Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 08:19, sebastiano444 napisał:

> > czy w prototype na PS3 są polskie napisy bo w filmie widziałem
> z tego co mi wiadomo tylko napisy ang...
A ja widziałem polskie


Widziałeś polskie bo to częsta taktyka reklamowa, dorzucają napisy po polsku żeby odbiór reklamy był większy i dotarła do większego grona ludzi. Gra jest w wersji angielskie,j bez napisów PL, możesz to sprawdzić w dowolnym sklepie zwykłym czy internetowym. ( Google nie boli :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam taki problem
Nie mogę normalnie ustawić rozdzielczości 1280 x 1024
Max to 1280 na 800.
W innych grach jest wszystko ok, nie rozumiem tego (więc IMHO monitor i karta są ok)
Na pewno nie jest to wina odświeżania, bo takiej opcji w grze w ogóle nie ma :]
Czy to być może błąd gry lub mojej karty graficznej ? (Radeon 3850)
Help ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:57, NITRO_Techland napisał:

Hej
Mam taki problem
Nie mogę normalnie ustawić rozdzielczości 1280 x 1024
Max to 1280 na 800.
W innych grach jest wszystko ok, nie rozumiem tego (więc IMHO monitor i karta są ok)
Na pewno nie jest to wina odświeżania, bo takiej opcji w grze w ogóle nie ma :]
Czy to być może błąd gry lub mojej karty graficznej ? (Radeon 3850)
Help ... :)

Ok już mam
Jakby ktoś imał podobny problem pomaga:
Ok,I have found the solution to "resolution restriction" problem.
First go to games shortcut then open its properties.
Then add the target line "windowed".
(no - or whatsoever,just space and windowed.)
Like this : "Crogram FilesActivisionPrototypeprototypef.exe" windowed
Start the game windowed.
Go to your game''s video settings and select the resolution or aa
level you want.
Exit the game.
Right click the shortcut and select properties again.
See,there is a value called run.Make it "Maximized" and click Apply.
Here you go,have fun ^^
Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to jest możliwość by w skażonej strefie była noc? Bo ja tam ciągle widzę jedną i tą samą porę dnia, a miło było by polatać trochę po niej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś gierkę z ciekawości, ponoć dobra, więc się skusiłem. Zdziwiłem się tylko trochę, że LEMowi nie chciało się tego nijak polonizować, tylko wzieli po prostu wersję z UK.
Dobra, idę instalować i grać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i muszę przyznać, że gierka daje niesamowite ilości radochy :P
Cały czas jak się gra, ma się wrażenie, że jest się jednym, wielkim badassem, który rozpiernicza wszystko na swej drodze, nieważne czy to mutant, cywil, żołnierz czy czołg ;D Niesamowita wolność ruchu jest przecudowna - bieganie po ścianach, szybowanie, skakanie, spadanie z wielkich wysokości, rozwalanie wszystkiego - wow, ale frajda ;] Nie trzeba nawet zaliczać main questów by się dobrze bawić: a to sobie można pobiegać po mieście, a to zrobić demolkę, zniszczyć parę mutasów, pozaliczać dodatkowe questy ...
Dziś pobawiłem się w żołnierza xD Wchłonąłem jednego, dołączyłem do obleganej bazy wojskowej i bawiłem się w jej obronę używając m4. Wzywałem wsparcie artyleryjskie itp Poza tym robiłem rozpierduchę na całego, zbierałem znaczniki, zrobiłem parę misji. Teraz niestety mam zablokowane moce, więc posunę się trochę z fabułą by je odblokować i dalej się bawić xD Ta gra jest lepsza niż GTA na kodach ;D (pewnie każdy z nas bawił się kodami w GTA i robił demolkę ;]).

Ogólnie gierka powyżej moich oczekiwań - daje mnóstwo frajdy i mózgownicy nie trzeba wysilać. Baaaardzo dawno nie grałem w coś takiego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to, wszyscy już tę grę pokończyli? :P
Dziś walczyłem z Green - Jezuuuu, zajeło mi to godzinę nieustannej walki :/ To szczerze przegięcie - 15 minut, spoko jest fajnie, ale po godzinie się kurwicy dostaje, że ubić tego nie można ... I wszędzie skaczący hunterzy :F
Damn, gra jest fajna, ale z bossami przegięcie ... A myślałem, że to Supreme Hunter był wkurzający.
Pół paska hp jest zjechałem samym Air Slicem, potem skapnąłem się, że mogę wykupić jakiś devastator skill i może zadziała. I rzeczywiście, wykupiłem ten atak, że spada się ze sporej wysokości i przy uderzeniu w ziemię kolce wszędzie wychodzą. Parę takich ataków poskutkowało, ale i tak masę czasu to zabierało. Bo najpierw atak, pół paska hp schodziło, ucieczka, leczenie się, ucieczka przed hunterami, leczenie się, ponowna próba ataku itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 01:23, Outlander-pro napisał:

Co to, wszyscy już tę grę pokończyli? :P


Jak ona ci tyle problemów sprawiła to nie chce wiedzieć jak będzie wyglądać twa walka z końcowym bossem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 01:33, Ecko09 napisał:

Jak ona ci tyle problemów sprawiła to nie chce wiedzieć jak będzie wyglądać twa walka
z końcowym bossem xD


Nie wiem po co twórcy wrzucili takie długie walki z bossami. Bo aż tak trudno to szczerze nie było. Ale godzina walki? Fuck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 01:36, Outlander-pro napisał:

Nie wiem po co twórcy wrzucili takie długie walki z bossami. Bo aż tak trudno to szczerze
nie było. Ale godzina walki? Fuck.



Możliwe, że źle do tego podszedłeś ^^, mnie na przykład ta walka zajęła ok 15 minut właśnie.
Wpierw rzucałem w green wszystkim czym popadnie ( głównie elementami dachu ) gdy się skończyła "amunicja" po prostu porywałem czołg i naparzałem działem jak szalony ( zazwyczaj zdążyłem opróżnić zapasy amunicji przed zniszczeniem maszyny) potem szybko za jakiś róg wchłonąć zainfekowanych dla energii i powtórzenie akcji. Po kilkunastu powtórkach było po wszystkim... Dopiero ostatni boss jest "inny" właśnie...grrr ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 06:18, Pariah napisał:

Możliwe, że źle do tego podszedłeś ^^, mnie na przykład ta walka zajęła ok 15 minut właśnie.
Wpierw rzucałem w green wszystkim czym popadnie ( głównie elementami dachu ) gdy się
skończyła "amunicja" po prostu porywałem czołg i naparzałem działem jak szalony... /ciach/


Sam trochę porzucałem przedmiotami, ale okazało się, że robi to zerowy dmg :F A o czołgu pomyślałem przez chwilę ... ale jak zobaczyłem, że tyle hunterów naookoło jest i jeszcze dodatkowo Green wali tymi zielonymi kulami, albo robi symulację wybuchu atomowego ... stwierdziłem, że szybko w czołgu zginę :P I tylko wdrapywałem się na pobliski wieżowiec i waliłem jakiś mocny atak, spadając z wysokości - sporo czasu to zajeło niestety :F

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 min max jak używasz czołgów i helikopterów. Rzucanie autkami to też dobra taktyka, przynajmniej w moim wypadku bo zabierało to przyzwoite ilości HP :)
Jak mi psuli czołg to czekałem grzecznie na następny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:49, Selv napisał:

15 min max jak używasz czołgów i helikopterów. Rzucanie autkami to też dobra taktyka,
przynajmniej w moim wypadku bo zabierało to przyzwoite ilości HP :)
Jak mi psuli czołg to czekałem grzecznie na następny ;P


Damn :F Więc wychodzi, że jestem dziwny xD Chyba spytam o taktykę na najbliższego bossa, bo znowu wymyślę jakąś głupotę i będę walczył długo :P
No ale jest easy way i tricky way :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:19, Outlander-pro napisał:

Damn :F Więc wychodzi, że jestem dziwny xD Chyba spytam o taktykę na najbliższego bossa,
bo znowu wymyślę jakąś głupotę i będę walczył długo :P
No ale jest easy way i tricky way :P


Ja green pokonałem spadającym atakiem z kolcami i ciachaniem mieczem jak już zniszczyłem ten kokon. Ostatni boss sprawił mi dużo problemów dopóki ni zacząłem stosować najprostszej taktyki a mianowicie korzystanie z umiejętności biegu w jego kierunku i ciachania mieczem, do tego armor na wszelki wypadek i unikać jego devastatorów i powinno się udać zmieścić w limicie czasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem wczoraj przeszedłem genialna fabuła ale za mało tego. Ale za to CAŁY NOWY YORK JEST MÓJ HAHAHAHBUAHAHAHA *chrząka* ,*robi poważną minę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:17, WoyKam napisał:

Wczoraj kupiłem wczoraj przeszedłem genialna fabuła ale za mało tego. Ale za to CAŁY
NOWY YORK JEST MÓJ HAHAHAHBUAHAHAHA *chrząka* ,*robi poważną minę*


To ty chyba wykonywałeś tylko główne zadania...mi przejście gry zajęło 22 godziny. A i tak nie zrobiłem 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 19:08, Ecko09 napisał:

To ty chyba wykonywałeś tylko główne zadania...mi przejście gry zajęło 22 godziny. A
i tak nie zrobiłem 100%.


Tyle samo pokazuje mi xfire :P Dziś skończyłem grę i po walce z końcowym bossem zrobiłem "ZONk!? To już koniec gry?". Nawet nie skapnąłem się, że to końcowy boss :F I imo był łatwiejszy niż Green. Tu był limit czasowy, ale jakoś mi się udało za jakimś trzecim podejściem. A końcówka była ostra :P
"30 seconds remaining!" a ja nadal leję typa a on ma jeszcze sporo hp :P
I takie "10, 9, 8, 7,6, 5, 4, 3, 2, 1 ..." i wtedy ubiłem bossa :D W ostatniej sekundzie, ufff. A już myślałem, że znowu będę musiał powtarzać :D

A tak btw - mimo iż dość uważnie śledziłem fabułę, to końcówkę średnio zrozumiałem ... jest może gdzieś jakieś wyjaśnienie fabuły? :P Jak to jeden portal o grach zrobił z Assassin''s Creed. Bo do samej końcówki miałem wrażenie, że wszystko (albo prawie) rozumiem, robiąc misje i "konsumując'''' ludzi, aż tu nagle końcówka WTF.
Nie bardzo też zrozumiałem wątek z Taggartem - wydał on rozkaz wysadzenia wyspy, ten generał bez ręki (Randall?) powiedział, że się na to nie zgadza i był jeszcze ten typ z Blackwatch ... średnio to ogarnąłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Error uniemożliwia mi zainstalowanie gry =/ Skopiowałem grę na dysk, ale błąd dalej wywala, zawsze w tym samym momencie. Ktoś wie co z tym zrobić? :F

Sterowniki itp, zaktualizowane jak coś :)

20090822000420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:04, Vasilli napisał:

Error uniemożliwia mi zainstalowanie gry =/ Skopiowałem grę na dysk, ale błąd dalej wywala,
zawsze w tym samym momencie. Ktoś wie co z tym zrobić? :F

Sterowniki itp, zaktualizowane jak coś :)


Problem z płytą prawdopodobnie. Spróbuj wgrać na innym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować