Zaloguj się, aby obserwować  
Oskar_1994

Fifa Manager 2008

25 postów w tym temacie

Witam....
Zakładam ten temat z powodu, że uwielbiam tą grę ;]

Chciał bym wiedzieć czy ktoś może wie kiedy wyjdzie i gdzie można ją zakupić.
Możecie też pisać tu swoje wrażenia z gry itp.

Jak gra już wyjdzie proszę mnie powiadomić gdzie można ją zakupić. A wie może ktoś czy będzie sprzedawana na gram.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 17:31, Oskar 1994 napisał:

Witam....
Zakładam ten temat z powodu, że uwielbiam tą grę ;]

Chciał bym wiedzieć czy ktoś może wie kiedy wyjdzie i gdzie można ją zakupić.
Możecie też pisać tu swoje wrażenia z gry itp.

Jak gra już wyjdzie proszę mnie powiadomić gdzie można ją zakupić. A wie może ktoś czy będzie
sprzedawana na gram.pl ??

Gra wyjdzie w październiku i będzie ją można kupic na gramie za 79,90 zł bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:19, BzyQacz napisał:

Błąd... Nie chodzi nam o FM, tylko o serię EA FIFA Manager.

A no to przykro mi ale nic o fifie M ''08 nie wiem,Ale podejrzewam że wyjdzie równo z normalną Fifą

Ps.W drugim poście zauważyłem skrót "FM" a jest to skrót od bardziej znanego Football Manager''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W siecie dostępne już jest demo FIFA Manager 08, niestety bez 3D Match,ale za to w języku polskim. Na razie za krótko w nie grałem, by coś więcej powiedzieć, oprócz tego,że nowa szata graficzna jest bardzo przyjemna.
A o to porcja screenów:

20071008194655

20071008194709

20071008194717

20071008194731

20071008194740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chcę kupić FIFA Manager 2008 ale czy można tam oprócz klubów grać też reprezętacjami. Czy jest jakiś manager w którym można prowadzić reprezętacj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:56, Mati1990 napisał:

Mam pytanko chcę kupić FIFA Manager 2008 ale czy można tam oprócz klubów grać też reprezętacjami.
Czy jest jakiś manager w którym można prowadzić reprezętacj?????

Nie ma problemu jeżeli chcesz możesz prowadzić reprezentacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem w demie to Fifa Manager2008 jest najlepiej wyglądającym menadżerem piłkarskim jaki jest dostępny na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 16:34, Sylvec napisał:

> Mam pytanko chcę kupić FIFA Manager 2008 ale czy można tam oprócz klubów grać też reprezętacjami.

> Czy jest jakiś manager w którym można prowadzić reprezętacj?????
Nie ma problemu jeżeli chcesz możesz prowadzić reprezentacje


dobra skoro można prowadzić reprezetacje to fajnie. Ale mam jeszcze jedno pytanie czy śą wszystkie reprezentacje np. z Afryki, Azji, czy też z Oceani ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zaopatrzyłem się w nowego managera od EA i od razu się wciągnąłem ;) Gram Galatasaray Stambuł i z liczbą 44 punktów po 22 kolejkach jestem liderem tureckiej ekstraklasy z przewagą 3 pkt. nad Gencelbirligi. Moja jedenastka prezentuja się następująco: Rensing (na razie tylko wypożyczony z Bayernu,ale niebawem skorzystam z opcji kupna za 4 mln,bo spisuje się rewelacyjnie ;))-Bouzid,Song,Betao(Cetin),Dudka-Lincoln,Sarioglu,Sas,Arda Turan-Karan,Nonda(Sukur).
Ważnym ogniwem mojej drużyny jest też Tobias Linderoth tyle,że gra on rotacyjnie w zależności od ustawienia (w meczach PU preferuję bardziej defensywny styl i wtedy Szwed gra jako defensywny pomocnik) lub w przypadku absencji któregoś ze środkowych pomocników. Największe problemy mam z atakiem bo co prawda Umit Karan spisuje się znakomicie i z 17 trafieniami przewodzi w klasyfikacji strzelców,ale z resztą jest gorzej. Nonda jest bardzo kontuzjogenny, a Hakan Sukur swoje lata ma. Dlatego próbowałem sprowadzić Pawła Brożka,ale nie dogadałem się z Wisłą. Jednakże po sezonie będę próbował dalej o ile ktoś mi go nie sprzątnie sprzed nosa,bo to bardzo łakomy kąsek ;)
To by było na tyle.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy ze sterowaniem piłkarzem w tej grze, np. podczas kariery swojej postaci? Problem jest taki że na jednym komputerze działa na drugim niestety nie.. wygląda to tak: zawodnik jak dostanie piłke porusza się w tą samą stronę, drybluje do tego i się ruszyć nim nie mozna, tak samo jest z klawiaturą i padem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z tą grą, a mianowicie, czy wie ktoś, jak można ją "spolszczyć" ? na pudełku z grą piszę, że jest wersja PL ale nie odzwierceidla tego w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować