Zaloguj się, aby obserwować  
Ostrowiak

Sam & Max - Temat ogólny

111 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 20:30, deecom napisał:

A w temacie gry się nie wypowiadam, ponieważ jaki syf CDP odwaliło to jest szczyt i grę
kupię ale nie teraz - zaraz się sezon drugi kończy i ciekawe kiedy wyjdzie (jeśli w ogóle
wyjdzie do sprzedaży w Polsce w wersji pudełkowej) - jak tam sprzedaż? Już przy Wiedźminie
daliście nieźle ciała, a tu tylko potwierdzenie.

Na szczęście gra jest w obu wersjach językowych i w sumie kupowałem ją właśnie dla wersji angielskiej
Co do drugiego sezonu, to myślę, że dotychczasowe odcinki były naprawdę świetne i mam nadzieje, że wyjdą u nas o wiele szybciej niż sezon pierwszy, a jeśli zdecydują się na lokalizację, to dołączą również wersję oryginalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nabyłem dziś polskie wydanie w Empiku i choć dubbing nie jest szczytem marzeń, muszę przyznać, że gra się naprawdę spoko! Mimo sporych obaw, nie mam zbytnich zastrzeżeń, hehe! Szkoda tylko, że bieganie wprowadzono dopiero w drugim sezonie.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do powyższego pytania.
Mam też dwa swoje:
Czy w tej grze można włączyć wyższą rozdzielczość niż 1024x768?
Kiedy dokonuje się wyboru wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:22, drapichrust7 napisał:

Kiedy dokonuje się wyboru wersji językowej?


Gdy decydujesz, którą płytę umieścić w napędzie - polska i oryginalna wersja językowa są na osobnych płytach.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:30, DrSosen napisał:

> Kiedy dokonuje się wyboru wersji językowej?

Gdy decydujesz, którą płytę umieścić w napędzie - polska i oryginalna wersja językowa
są na osobnych płytach.. ;)


Widać ta druga ukryła się pod instrukcję plakatem i resztą celulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem Sama & Maxa i teraz czekam na przesyłkę i mam parę pytań:
1. Dobra gra ? Opłacało się kupić ?
2. Pójdzie na tym:
Windows XP Proffesional Service Pack 2
AMD Athlon 1 200 GHz
256 MB RAMu
GeForce 2 MX 400 - 64MB, wsparcie T&L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 07:21, Chlorofil napisał:

Witam. Zakupiłem Sama & Maxa i teraz czekam na przesyłkę i mam parę pytań:
1. Dobra gra ? Opłacało się kupić ?
2. Pójdzie na tym:
Windows XP Proffesional Service Pack 2
AMD Athlon 1 200 GHz
256 MB RAMu
GeForce 2 MX 400 - 64MB, wsparcie T&L

Jeszcze dodaję pytanie:
3. Czy mogę gdzieś usłyszeć próbkę dabbingu ?


1. Dobra, opłaca się, ale polecam grać bez poradnika, wtedy pograsz zdecydowanie dłużej. ;)
2. Nie jestem pewien, ale myślę, że pójdzie, nie poszalejesz jednak zbytnio, bo przy mojej konfiguracji kompa w rozdzielczości 1024x768 już się ścina..
Windows XP Home SP2b
AMD Athlon 1,7 XP+
768 MB RAM
GeForce 6600 128/256 MB
3. gram.pl/samandmax

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście strasznie wybredni, co do lokalizacji, mi się bardzo podobała (oprócz rzecz jasna partii nieprzetłumaczonych) - daję 4/5.
Co do sporego opóźnienia, to wydaje mi się, że nie ma co płakać - gra wcale się nie zestarzała przez ten okres, więc można spokojnie brać, a 80 zł to IMO całkiem sympatyczna cena.

Aha, IMVHO najlepsze odcinki, to "Abraham L. Musi Umrzeć" i "Rzeczywistość 2.0" (szczególnie tekstówka na końcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 00:16, ddd-d2 napisał:

IMVHO najlepsze odcinki, to "Abraham L. Musi Umrzeć" i "Rzeczywistość 2.0" (szczególnie
tekstówka na końcu).


A "Bright Side Of The Moon"? Ten odmieniony Max i uosobienia jego wad to masakra, hehe.
"Udało mu się przejść 6 metrów, zanim padł pod ciężarem własnego lenistwa".. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą. Dziś odebrałem pczkę z poczty z grą Sam & Max Sezon 1 i po zainstalowaniu, gdy chcę włączyć któryś z odcinków wyskakuje mi irytujący błąd. Pisze tam " Conflict with Emulation Software detected. Please have look at (adres strony, na której pisze, aby odinstalować jakieś programy do piracenia) for further more detailed information." Pomocy, ponieważ chciałbym sobie pograć. Grę mam oryginalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem w drugim epizodzie, dokładnie niewiem jak wyeliminować tego jurora z ''''Żenującego Idola''''.
W poradniku pisze, że ''''potrawkę'''' którą sie przyrządzi należy polać ketchupem ze sklepu U Bosco. Wszystko niby git, ale kiedy podchodze do tego gościa, nie chce on zjeść tego ciasta <mówi że czeka na catering, zostawia miejsce na deser>. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od polskiej premiery Sam & Max: Sezon 1 minęły zaledwie trzy miesiące , a już od 19 czerwca będzie można kupić tą grę w cenie 59.90 złotych ponieważ gra załapała się do ''''Totalnej wakacyjnej wyprzedaży CD Projekt - 30%'''' . Ogólnie to ja nie przepadam za przygodówkami , ale słyszałem że gra dostarcza dużej dawki humoru na wysokim poziomie , za taką cenę to może akurat na tą przygodówkę się skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 17:15, delfo napisał:

Pomocy, ponieważ chciałbym sobie pograć. Grę mam oryginalną.

Musisz odinstalować programy emulujące wirtualny napęd np.Alcohol 120% ,Daemon Tools

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 07:37, Chlorofil napisał:

Jeszcze dodaję pytanie:
3. Czy mogę gdzieś usłyszeć próbkę dabbingu ?


Poszukaj w dziale z plikami na gram.pl. Pamiętam, że stamtąd ściągnąłem próbki i mi się strasznie spodobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem pierwszy sezon wczoraj i jak dla mnie gra przednia ;] Co prawda w pierwszym odcinku delikatnie pomogłem sobie poradnikiem, ale teraz zamierzam przechodzić bez tego. Świetna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować