Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2009 o 21:05, rafekx 12 napisał:

> > Kiedy jest w końcu premiera Prototype??
>
> Nie wiadomo, wiemy, że w tym roku jedynie.

A w Click! pisze że w kwietniu premiera...


Hm..dobrze by było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 21:09, Ecko09 napisał:

> > > Kiedy jest w końcu premiera Prototype??
> >
> > Nie wiadomo, wiemy, że w tym roku jedynie.
>
> A w Click! pisze że w kwietniu premiera...

Hm..dobrze by było ;]


Nawet bardzo:D Prototyp to dla mnie murowany kandydat na grę roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 21:20, rafekx 12 napisał:

> > > >


Nie przesadzałbym, szykuje nam się porządna gra akcji/naparzanka, ale o tytuł gry roku raczej nie powalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 21:41, Ecko09 napisał:

> > > > >

Nie przesadzałbym, szykuje nam się porządna gra akcji/naparzanka, ale o tytuł gry roku
raczej nie powalczy.


Zawsze masz szanse powalczyć, gra na pierwszy rzut oko rzeczywiście wygląda na niezłą akcje ale przede wszystkim na niezła siepe, ale sadze że znowu wyjdzie wyskok budżetówka z niezłą grafą i skopaną fabułą dużo po tej grze nie oczekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:31, 6Kris napisał:

> > > > > >
>
> Nie przesadzałbym, szykuje nam się porządna gra akcji/naparzanka, ale o tytuł gry
roku
> raczej nie powalczy.

Zawsze masz szanse powalczyć, gra na pierwszy rzut oko rzeczywiście wygląda na niezłą
akcje ale przede wszystkim na niezła siepe, ale sadze że znowu wyjdzie wyskok budżetówka
z niezłą grafą i skopaną fabułą dużo po tej grze nie oczekuje :)


Patrząc po trailerach to grafika akurat w tej grze jest słaba, może coś zmienią do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:29, zako95 napisał:

Z grafiką to się zgadzam, będzie ''''tylko'''' przyzwoita. Ale akcja zapowiada sie świetnie.

z filmików YouTube każda gra ma słabą grafikę. trzeba będzie zobaczyć demo i po tym oceniać lub jakieś solidne screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:53, sevrond napisał:

> Z grafiką to się zgadzam, będzie ''''tylko'''' przyzwoita. Ale akcja zapowiada sie
świetnie.
z filmików YouTube każda gra ma słabą grafikę. trzeba będzie zobaczyć demo i po tym oceniać
lub jakieś solidne screeny


Ja oceniam z filmików na gram.pl grafikę, jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łoo matko. Dla mnie najważniejsze jest żeby gra była grywalna, grafika nie jest najważniejsza... A grafika z Prototype''a nie jest zła, może to nie assasins creed, ale daje radę, nie pitolcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:24, kedzior141 napisał:

łoo matko. Dla mnie najważniejsze jest żeby gra była grywalna, grafika nie jest najważniejsza...
A grafika z Prototype''a nie jest zła, może to nie assasins creed, ale daje radę, nie
pitolcie...


Dawać radę daje, ale ja po grze akcji oczekuję nieco lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:18, Get_Down napisał:

http://www.dailymotion.pl/video/x95hf8_various-mission-types-in-prototype_videogames


Jak widać misje będą naprawdę zróżnicowane,czeka nas nieziemska zabawa i być może nudą
nie będzie wiało po kilku misjach.Trochę bardziej się przekonuje do tego tytułu.


PWN3GE xDD

Mi się wydaje że ta gra będzie świetna. Mam nadzieję że nie będzie tylko jak z Assassin''s creed że tak obiecująco wygląda i na koniec wychodzi z grywalności... kiła ;p Jedyne co może być wkurzające to chyba to że gra może stać się zbyt łatwo. Mam tam tak wielką moc że nie wiem jakbyśmy mogli sobie z czymś nieporadzić. Ja chyba sobie wezme na początek najtrudniejszy poziom xD
Ucieszyłem się jak zobaczyłem że można latać samemu helikopterem. Ale potem tak oglądam, oglądam i sterowanie jest zbyt banalnie zrobione. Wolałbym bardziej zgrabnego latania hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj że na swojej drodze spotkasz osoby o podobnej mocy,członków elitarnej jednostki,mutantów,zwykłych bojów oraz przechodni którzy widząc cie jak zabijasz i się zmieniasz w kogoś innego będą cie się bali i uciekali co zaowocuje atakiem w twoją stronę przez żołnierzy.W praktyce tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już dostała dwie oceny, w obu przypadkach było to 9/10.
Oto podsumowanie z najnowszej recenzji na gamingfront.net:

Verdict: The game is superb, and offers so many ways to play it, with so much carnage and fun in it, you can’t go wrong. The only blank point is no co-op or multiplayer. You will be experimenting the game for months to come.

Gra mogła okazać się wielkim failem, albo jedną z najlepszych produkcji w tym roku. Wygląda na to, że to raczej to drugie ;).

Kupuję na 1000000000000% (oczywiście na x360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować