Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 00:22, cypers napisał:

Problem z płytą prawdopodobnie. Spróbuj wgrać na innym komputerze.


Sprawdzałem u kumpla. Ma Viste - działa. Ja mam XP i nie działa. Napisze jeszcze do pomocy technicznej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 19:08, Ecko09 napisał:

> Wczoraj kupiłem wczoraj przeszedłem genialna fabuła ale za mało tego. Ale za to
CAŁY
> NOWY YORK JEST MÓJ HAHAHAHBUAHAHAHA *chrząka* ,*robi poważną minę*

To ty chyba wykonywałeś tylko główne zadania...mi przejście gry zajęło 22 godziny. A
i tak nie zrobiłem 100%.


Hmm tak przede wszystkim fabularne, poboczne zostawiam zawsze na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 5 razem się w końcu zainstalowała ^^ Lecz teraz znów jest problem T_T Podczas misji (nie zawsze) gra podczas wczytywania może się wczytywać, wczytywać, wczytywać...bez końca :/ Inni użytkownicy XP tez mają takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:45, Vasilli napisał:

Za 5 razem się w końcu zainstalowała ^^ Lecz teraz znów jest problem T_T Podczas misji
(nie zawsze) gra podczas wczytywania może się wczytywać, wczytywać, wczytywać...bez końca
:/ Inni użytkownicy XP tez mają takie problemy?


Ja nie mam. Masz wszystkie sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prototype przeszedłem na poziomie normalnym i byłem mile zaskoczony. Poziom trudności wydawało mi się że będzie i tak łatwy. Ale nie. Gra odstępuje od dzisiejszych standardów i przywraca trudność ze starych gier jakie pamiętam. Choć przyznam że ostatni boss (dwa dni walki xD) to mała przesada. Teraz gram na najtrudniejszym od nowa. I tak sobie pomyślałem, że może wypróbuje teraz jakieś mody...
Właśnie widziałem na YT kilka filmików z modami, ale to tylko tekstury Alexa. Znacie jakieś mody zmieniające rozgrywkę czy cóś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 19:33, Vasilli napisał:


> Ja nie mam. Masz wszystkie sterowniki?

Wcześniej już pisałem, ze tak :)

U mnie na Viscie chciał tylko DirectX 9.0c i "magicznie" zaczął chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem grę. Przy ponownej instalacji ponownie wywala błąd o którym pisałem wcześniej. Czy jest możliwość, aby ktoś wrzucił gdzieś ten plik, który mi się nie chce skopiować? (no chyba, że podchodzi to pod piractwo to nie :] ) W innym wypadku pozostaje pojechać do MM i grę wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej - wreszcie udało mi się pokonać finał (parę razy chciałem wywalic kompa przez okno) - ale w sumie fajnie, że nie było za łatwo.
Mam pytanie co do kilku eventów - zwłaszcza tych z lataniem (np. go west, cloverleaf itp) - w jaki sposób zwiększyć zasięg lotu? Oczywiście wszystko mam rozwinięte maksymalnie, więc to pewnie sprawa techniki skoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prototype zapewnilo mi max duzo zabawy. misje ciekawe, roznorodne, ostatni boss nie wydawal mi sie byc trudny, byly rzeczy ktore zajely mi wiele wiecej czasu niz koncowka. cieszy mnie, ze ukonczylam, a gram z coraz wieksza pasja. dopiero teraz czuje gladkosc sterowania, wczoraj skonczylam web of intrigue, to duzo roboty, ale moim zdaniem warto, nie tylko dla acziwmentu, ogladalam sobie wczoraj wszystkie te mysli i dopiero wtedy zrozumialam jak bardzo fascynujaca jest fabula. polecam wszystkiiim, jezeli lubicie wejsc i wszystkich zabic to jest to cos dla ciebie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją z chelicopterem :P mimo że przy tych pikaczach co to one naszego mutaska smutaska wykrywaja . Mimo zmiany celów ruchem myszki nie chce mi tego zaliczyć wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo zdecydowanie większej widowiskowości gry, uważam, że Alex nie dorównuje Altairowi do pięt ;) Altair wie co to finezja, Alexowi tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:53, Lamb3rt napisał:

Mimo zdecydowanie większej widowiskowości gry, uważam, że Alex nie dorównuje Altairowi
do pięt ;) Altair wie co to finezja, Alexowi tego brakuje.

porównywać Alexa do Altaira to tak samo jak porównywać Rock do metalu (przeciez tu i tu grają na gitarach ;] ) z góry nie ma to sensu prototype to gra akcji natychmiastowej rozwałki i widowiskowej a AC to gra gdzie najlepiej zabić kogoś po cichu beż swiadków ( z reszto sam dobrze o tym wiesz ;] ) wiec porównywanie ich nie ma najmniejszego sensu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:53, Lamb3rt napisał:

Mimo zdecydowanie większej widowiskowości gry, uważam, że Alex nie dorównuje Altairowi
do pięt ;) Altair wie co to finezja, Alexowi tego brakuje.


Jeśli chcesz porównywać Prototype i jej bohatera z jakąś inną grą to IMO można jedynie z The Incredible Hulk.

Grałem w obie gry, mogę stwierdzić, że P. to kopia Hulka. Jedynie gry różnią się:

-bohaterami
-kilkoma "mocami"
-fabułą
-grafiką

Reszta jest identyczna, są tylko kosmetyczne różnice, ale w ogólnym rozrachunku chodzi o to samo :P

Grając w Prototype grałem z wrażeniem, że już w to grałem :P Deja vi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gram na Xboksie, jest taki moment chyba po tej walce z mutantami w hangarze, że muszę jakiś klucz zdobyć czy coś, konsumuję tego kolesia walczę i game over;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 10:31, zerohunter napisał:

Mam problem, gram na Xboksie, jest taki moment chyba po tej walce z mutantami w hangarze,
że muszę jakiś klucz zdobyć czy coś, konsumuję tego kolesia walczę i game over;/


W tym momencie trzeba było chyba go skonsumować "po cichu" bez alarmu w hangarze. Ale nie jestem pewny dawno grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 10:38, zerohunter napisał:

Jakim hangarze?

Ja mowie o misji po tej misji, co te mutanty mnie gonią.


możesz dokładniej opisać problem? Bo mutanty go nią nas przez 3/4 gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować