Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie


Dnia 11.06.2009 o 20:01, NecroVisioneR napisał:

Ale chyba nie ma czegoś takiego że tylko ultima.pl będzie miała wersje z napisami wszak
i w 3kropkach i na ultimie gra wychodzi pod koniec czerwca...ale z resztą zadzwonię do
nich :)


Dzwonisz do kropek czy do ultimy ? Ja do ultimy pisałem i masz na poprzedniej stronie odpowidz z ich strony.
Napisz tez co Ci kropki odpowiedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2009 o 20:12, sevrond napisał:

Dzwonisz do kropek czy do ultimy ? Ja do ultimy pisałem i masz na poprzedniej stronie
odpowidz z ich strony.
Napisz tez co Ci kropki odpowiedziały


Tak zadzwonię do 3kropek ale to raczej tak aby się upewnić bo na 100% jeżeli ultima będzie miała wersje pl inne sklepy też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 19:39, Pariah napisał:

Chester, zapomnij o zazdrośnikach i pisz tą relację w końcu :) Napisz jak tam gameplay,
i jak Ci śmiga na jakim sprzęcie :P
Ciekawi mnie również, czy jest jakiś spokojny okres gry przed outbreakiem wirusa, czy
od początku do końca "rozpierducha" :D
Pozdrawiam

no gra smiga mi na c2d 4gb i 9600 gt.. na full detal
a rozpierducha jest ma maxa skacze gdzie chce rzucam taksówki , ludzi , czołgi... biegam po budynkach.


tylko jest problem dzwięk i animacja dzwięk w animaci jakby był 2x szybszy... a dzwięk w grze syczy : /
ale to peewnie stery.. musze ich poszukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty człowieku giere dostałeś na 2 tyg przed pre ? Chyba, że pirat bo słyszałem, że już jest jakiś klon z wersji USA dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:42, sevrond napisał:

Gdzie ty człowieku giere dostałeś na 2 tyg przed pre ? Chyba, że pirat bo słyszałem,
że już jest jakiś klon z wersji USA dostępny.

to pl a nie eng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:26, Chester001 napisał:

a rozpierducha jest ma maxa skacze gdzie chce rzucam taksówki , ludzi , czołgi... biegam
po budynkach.


meh, no teraz to już załamany jestem, tak mi smaki narobiłeś ^^
Gdyby się tak człowiekowi jeszcze spać chciało i pyk...piątek, a tu nic :/
Byłem dziś w sklepie i nie wyprosiłem swojej kopii, chociaż już mają na sklepie... jutro i kropka... powiedziałem, że dotrę dopiero po pracy, przed samym zamknięciem i boję się, że dla mnie zabraknie (jak zawsze w takich wypadkach) i będę miał popsuty weekend. No i gość widząc moja desperację zaoferował mi myk, dzięki któremu przeżyję jakoś do jutra popołudnia: dzień przed premierą wbił mi na paragonie, że zamówiłem preordera :D wiec będę miał grę z game guidem za 39,99 zamiast gry za 39.99 i poradnika za 12.99 a wiec coś tam na tym zaoszczędzę ( w funtach ofcoz)
Pozdrawiam i wielu wrażeń życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:43, Chester001 napisał:

> Gdzie ty człowieku giere dostałeś na 2 tyg przed pre ? Chyba, że pirat bo słyszałem,

> że już jest jakiś klon z wersji USA dostępny.
to pl a nie eng.


Co Pl ? Pl-ki jeszcze w ogóle nie wydali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ultima nabija ludzi w butelkę i wyznaje taką filozofię. Mamy angielską wersję, ale upchniemy ją mówiąc, że ma polskie napisy. Później powiemy, że to dystrybutor nawalił bo nie poinformował nas, że przełożenie premiery nie ma związku z polonizacją, a kasa od klientów zostanie. Skoro oficjalny dystrybutor LEM mówi, że spolszczenia nie będzie to nie będzie. Ultima pewnie nie kontaktowała się w tej sprawie z LEMem, tylko wywnioskowała, że jeśli premiera jest później to będzie spolszczenie. LEM przez te 2 tygodnie pewnie tłumaczy instrukcję bo to w ich stylu, dlatego premiera jest później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No az tak gra mnie nie powaliła,,,,, przez ten dzwięk :/

teraz oglądam film.
info dla sevrond
film miał premierę w 97 roku - aby się nie czepiał :P

do gry wrócę w sobote popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 17:53, miodus napisał:

mam takie pytanie skad masz tą gre tak wcześnie tyle czasu przed oficjalną premierą (12.o6)
??

No to tak jak powiedział Fucio, ale bądź co bądź nie wiem skąd ja mam swoją wersje bo nie kupowałem jej ja tylko mój kuzyn, na dodatek nie jest to typowa okładka tylko coś podobnego oco ostatnio była rozmowa w temacie o xboxie z takim żołtym paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jak można odpalić Prototype, żeby korzystał z pada od x360? Mam go podłączonego przez charge and play kit, ale gre uparcie twierdzi, że go nie widzi. Da się z tym coś zrobić?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 12:30, maniekk napisał:

Witam.
Jak można odpalić Prototype, żeby korzystał z pada od x360? Mam go podłączonego przez
charge and play kit, ale gre uparcie twierdzi, że go nie widzi. Da się z tym coś zrobić?
Pozdrawiam.


w opcjach może nie widzieć do czasu w ktorym zaczniesz nim, grać. Ja tak miałem w Burnout Paradise


Necro i jak tam dzwoniłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu można podłączyć pada od xboxa przez play charge and kit i nim grać, czy nie?
Raz już wdałem się w spór na ten temat, ale z braku argumentów odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:26, Fucio napisał:

To w końcu można podłączyć pada od xboxa przez play charge and kit i nim grać,
czy nie?
Raz już wdałem się w spór na ten temat, ale z braku argumentów odpuściłem.


ja miałem Logitecha Chillstrema i miałem taki problem jak maniekk. Czy orginalnym narzędziem od Microsoftu można czy nie nie wiem, nie będę kłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na necie nie można:( podobno mimo, że ładuje pad dalej zostaje w trybie bezprzewodowym, czyli nie puszcza danych przez kabelek.
Jedynym rozwiązaniem podobno jest dokupienie odbiornika i podpięcie go do pc.
Zaraz wrzucę stosownego linka na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:45, maniekk napisał:

Z tego co wyczytałem na necie nie można:( podobno mimo, że ładuje pad dalej zostaje w
trybie bezprzewodowym, czyli nie puszcza danych przez kabelek.
Jedynym rozwiązaniem podobno jest dokupienie odbiornika i podpięcie go do pc.
Zaraz wrzucę stosownego linka na ten temat.


To link do sprzętu o którym mówiłem:

http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360wirelessgamingreceiver/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POradziłem sobie z dzwiękiem :)
juz mam ładnie muzyczke wiec troche pograłem... no grywalność to to ma...
miast wygląda jak z gta 4 tylko ze tu lepsza jest o niebo optymalizacja bo się wiecej dzieje ojj dużo więcej :P
wybuchy, ludzie na ulicy , samochody duuuuuuuuzo samochodów no i helikoptery ciezarówki no dużo tego jest.
rozwalałem juz monstra i brałem udział w archiwalentach czy jak to tam sie nazywa.

ogólnie to jest teraz kolejny problem nie moge wł pada... mam zainstalowanego sobie i nie moge zmienic klawiatury :/ no nie wiem... robie i strzałkami i enterem nic.. wciaz mam tylko klawa + mycha .. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:13, NecroVisioneR napisał:


> Dzwonisz do kropek czy do ultimy ? Ja do ultimy pisałem i masz na poprzedniej stronie

> odpowidz z ich strony.
> Napisz tez co Ci kropki odpowiedziały

Tak zadzwonię do 3kropek ale to raczej tak aby się upewnić bo na 100% jeżeli ultima będzie
miała wersje pl inne sklepy też :)



i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak:
Mam już swoją upragnioną kopię. Gra się świetnie. Grafika może nie zachwyca jak w GTA IV, ale miodzik przelewa się na każdym kroku. Przypominając sobie GTA, mógłbym prototypa nominować do "złotego joysitcka" za optymalizację :P Miasto ( a właściwie Manhattan) wygląda przepięknie, mnóstwo, ale to mnóstwo ludzi, samochodów i zero ścięć czy popupujących budynków lub samochodów jak w GTA. Możliwości freeroamingu zachwycają. Parkour świetny, łatwy i intuicyjny, akcje niesamowicie efektowne ( wybuchy walki pomiędzy zainfekowanymi, wojskiem i cywilami) Według mnie wielu graczy znajdzie tu coś dla siebie. Można przemierzać mapę jako maszyna destrukcji a także jako "mystery man" ( mój preferowany styl gry) wykorzystując w początkowej fazie gry moce po kryjomu tak by nikt nie widział, pożywiać się w opuszczonych alejkach lub na dachach nie zwracając uwagi cywilów i tym samym policji. Oprócz main plota jest wiele wiele aczików do zaliczenia, główny wątek składa sie z tzw. web of intrigue sequences i zawiera bodajże 18 wspomnień dzięki którym się dowiadujemy co i jak, pomimo tego w czasie freeroamingu możemy spotkać na ulicach dodatkowych 113 cywilów, po skonsumowaniu których pojawiają się nowe memory, więc jest co szukać :D
Co do optymalizacji- bosko:
Na moim Core duo E6750, 2,66 Ghz, 3,25 GB ram 800Mhz, Ati HD4850 512MB DDR3 gra chodzi w 1280x1024 graphics - high, shadow- medium AA x2 bez żadnego ścięcia. Jedyne co mi doskwiera w niektórych momentach to niezbyt płynne działanie kamery w niektórych momentach np. wbieganie po budynkach, tak jakby mysza nie dotykała podkładki, jednakże wcale to nie przeszkadza w rozgrywce i można to szybko zniwelować resetując kamerę klawiszem X.
Cóż, wracam na Manhattan zobaczyć co i jak bo ciężko oderwać mi się od tej produkcji ^^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy plus gry? Jest ich tak dużo, że nie potrafię wskazać tego najlepszego. Otwarty świat, bieganie i skakanie po ścianach, efektowne wybuchy oraz walka, pełno przeciwników, ludzi, rzeczy do podnoszenia, rzucania, tyle budynków, pobocznych misji...

Można pójść wszędzie i zrobić praktycznie wszystko. Można wziąć przechodnia za kark i latać z nim po mieście lub rzucić go prosto w np. helikopter. Tak! Gra jest brutalna. Chcesz siać zniszczenie? Będziesz siał zniszczenie. Chcesz wykonać misje po cichu. Będziesz zamieniał się w zwykłych ludzi i zabijał po cichu. Chcesz rozwalić helikopter bądź przeciwników? Będziesz zmieniał w swoje ręce w narzędzia do siania zła, piekła. Chcesz mieć pięści niczym Hulk? A może wolisz szpony, dokładnie takie, jakie ma Wolverine? Nic prostszego. Do tego dochodzą kombosy, które nie wymagają klikania odpowiednich czasochłonnych, długich sekwencji na klawiaturze i jesteś kozak. Po prostu rządzisz!

Cała gra polega na odkrywaniu swojej zagadkowej przeszłości tak, aby w końcu dowiedzieć się, dlaczego jest się tak silnym, zmutowanym i złym. I dlaczego całe miasto pochłania zaraza? Najfajniejsze jest to, że gra nie ciągnie nas za rączkę. Misje można wykonywać, kiedy się chce. Poza tym nie samymi misjami Alex (bo tak nazywa się główny bohater) żyje. Można też wykonywać dodatkowe rzeczy, jak np. pochłanianie przeciwników na czas albo zabijanie, jak największej ilości oponentów na czas. Jest co robić i nie ma monotonii. Podczas misji dalej obowiązuje otwarty świat, także do celu można podejść z każdej strony.

Grafika nie jest piękna, ale nie jest też zła. Grę na GF8800 640MB, C2D E6420 2.13GHz i 2GB RAM uruchomiłem na maksymalnych ustawieniach (prócz cieni, które wyłączyłem) z AA 2x w 1440x900. Ile klatek? 50-100. Średnio z 60 lub 70. Prototype ani razu się nie zaciął. Ani razu nie było "lagowania" czy nawet lekkich zacinek. To po prostu dobrze zoptymalizowany tytuł.

Nic dodać nic ująć tzn. 9/10. Szkoda, że nie ma gry wieloosobowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować