładniejszy i żywszy niż w GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem myśli, że mimo podaje te zalety gry, to Prototype ulegnie minimalnie AC i nowemu GTA, ale tylko pod jednym względem- te gry są potężnie reklamowane, a mimo że do premiery jescze rok to jednak malo osób o tej grze słyszało- takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 18:06, kapec11 napisał:

Zna ktoś misiąc wydania Prototype, bo ja cuś zapomniałem i jeszzce raz zapraszam do dyskusji...:)


III Kwartał 2008 roku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sądze ze to nie będzie byle jaka naparzanka z dobrą grafiką i animacjami.W tej grze będzie chodzic o cos wiecej niz tylko pozabijac wszystkich.Walka pewnie będzie ostatecznosią albo przymusem a widząc pierwszy trailer to wiem.Trzeba będzie myslec,otworzyc sie na wiele mozliwosci i nie będziemy od niczego uzaleznieni,a nie idziemy do punktu "A" wiemy co dalej wiec jedziemy do "b" a tam siekamy wszyskich i wracamy po następne zadanie.Wiem rozmazyłem sie troche ale czas pokaze czy miałem racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 09:38, Papa Dance 007 napisał:

Właśnie czytam ale nie zachęca mnie pod względem graficznym i nie realnością :D

Ale(jeśli oglądałeś thrailer) musisz przyznać, że efekty są świetne.
np. jak ci się żucają na plecy, a ty wywalasz kolce. MAJSTERSZTYK(w każdym razie dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeżeli twórcy nie pokazywali jakiegoś wyssanego z palca tworu, który istniałby, gdyby były chociaż jego plany, to ta gra powali na kolana assasins creed, napluje mu w twarz i dobije.
Oczywiście ,jeśli twórcy nieco ulepszą fabułę(bo z tego co czytałem, to ona nie jest zachęcająca).
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra będzie świetna , czytałem zapowiedz w CD-Action i widziałem trailer. - ta gra jest już świetna z powodu zapowiedzi ;] . Czemu miałby popluc AC ? Prototype jest podobne do AC i GTA , ale jest podobne to nieznaczy że lepsze bo to nieto samo . AC to bardziej skradanka a Prototype to raczej pokazanie się i masowe niszczenie wsystkie co się rusza ;] Ja bym powiedział że Prototype jest AC w przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odświeżę nieco temat ; )
więc zapraszam do oficjalnej strony gry: http://www.prototypegame.com/us/index.html
może jeszcze nie wiele jest, ale warto przejrzeć
kolejną sprawą koło której nie można przejść niezauważając jest nowy trailer na GT:
http://www.gametrailers.com/player/28755.html (długo się wczytuje, ale na prawde warto!)
miłego oglądania ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować