Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Po kilku miesiącach przerwy znowu wróciłem do tej gry i zacząłem z nudów "zjadac" tych kolesi z web of intrigue
Wie ktos może co sie dzieje gdy się ich wszystkich złapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 11:03, miki00749 napisał:

Po kilku miesiącach przerwy znowu wróciłem do tej gry i zacząłem z nudów "zjadac" tych
kolesi z web of intrigue
Wie ktos może co sie dzieje gdy się ich wszystkich złapie?


Prócz poznania całej historii Alexa i wirusa? O ile dobrze pamiętam, to na koniec skleja się w jeden, pełny filmik, ale nie jestem pewien, dawno to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2011 o 12:58, necron1501 napisał:


Prócz poznania całej historii Alexa i wirusa? O ile dobrze pamiętam, to na koniec skleja
się w jeden, pełny filmik, ale nie jestem pewien, dawno to było :)



Ale nie dostajesz jakiegos bonusa ? nic z tych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Prototype będzie w ogóle dostępna w wersji na PS3? Bo druga będzie, ale chciałbym mieć obie na tą platformę, z tymże nie wiem, czy to było wydane w ogóle w wersji na PS3. Pytam, bo nie wiem. Nie musicie bluzgać od razu, jak już raz zbluzgano mnie, za pytanie czy God of War Chains of Olympus i Ghost of Sparta będzie na PS3. (okazuje się że będzie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:20, jendrek1988 napisał:

Pierwsza część Prototype będzie w ogóle dostępna w wersji na PS3? Bo druga będzie, ale
chciałbym mieć obie na tą platformę, z tymże nie wiem, czy to było wydane w ogóle w wersji
na PS3. Pytam, bo nie wiem. Nie musicie bluzgać od razu, jak już raz zbluzgano mnie,
za pytanie czy God of War Chains of Olympus i Ghost of Sparta będzie na PS3. (okazuje
się że będzie) ;)


http://www.google.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Prototype#pq=prototype&hl=pl&cp=12&gs_id=f&xhr=t&q=Prototype+ps3&pf=p&sclient=psy&source=hp&pbx=1&oq=Prototype+ps&aq=0&aqi=g5&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=3779253dcc07f533&biw=1024&bih=677

Nie dziw się że na ciebie bluzgają skoro nawet nie potrafisz skorzystać z google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:30, fr9 napisał:

> Pierwsza część Prototype będzie w ogóle dostępna w wersji na PS3? Bo druga będzie,
ale
> chciałbym mieć obie na tą platformę, z tymże nie wiem, czy to było wydane w ogóle
w wersji
> na PS3. Pytam, bo nie wiem. Nie musicie bluzgać od razu, jak już raz zbluzgano mnie,

> za pytanie czy God of War Chains of Olympus i Ghost of Sparta będzie na PS3. (okazuje

> się że będzie) ;)

http://www.google.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Prototype#pq=prototype&hl=pl&cp=12&gs_id=f&xhr=t&q=Prototype+ps3&pf=p&sclient=psy&source=hp&pbx=1&oq=Prototype+ps&aq=0&aqi=g5&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=3779253dcc07f533&biw=1024&bih=677

Nie dziw się że na ciebie bluzgają skoro nawet nie potrafisz skorzystać z google



Ale ze mnie nieuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji Shock and Awe i kiedy ją ukończę (rozwalę wszystkie 8 urządzeń) i załączy się filmik kończący misję, to w momencie kiedy do leżącego Alexa podchodzą żołnierze, gra się zacina tj. filmik staje na tak jakby stopklatce. Mogę ją zminimalizować albo zamknąć menadżerem urządzeń i za bardzo nie wiem co z tym fantem zrobić, żeby móc przechodzić dalej... Może ktoś coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mój post już nieważny, problem rozwiązany.
Gdyby ktoś miał podobny to napiszę, że (może to banalne, ale działa) wystarczy zaraz po rozpoczęciu cutscenki ją ominąć i chyba innej rady nie ma, jeśli nie chce się brać save od kogoś. Inaczej zwiecha gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 14:01, Torquemada_Varenkorn napisał:

Ktoś wie jak rozwiązać problem z dialogami, wszyscy mówią jakby to było na dużym przyspieszeniu
puszczone?



Rozwiązanie problemu gdyby jeszcze komuś się trafiło http://filenetworks.blogspot.com/2009/06/how-to-fix-prototype-sound-speed-issues.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś co się dzieje z drugą częścią na PC ? Wiem, że ma premierę pod koniec lipca ale kompletnie nic nie wiadomo o tej grze np. o wymaganiach chociażby. Studio ponoć zamknęli i jestem ciekaw czy gra ma dalej wychodzić ponieważ zastanawiam się nad pre orderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 13:08, Chlorofil napisał:

Nie wie ktoś co się dzieje z drugą częścią na PC ? Wiem, że ma premierę pod koniec lipca
ale kompletnie nic nie wiadomo o tej grze np. o wymaganiach chociażby. Studio ponoć zamknęli
i jestem ciekaw czy gra ma dalej wychodzić ponieważ zastanawiam się nad pre orderem.

PCtowa wersja dwójki wychodzi zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 13:08, Chlorofil napisał:

Nie wie ktoś co się dzieje z drugą częścią na PC ? Wiem, że ma premierę pod koniec lipca
ale kompletnie nic nie wiadomo o tej grze np. o wymaganiach chociażby. Studio ponoć zamknęli
i jestem ciekaw czy gra ma dalej wychodzić ponieważ zastanawiam się nad pre orderem.

Radical Entertainment nie zostało zamknięte, zwolniono jedynie większość pracowników. Pozostała ekipa będzie pomagać przy innych grach Activision, a teraz zapewne kończą wersje Prototype 2 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się waham nad zakupem preordera na PC. Nic nie wiadomo na temat gry prócz daty premiery. Gra za tydzień ma premierę , a nie są znane nawet wymagania sprzętowe. Widocznie twórcy szykują taki zwalony port z konsoli , że sami nie znają wymagań sprzętowych, bo niby po co mają się starać jak i tak zamykają studio .

Może Wy coś wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 12:19, Dandzialf napisał:

> Czy wie ktoś czy w Prototype 1 można zagrać za pomocą pada od X360?

Oczywiście, że tak.


Dzięki wielkie, nie byłem pewny, a rozważałem zakup, bo znalazłem w pewnym sklepie za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować