Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Można wejść do helikoptera i nim latać ? Kurde, myślałem że tak się da tylko do czołga. Trzeba do tego specjalnego skila może ? No i jak do niego wleść ? Cały czas nawalałem je tylko Whipfist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:54, sevrond napisał:

Można wejść do helikoptera i nim latać ? Kurde, myślałem że tak się da tylko do czołga.
Trzeba do tego specjalnego skila może ? No i jak do niego wleść ? Cały czas nawalałem
je tylko Whipfist.

Spoiler

Będzie misja w której bedziesz musiał "zjeść" pilota i od tej chwili będziesz mógł porywać helikoptery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:54, sevrond napisał:

Można wejść do helikoptera i nim latać ? Kurde, myślałem że tak się da tylko do czołga.
Trzeba do tego specjalnego skila może ? No i jak do niego wleść ? Cały czas nawalałem
je tylko Whipfist.

Musisz zdobyć skilla. Zaś z czasem będzie upgrade do whipfista, który po prostu działa jak wciągarka. : P

btw W ogóle to z helikopterem eventy, w których walczyć trzeba z jednostkami naziemnymi(infected, armia, te w których mamy ubić to co lata są proste), imo są niemożliwe do wykonania na złoto(gdy ja robię gold przy wszystkich pozostałych, to przy tych to tylko potrafią dorobić się ledwo do bronze). Mogę coś źle robić, ale po masie prób nadal mi się nie udaje. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem z tą głupią misją. Najpierw zjadam jakiegoś tam żołnierza. Sabotuje skrzynki - jest ok. Dzwonie po jakiegoś typa, ale on zauważa że to zasadzka i mam polecenie Uciekaj albo zniszcz wrogów w pobliżu. No niby wiadomo jak to zrobić, ale próbuje od 40 min i ani nie mogę uciec, ani ich zniszczyć.Macie jakiś pomysł, receptę ?
Dodam tylko ze automatycznie mi się pasek życia skraca o połowę jak dochodzę do tego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:38, sevrond napisał:

Kurde mam problem z tą głupią misją. Najpierw zjadam jakiegoś tam żołnierza. Sabotuje
skrzynki - jest ok. Dzwonie po jakiegoś typa, ale on zauważa że to zasadzka i mam polecenie
Uciekaj albo zniszcz wrogów w pobliżu. No niby wiadomo jak to zrobić, ale próbuje od
40 min i ani nie mogę uciec, ani ich zniszczyć.Macie jakiś pomysł, receptę ?
Dodam tylko ze automatycznie mi się pasek życia skraca o połowę jak dochodzę do tego
punktu.

uciekaj chowaj sie miedzy budynkami na dachcach itd jak przestanie Ci sie swiecic ta lampka na dole to zmien postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradziłem. Schowałem się pod mostem, lub wiaduktem i cała akcja nie trwała 10 sek.
Doszedłem do momentu gdzie

Spoiler

mi moce zabierają :D



Spoiler

Jakby ktoś miał problem w jakie HIVE z tym Blakwatchem to najlepiej na niego działa Whipfist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy po przejściu fabuły, można dalej chodzić po świecie, czy to już będzie koniec?
Swoją drogą, to Prototype jest extra:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 19:55, mr_chief napisał:

Witam. Mam pytanie. Czy po przejściu fabuły, można dalej chodzić po świecie, czy to już
będzie koniec?


Można biegać po mieście, na dokładnie takich samych zasadach jak pomiędzy misjami (ofc. poza tym że nie ma już żadnych głównych zadań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2009 o 20:09, Kreeg napisał:

Można biegać po mieście, na dokładnie takich samych zasadach jak pomiędzy misjami (ofc.
poza tym że nie ma już żadnych głównych zadań).


To bardzo miło:] A gdybym nie wykonał wszystkich wyzwań w ciągu fabuły to potem będę mógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 20:15, mr_chief napisał:

To bardzo miło:] A gdybym nie wykonał wszystkich wyzwań w ciągu fabuły to potem będę
mógł?


Tak nic nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z dostępnością Prototype? W jakich sieciach jest? Byłem dziś w największym sklepie z grami w moim mieście (Media Expert) i go nie znalazłem - na dokładkę jakiś koleś też dość podenerwowany pytał o tę gierę.
Cyrk, że chyba z 90% ludzisk ją przeszło (oczywiście w wersji legalnej inaczej), a tymczasem nawet oryginała kupić nie można... Tym razem darowałem sobie preorder, ale z tego co wiem, to na GOLu już rozsyłali egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ta gra i mam teraz pytanko, jak z jej wymaganiami ?? By cieszyć się ładną rozgrywką potrzeba jakiegoś mocnego kompa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:41, Kerigun napisał:

Kusi mnie ta gra i mam teraz pytanko, jak z jej wymaganiami ?? By cieszyć się ładną rozgrywką
potrzeba jakiegoś mocnego kompa ??


Po pierwsze www.google.pl nie boli, po drugie http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest nie gryzie. Sprawdź se* chłopie.

Od siebie dodam, że 5 minut temu skończyłem grę na poziomie Normal, ostatni boss dał mi ostro w kość, w pewnym momencie myślałem, że wypier**** pada przez okno. Ogólnie gra w szkolnej skali ma mocną czwórkę, ale cudów ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 21:50, 4ny4 napisał:

Po pierwsze www.google.pl nie boli, po drugie http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
nie gryzie. Sprawdź se* chłopie.


Sry ale jak się wraca z roboty po 12 h to jakoś nie mam czasu i chęci, a jak sprawdzałem SRL to jeszcze nie było, więc pytałem. Niedawno dodali i sprawdziłem, będzie działać. Nic tylko iść i kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 22:28, Kerigun napisał:

Nic tylko iść i kupić.


Szczerze ? Zastanów się dobrze. Obejrzyj kilka recenzji, gameplayów, poczytaj itp. Gra nie jest zła, ale jak na dzisiejsze czasy grafika odrzuca, a sama gra po godzinie staje się naprawdę monotonna. Z tego typu gatunku gier kup lepiej X-men Wolverine: Origins lub poczekaj na Batman''a Arkham Asylum. Dużo lepiej na tym wyjdziesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 23:04, 4ny4 napisał:

> Nic tylko iść i kupić.

Szczerze ? Zastanów się dobrze. Obejrzyj kilka recenzji, gameplayów, poczytaj itp. Gra
nie jest zła, ale jak na dzisiejsze czasy grafika odrzuca, a sama gra po godzinie staje
się naprawdę monotonna. Z tego typu gatunku gier kup lepiej X-men Wolverine: Origins
lub poczekaj na Batman''a Arkham Asylum. Dużo lepiej na tym wyjdziesz. ;-)

Prototype lepszy. Większa rozpierducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 23:04, 4ny4 napisał:

Szczerze ? Zastanów się dobrze. Obejrzyj kilka recenzji, gameplayów, poczytaj itp. Gra
nie jest zła, ale jak na dzisiejsze czasy grafika odrzuca, a sama gra po godzinie staje
się naprawdę monotonna. Z tego typu gatunku gier kup lepiej X-men Wolverine: Origins
lub poczekaj na Batman''a Arkham Asylum. Dużo lepiej na tym wyjdziesz. ;-)


Już ją mam i podoba mi się. Miałem ten plus że byłem u qmpla i widziałem jak to wygląda i jak w to się gra na Xboxie. Nie powiem, jestem jak na razie zadowolony i po 4 h grania nie mam dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam Prototype, zamawiałem na GOLu, bo u mnie w sklepach pustki, a na gramie wychodzi (przynajmniej ten tytuł) znacznie drożej.

Takie pytanie dla posiadaczy wersji PC - w pudełku nie ma żadnego klucza? Sprawdziłbym, ale nie chcę jeszcze gry instalować, bo wolę zostawić ją sobie na deser :>
Minus za polskiego dystrybutora - nie dość, że gra po Angielsku to jeszcze instrukcja oraz samo pudło także. W sumie dla mnie to nie problem, ale jak na grę za (sugerowane) 129zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można go szybko i pewnie kupić? Bo u mnie w Opolu go nie ma, a gram.pl jest jakieś niedorozwinięte i wciąż piszę PRE-ORDER... Wiem że już wyszło bo jak przejeżdżałem przez Leszno to widziałem(nie miałem przy sobie kasy :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować