Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Ciekawi mnie czy rzeczywiście walka będzie taka trudna , trudno mi jest wyobrazic sobie że walka we grze będzie taka ciężka jak to twórcy twierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 17:03, Vormulac napisał:

Trzy screenshoty - coś mi się zdaje, że do odpalenia gry potrzebny będzie komputer typu "potwór".
:)


ten pierwszy obrazek to na pewno nie screen a co dwóch pozostałych to nie zgodzę się z opinią że potrzebny będzie potwór, nie wygląda to jakoś oszałamiająco (niestety...):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz screeny zobaczyłem w jakimś czasopiśmie, to od razu się tą grą zainteresowałem. Takich gier mi brakuje, ogólnie gra zapowiada się na wysokim poziomie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 22:46, Arhont napisał:

Oby gra była jak najlepsza a wymaganie jak najniższe ,mi inaczej gra niebędzie chodzic,
tego jestem pewien


Premier zapowiedziana jest na jesień ,a i tak pewnie będą opuźnienia.Do tego czasu zdążysz wymienic niektóre podzespoły w razie gdyby sprzęt nie spełniał wymogów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 11:42, dominikańczyk napisał:

Kolejny graficzny chicior. Jednak grafa nie wystarczy, powinnna mieć dobrą fabułę i
dużą grywalność. Kiedy wyjdzie?


Jesień,nie wliczając opuźnień.Z tego co czytałem to sam klimat wciąga.
Na screenach Mercer wygląda w tym kapturze jak Altair,ma ktoś screeny z nim bez kaptura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 12:09, Logan10 napisał:

> Kolejny graficzny chicior. Jednak grafa nie wystarczy, powinnna mieć dobrą fabułę
i
> dużą grywalność. Kiedy wyjdzie?

Jesień,nie wliczając opuźnień.Z tego co czytałem to sam klimat wciąga.
Na screenach Mercer wygląda w tym kapturze jak Altair,ma ktoś screeny z nim bez kaptura
?


Kaptury modne: Garret,Altair, Mercer...
Nosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 01:46, Vormulac napisał:

Kolejne screenshoty. Gierka nabiera rozpędu... Ciekawa propozycja na ten rok. :)


Bardzo ciekawa ,już po screenach widać że będzie można się nieźle wyżyć przy tej grze.Nie mogę się doczekać aż podadzą wymagania i więcej informacji na temat samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ten tytuł od pierwszych zapowiedzi i czytam każdą nową informację o nim ;) Myślę, że to będzie jeden z wielkich hitów jesieni. Gra musiałaby okazać się wielkim niewypałem, żebym jej nie kupiła. Brakowało mi tego typu produkcji i czekam na nią z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście że w Niemczech ma być okrojona wersja Prototype ? bo jest to gra brutalna a w Niemczech i bodaj we Francji (ale ręki nie dam sobie uciąć) jest zabronione wypuszczanie na rynek brutalnych gier i dlatego je kroją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować