Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

No panowie, muszę powiedzieć, że jestem niesamowicie zaskoczony produkcją jaką jest [PROTOTYPE]. Dłuugo czekałem na taką grę. Znudziła mi się większość gier sandboxowych ( gta, fallout 3, Saints row itd) Jakiś czas temu grałem w Spidermana ( nie pamiętam dokładnej nazwy, była to gra w takiej komiksowej oprawie) można tam było po odblokowaniu grać Venomem i po prostu przemierzać miasto i robić "rozpierduchę", strasznie mi się to podobało ( koncepcja grania antybohaterem w ogóle) a tu taka niespodzianka ^^ I tutaj nie będziemy nosić rajtuz hehe.
Co do gry, strasznie cieszy mnie to, że misje można będzie wykonywać na wiele sposobów (niekoniecznie rozwalając wszystko po drodze) a nasz bohater będzie raczej "szary" a to czy zły to zależy od nas: gdy ktoś lubi może "pożywiać" się na środku ulicy wzbudzając panikę i prowokując reakcję służb porządkowych lub jeśli woli postawić sobie za cel konsumpcję w ciemnych alejkach by nikt nie widział (wyzwanie samo w sobie, oczywiście do czasu aż NY całkowicie nie przeistoczy się w strefę wojny z zainfekowanymi)
Jedyne czego się trochę obawiam to optymalizacji na PC. Ostatnio gdy gry wychodzą na wiele platform zazwyczaj wersja PC jest marnym, źle zoptymalizowanym portem... ale obym się mylił.
Osobiście uważam, że Prototype jest czarnym koniem wyścigów E3 i jak dla mnie faworytem ;P
Cóż w piątek przekonam się na własnej skórze co i jak i z radością (albo i nie bo mój procek pokłada się w minimalnych: Intel core duo E6750 2.66 Ghz, ram i grafika mnie nie martwią) dam znać co i jak.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:22, miodus napisał:

> Pytanie: Czy gra będzie całkowicie po angielsku czy może będą polskie napisy???

/ gra na pc bedzie miała polonizacje kinową...

A skąd te info??Wszędzie pisze że gra będzie w całości po angielsku...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 12:18, NecroVisioneR napisał:

> > Pytanie: Czy gra będzie całkowicie po angielsku czy może będą polskie napisy???

>
> / gra na pc bedzie miała polonizacje kinową...
A skąd te info??Wszędzie pisze że gra będzie w całości po angielsku...??

z tego linku co mi podałes ? xD http://www.ultima.pl/Prototype_PL/i6918/ ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 13:03, miodus napisał:

> > > Pytanie: Czy gra będzie całkowicie po angielsku czy może będą polskie
napisy???
>
> >
> > / gra na pc bedzie miała polonizacje kinową...
> A skąd te info??Wszędzie pisze że gra będzie w całości po angielsku...??
z tego linku co mi podałes ? xD http://www.ultima.pl/Prototype_PL/i6918/ ;P


I w tym momencie wysyłam ci dwa kontrargumenty:
1 http://sklep.wirtus.pl/produkt/454811
2 http://www.gram.pl/sk3_9gnjG,5_Prototype.html??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 13:47, sevrond napisał:

To ja im życzę powodzenia, jak w ENG będzie, to ja też nie kupie.


To że jest w eng. nie jest potwierdzone-lem przełożył premiere na 26 czerwca więc może spolszczenie te "lenie" przygotują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:01, NecroVisioneR napisał:

> To ja im życzę powodzenia, jak w ENG będzie, to ja też nie kupie.

To że jest w eng. nie jest potwierdzone-lem przełożył premiere na 26 czerwca więc może
spolszczenie te "lenie" przygotują?



Zdawało mi się że gra cały czas miała być od 30 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 13:38, NecroVisioneR napisał:

> > > > Pytanie: Czy gra będzie całkowicie po angielsku czy może będą polskie

> napisy???
> >
> > >
> > > / gra na pc bedzie miała polonizacje kinową...
> > A skąd te info??Wszędzie pisze że gra będzie w całości po angielsku...??
> z tego linku co mi podałes ? xD http://www.ultima.pl/Prototype_PL/i6918/ ;P

I w tym momencie wysyłam ci dwa kontrargumenty:
1 http://sklep.wirtus.pl/produkt/454811
2 http://www.gram.pl/sk3_9gnjG,5_Prototype.html??

hmmm wątpie zęby ultima popełniła bład... chociaz masz racje gdzie bym nie spojrzał to widze ze jest w jezyku ang... widocznie mój błąd ... zobaczymy na premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już grał?
Bo na Steam i D2D można już kupować, zastanawiałem się czy kupić na tym drugim, czy poczekać do polskiej premiery, lub jakichś recenzji żebym się nie przejechał jak na spore które nie spełniło moich oczekiwań, a co do tej gry, miałem je dość duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 16:12, Cirno napisał:

Może ktoś już grał?
Bo na Steam i D2D można już kupować, zastanawiałem się czy kupić na tym drugim, czy poczekać
do polskiej premiery, lub jakichś recenzji żebym się nie przejechał jak na spore które
nie spełniło moich oczekiwań, a co do tej gry, miałem je dość duże ;)


Kupować możesz ( na steamie bynajmniej) na dole jest napisane ( fakt, troszkę niewyraźnie) dostępne: 13 Jun (sobota) i raczej przed premierą nie downloadujesz/ nie uruchomisz.
Będę miał w piątek w okolicach 17:00 wiec zdam relacje wieczorem zapewne ;)
Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąć przed premierą można z tego co wiem, ale uruchomić już nie.
Poza tym, zawsze można zrobić konto na USA, uruchomić jakieś proxy, i mieć grę już dziś, ponieważ 13 jest premiera EU a dziś USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA BEDZIE TYLKO W JEZYKU ANGIELSKIM

oto wiadomość którą otrzymałem od LEMu:

"Witamy,

Gra zostanie wydana tylko w jezyku angielskim
, na dzien dzisiejszy nie ma planow jej lokalizacji.

Pozdrawiamy serdecznie - Licomp Empik Multimedia

Marcin Ziejewski"

Czyli szkoda, bo to kolejna ciekawa gra,zaraz po Wolverinie która nie będzie wydana w PL. Szkoda, wielka szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 11:55, sevrond napisał:

GRA BEDZIE TYLKO W JEZYKU ANGIELSKIM

oto wiadomość którą otrzymałem od LEMu:

"Witamy,

Gra zostanie wydana tylko w jezyku angielskim
, na dzien dzisiejszy nie ma planow
jej lokalizacji.

Pozdrawiamy serdecznie - Licomp Empik Multimedia

Marcin Ziejewski"

Czyli szkoda, bo to kolejna ciekawa gra,zaraz po Wolverinie która nie będzie wydana w
PL. Szkoda, wielka szkoda....



Ehh...żałośni lenie-nie wiem za co oni liczą sobie te 120 zł...[130 sry.] po co w ogóle ten LEM istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 16:12, Cirno napisał:

Może ktoś już grał?
Bo na Steam i D2D można już kupować, zastanawiałem się czy kupić na tym drugim, czy poczekać
do polskiej premiery, lub jakichś recenzji żebym się nie przejechał jak na spore które
nie spełniło moich oczekiwań, a co do tej gry, miałem je dość duże ;)

No, ja grałem. Nie przejedziesz się. Będziesz miał co chwilę erekcję xD Totalna rozpierducha jest po prostu, no ;D Robisz wszystko, co chcesz, zabijasz kogo chcesz, zjadasz kogo chcesz, no po prostu MEGA! na gsie napisałem prawie to samo, tylko troszkę więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 12:17, NecroVisioneR napisał:

Ehh...żałośni lenie-nie wiem za co oni liczą sobie te 120 zł...[130 sry.] po co w ogóle
ten LEM istnieje...

Niezlokalizowane gry przeważnie są droższe bo można je sprzedać poza granicami kraju. Cena jak na dzisiejsze warunki normalna. W większości sklepów jest za 99 zł, więc nie ma narzekać. No i grając w po angielsku załapiesz nowe słówka. Wierz mi słownik nie gryzie, a dawniej tylko z jego pomocą się grało. Powszechne lokalizację rozleniwiają.

Co do samej gry to zapowiada się znakomicie. Pierwsze recenzje to oceny powyżej 90%, więc widać że nie zmarnowali potencjału. Miałem kupić w dniu premiery, ale EK CoJ Więzy Krwi zweryfikowała moje plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 12:35, Dandelion1 napisał:

> Ehh...żałośni lenie-nie wiem za co oni liczą sobie te 120 zł...[130 sry.] po co
w ogóle
> ten LEM istnieje...
Niezlokalizowane gry przeważnie są droższe bo można je sprzedać poza granicami kraju.
Cena jak na dzisiejsze warunki normalna. W większości sklepów jest za 99 zł, więc nie
ma narzekać. No i grając w po angielsku załapiesz nowe słówka. Wierz mi słownik nie gryzie,
a dawniej tylko z jego pomocą się grało. Powszechne lokalizację rozleniwiają.

Co do samej gry to zapowiada się znakomicie. Pierwsze recenzje to oceny powyżej 90%,
więc widać że nie zmarnowali potencjału. Miałem kupić w dniu premiery, ale EK CoJ Więzy
Krwi zweryfikowała moje plany.



Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować