Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

ufff ;D w końcu przeszedłem tą gre na hardzie ;D naprawde ciezki jest ost boss ale jakos poszło po x próbie... ;] pora na resztę osiągnięć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucza nie ma żadnego. To co jest aktualnie w Polsce to wersja z UK, nawet nie ma loga polskiego dystrybutora. : P

necron1501
Sklep 3kropki.pl - zamawiałem pre-order i doszło na czas, w dodatku tanio i szybko to było - 96.79 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>To co jest aktualnie w Polsce to wersja z UK, nawet nie ma loga

Dnia 17.07.2009 o 08:44, Gol_Galad napisał:

polskiego dystrybutora. : P


Ja mam na pudle napisane "Not for supply in the UK" tak więc mam naszą wersję. LEM informował gości, którzy się pytali emailem o szczegóły wydania, że pudło i cała zawartość będzie tylko po Angielsku. Przykre... Niby taka duża premiera, a olali ją zupełnie. Aż się boję o Modern Warfare 2 ;)

necron1501
Pisałem w poście powyżej, że zamawiałem na GOLu. Zapłaciłem za grę 99zł + przesyłka 14zł - razem 113zł. Doszła na drugi dzień po zamówieniu, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace osiagnieci pt Speed Bumps

Czy musze rozjechac czołgiem zarazonych czy ich wystrzelac ? MOj ang troche ost szwankuje z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 08:44, Gol_Galad napisał:

Klucza nie ma żadnego. To co jest aktualnie w Polsce to wersja z UK, nawet nie ma loga
polskiego dystrybutora. : P

necron1501
Sklep 3kropki.pl - zamawiałem pre-order i doszło na czas, w dodatku tanio i szybko to
było - 96.79 zł.


Dobra zamówiłem na GoL, czekam aż przyjdzie.

Agntx

Nie strasz: Modern Warfare 2 przez Lem'a? O zgrozo. W ogóle cdprojeckt jeśli chodzi o to jest najlepszy(chodź konkurencja jest jedna). Też zamówiłem na GOL'u

Miodus

Polecam jeszcze dziś i jutro poradnik z gry-online jeszcze za darmo. Tam jest opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 21:39, miodus napisał:

mam pytanie dotyczace osiagnieci pt Speed Bumps

Czy musze rozjechac czołgiem zarazonych czy ich wystrzelac ? MOj ang troche ost szwankuje
z gory dziekuje za pomoc :)

Speed Bumps - Przejedź 500 postaci jednym czołgiem
Tu masz dobry artykuł o trophy akurat ale to to samo co acziwki ;] - http://www.trofeaps3.com/trophies/readarticle.php?article_id=294

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Prototype done. Xfire pokazał 25h, postać odblokowana na max''a. Szkoda tylko ze 3/4 umiejętności nie przydatne, korzysta się głownie z kilku podst. przez całą grę.
Ze skili mi sie najbardziej podobało "kamehameha" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 07:37, sevrond napisał:

Szkoda tylko ze 3/4
umiejętności nie przydatne, korzysta się głownie z kilku podst. przez całą grę.


Ano racja. Ale ja grałem tak, że wykorzystywałem każdą umiejętność w różnych sytuacjach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z grą Prototype. Otóż po instalacji włączam grę i... i gra się nie włącza tylko wyskakuje komunikat o błędach. Parę razy udało mi się nawet grę włączyć, poustawiać opcje, ale w momencie gdy chcę rozpocząć rozgrywkę znowu mnie wywala. Próbowałem instalować grę dwa razy. Komputer mam czysty, świeżo po generalnym formacie, z innymi grami nie mam żadnych problemów, mam najnowsze sterowniki, SP3 itd. Więc co mogę zrobić? Z góry dzięki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty, ale zapomniałem podać mojej konfiguracji sprzętowej, a już nie mogę posta poprzedniego edytować:
Karta: GF 8800 GTX
RAM: 3,5 GB
Proc: dwurdzeniowy 2,67 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie tak powolutku. Niby ciekawe rzeczy da się tam wyrabiać, ale dla mnie to nic nowego... tak się składa, ze z miesiąc temu se wróciłem do gry The Incredible Hulk. Tam mamy to samo a o Hulku gra jest starsza... Jako Hulk biegamy po mieście i możemy niszczyć, zgniatać, rzucać...

W Prototype to wszystko troszkę inaczej wygląda, ale większość "powerów" Alexa ma także Hulk :P

Kolejna zbieżność - graficznie owe gry jak na swoje czasy są cienkie, ale nadrabiają wszystko grywalnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam zamiar kupywać tą grę ale nie wiem czy mi pujdzie na takim sprzęcie:
- Intel Core(TM)2 CPU 4300 @ 1.80ghz 1.80ghz
- 3 GB RAM
- Gedorce 8800 GTS 512mb
- Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:35, sebastiano444 napisał:

czy w prototype na PS3 są polskie napisy bo w filmie widziałem

z tego co mi wiadomo tylko napisy ang...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować