Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

8 postów w tym temacie

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction to gra zręcznościowa, łącząca w sobie cechy platformówki oraz strzelaniny i zarazem kolejna odsłona serii o przygodach szczuropodobnego sympatycznego stwora imieniem Ratchet i jego przyjaciela robota, znanego jako Clank. Twórcy tej pozycji, studio developerskie Insomniac Games, poza poprzednimi odsłonami cyklu mają na koncie między innymi strzelaninę FPP Resistance: Fall of Man, która była tytułem startowym PlayStation 3. Również ta gra przeznaczona jest wyłącznie dla nowej stacjonarnej konsoli Sony.
źródło: GOL

Gra wychodzi tylko na PS3, czyli poniekąd kolejny must have. Wyszło też kilka ciekawych faktów: gra będzie zajmować 22 na 25GB dostępnych na dysku Blu-Ray, Będzie w 60 klatkach, ale za to bez 1080p :)

P.S - coś mnie naszło na zakładanie tematów :)

20070923211009

20070923211032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim miałem PS2 o Ratchet & Clank słyszałem bardzo dużo i każdy komentarz dotyczący tej serii był pozytywny. Po jakimś czasie sam mogłem sie przekonać grając w trzecia część i muszę sie z tymi ludźmi zgodzić. R&C ma wspaniały świat, ciekawych bohaterów i co mnie najbardziej sie w tej produkcji podoba to połączenie gry platformowej z akcją. W Najnowszą część zapewne nie zagram prędko, ale skoro tyle czekałem, żeby zagrać w poprzednie części to i poczekam (z ogromną niecierpliwością) żeby zagrać i w Tools of Destruction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem gre i stwierdziłem że... pierwsza część jest znacznie lepsza.
W jedynce była lepsza fabuła i grywalność (nie było tylko tłucznia wrogów, ale np. można było się pościgać na desce), była trudniejsza nie tylko w walce ale też w odnajdywaniu złotych śrub, mapy były bardziej rozbudowane (więcej nurkowania, zjazdów na rampie i chodzenia po metalowych ścianach)

PS czy po przejściu gry odblokowane są jakieś nowe lokacje bo nie moge niczego znaleść, a liczyłem że będą tak jak miało to miejsce w jedynce gdzie były odblokowane nowe bronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie kolezanka dala mi ps3 abym sprawdzil jej dlaczego nie dziala jej owa gra...
Podlaczylem, wszystko cacy ale po filmikach pojawia sie ekran mowiacy ze mam zamalo miejsca na dysku (potrzeba 500 mb ~). Myslalem ze cos usune i bedzie cacy ale okazalo sie ze na dysku jest 60gb wolnego miejsca jeszcze... Wie ktos jak rozwiazac ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego wątku więc się tu na razie dopisuje.

MAM taki sam problem jak kolega opisał powyżej.

Mam nowego PS3 dysk 80 GB,
na dysku jedynie zainstalowana druga część tej samej gry, z którą nie było najmniejszych problemów.

Kupiłem tą gre, odpakowałem z folii włożyłem do PS3-ki gra się pokazała ->uruchomiła -> pojawił się ekran
startowy z logo firmy jakiś krótki wstęp-> i komunikat, że gra potrzebuje ok. 456 Mb (ok. dokładnie nie spisałem, bo mnie wkurzyła cała sytuacja, cały dysk praktycznie wolny), jedyna możliwość wyboru to wyjście z gry.
Po chwili namysłu i 3 próbach puściłem szybkiego formata dysku (niestety znów wszystkie ustawienia pod system audio od nowa musiałem ustawiać) niestety nie dało to żadnej zmiany, przy próbie instalacji na goły system PS3. W czym tkwi problem- gra jest świeżo po zakupie i zastanawiam się nad jej zwrotem w sytuacji gdy nie mam możliwości z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię, ale mam nadzieję, że właściwy temat. Mam pytanie odnośnie serii Ratchet & Clank Future - czy nie grając w poprzednie części (PS2) tracę bardzo dużo - chodzi mi tylko o fabułę, nie gameplay. Czy wystarczy opis fabuły z angielskiej wikipedii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 18:20, kotfilon napisał:

Trochę odkopię, ale mam nadzieję, że właściwy temat. Mam pytanie odnośnie serii Ratchet
& Clank Future - czy nie grając w poprzednie części (PS2) tracę bardzo dużo - chodzi
mi tylko o fabułę, nie gameplay. Czy wystarczy opis fabuły z angielskiej wikipedii?

Nyaaaaaah - sam zacząłem od ToD i było naprawdę ekstra.
Jedna z najlepszych serii, w jakie miałem do tej pory okazję grać. Nie przejmuj się i zwyczajnie graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować