Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47524&u=28
Na ta gre teraz bardziej czekam niz na Prototype ale jest dosc specyficzna wiec nie wszystkim podejdzie . Dla mnie sie liczy przedewszystkim to ze przeniesli jak najwierniej sie dalo oryginalne zasady .
Cena 99 zl na Prototype PC jest wlasnie w Wirtusie , jestem ciekaw ile sobie MM liczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 22:42, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie czy w waszych miastach w MM bądź empikach jest Prototype??Bo u mnie ani w
MM ani w Empiku nie ma tej gry...?

U mnie w MM niema a w empiku chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 22:46, Izilkater napisał:

> Mam pytanie czy w waszych miastach w MM bądź empikach jest Prototype??Bo u mnie
ani w
> MM ani w Empiku nie ma tej gry...?
U mnie w MM niema a w empiku chyba też


Tego się obawiałem,nawet na empik.com pisze że niedostępny...ach ten LEM znowu coś nawalił,nie dość że cena z kosmosu,brak lokalizacji teraz jeszcze to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jednak nie Wirtus dal ciala ale znow Lem ..
Gra jest w wirtusie i gry-online sciagnieta z preorderow wiec moze ten wtorek rzeczywiscie okaze sie prawdziwym dniem premiery tej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 00:57, Miniu napisał:

No to jednak nie Wirtus dal ciala ale znow Lem ..
Gra jest w wirtusie i gry-online sciagnieta z preorderow wiec moze ten wtorek rzeczywiscie
okaze sie prawdziwym dniem premiery tej gry .


Czyli premiera została przełożona?Ehh...ten Lem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho... Zamówiłem Prototype z 3kropki.pl(NecroVisioneR dzięki za polecenie tego sklepu tutaj, akurat zamówiłem, potwierdziłem i trochę zapomniałem o tym, po czym dostałem mail o wysyłce: P), poczta, priorytetem, wczoraj wysłali i na dzisiaj doszło(lol... naprawdę byłem zaskoczony, to było szybciej niż kurier, tzn. następnego dnia, ale w tym wypadku z rana :D). Po wstępnych oględzinach to jest wersja pochodząca z UK i nie jest w żadnym stopniu spolonizowana(ewryting is in inglish), nawet znaczka LEM nie ma. : ]

No to teraz trzeba się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to masz szczescie . Wirtus twierdzi zas ze dopiero jutro zacznie wysylke . Mam juz dosc tego wszystkiego , nikt nic nie wie nikt o niczym nie informuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzicie bo mam problem w misji gdzie trzeba te detektory rozbrajać to powiedzcie mi jak można jest jakiś sposób na szybsze rozbrojenie tych gdzie klucz jest 6 lub 5 cyfrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 11:18, Miniu napisał:

No to masz szczescie . Wirtus twierdzi zas ze dopiero jutro zacznie wysylke . Mam juz
dosc tego wszystkiego , nikt nic nie wie nikt o niczym nie informuje .

Ej to może wiesz kiedy gram.pl wyśle mi paczkę (data premiery pisze lipec 2009)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 15:24, Quinti napisał:

> No to masz szczescie . Wirtus twierdzi zas ze dopiero jutro zacznie wysylke . Mam
juz
> dosc tego wszystkiego , nikt nic nie wie nikt o niczym nie informuje .
Ej to może wiesz kiedy gram.pl wyśle mi paczkę (data premiery pisze lipec 2009)??

Nie mam pojecia . Zadzwon do nich i sie zapytaj.
W Wirtusie wogole juz nie idzie kupic Prototype PC. Mam nadzieje ze jednak dotrzymaja slowa i wysla zamowione wczesniej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość anulowałem zamówienie na gram.pl i zamówiłem na 3kropki.pl świetny sklep, cena 99złotych + plus koszt wysyłki ( z groszami) dzisiaj zamówiłem kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 3kropki jest świetny, poniedziałek zamówiłem, wtorek dostałem i myślę że w najlepszej cenie jaką można znaleźć. Mam tylko pewien problem strasznie cicho są u mnie wszystkie efekty, czy to przerywniki czy walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jA JUZ GRALEM I DOSZEDLEM DO TEGO MOMENTU JAK alex z takim gosciem walczy co ma patyk elektryczny :D
przeszedlem oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 13:19, whiteiwan napisał:

słuchajcie weźcie mi coś powiedzci czy

Spoiler

w tym jednym momencie u tego lekarza siostra
mercera umiera



Spoiler

Nie, przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 13:35, KD1997 napisał:

jA JUZ GRALEM I DOSZEDLEM DO TEGO MOMENTU JAK alex z takim gosciem walczy co ma patyk
elektryczny :D
przeszedlem oczywiscie :D

ja już grAŁEM I 5 MINUT TEMU PRZESZEDŁEM CAŁĄ GRĘ BUŁKA Z MASŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować