Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobiece postacie tylko dla kobiet

141 postów w tym temacie

Tego typu gry zostały stworzone przecież z myślą aby każdy mógł wcieli się w kogo chce, aby mie odskocznię od życia codziennego. Widocznie żona developera zastrajkowała i nie daje mężowi "radochy" więc ten tak się zemścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo, gra to nie seks-czat.
Po drugie primo, "''Mamo! Odblokują mi konto, jak się uśmiechniesz do kamerki!''" - właśnie to mi przyszło do głowy (tylko z siostrą), kiedy przeczytałem streszczenie newsa.
Po trzecie primo, ja np. w Guild Wars gram babką, bo lepiej wygląda dla danej profesji (i nie tylko dla profesji ^^). To jest roleplaying, a nie dowód osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luk Zombi napisał: No kurde - to się nadaje do Nonsensopedii... Ciekawe jaki genitaliusz to wymyślił... Ale dzięki jego oświecenu wpadłem na pomysł na kilka innych zakazów:
1. Zakaz gry postaciami inna niż ludzie, chyba że jesteś elfem/orkiem/nieumarłym/ etc.
2.Zakaz używania broni w grze o ile sam nie potrafisz w realu machać mieczem/różdżką/kijem czy czym tam machasz :P
3.Zakaz używania kompa jeśli nie potrafisz go złożyć z pierwiastków prostych...

to ja bym mógł tylko nagrać sie jak strzelam z łuku i zostać jakimś głupim elfem i napiep**** w przeciwników z łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsens, czysty bezsens.. po to gram w mmo, żeby wcielić się w wymyśloną postać. A nie przebierać się za laskę, by przed kamerką się pokazać i móc grać żeńską postacią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to jawna dyskryminacja! Chłop nie może zagrać kobietą a kobieta facetem może :///
Mówię wam - koniec świata już blisko ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam bym tego nie wymyślił <lol> ale przynajmniej widać że główki w chińskich firmach pracują aby zaistnieć takimi pomysłami w świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bardzo kontrowersyjny ten pomysł. 9 postaci w GW by szlag trafił gdybym nie znalazł żadnej osoby płci pięknej która zechciałaby posiedzieć przed kamerką. Ale wydaje mi się że prawo nie działa wstecz i kobiece postacie stworzone przed wprowadzeniem tej śmiesznej zasady powinny być dopuszczone do rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bardzo dobry pomysl, troceh glupio jest sie zastanawiac czy przed soba masz kobiete czy faceta w kobiecych ciuchach ;]
A jezeli w gw by cos takiego wprowadzili to powinni dac mozliwosc zmiany plci postaci :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fazowa sprawa muszę powiedzieć ;) bo wtedy będzie wiadomo że jak kobieta będzie grać płcią żeńską to nie będzie grał jakiś tam zboczeniec który się podaje z kobitę i zaczyna podrywac ludzi xD lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to bez różnicy. Czasami można se jaja porobić. xD

Kilka osób napisało o transach... Tak na przyszłość; rasowy trans mówi o sobie jako kobiecie, ja np. jak gram płcią pięknom w grze to wyrażam się tak jak wyrażam się grając facetem (no chyba że se jaja robie). Tak czy tak nie spotkałem (inteligentnej) osoby która pomyliła by mnie z dziewczyną kiedy pisze "byłem", "poszedłem" etc .

Inni popierają ten pomysł ponieważ nie będzie pomyłek. A co będziesz tam podrywał dziewczynę z innego miasta czy kraju ? Tu rada jaką już napisał Ninger idź znajdź se dziewczynę/kobietę zamiast grać.

A wracając do samej wypowiedzi Ninger to uważam, że przesadzasz. Jeżeli chce sobie zagrać dziewczyną i po trzepać swoje małe(bądź duże) co nie co między nogami to jego sprawa. Po za tym jak już napisałem można porobić jaja i jest śmiesznie. Nie kumam też za bardzo tego co napisałeś o tym, żeby zamiast cały czas grać i patrzeć na wirtualne panie, poznali jakieś prawdziwe. To moim zdaniem dotyczy się osób które piszą, że nareście nie będzie pomyłek (jakby kogoś podrywali).

A wracając do samego newsa to tak jak napisałem na samym początku. Lata mi to, nie gram w grę. A jak wprowadzą w jakiejś innej to poproszę dziewczynę lub mamę (bo babcie to chyba nie uwierzą xP)
Ogólnie śmieszna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Harpagan

Nie jestem pewny czy piszesz serio czy tak trochę do śmiechu :> Tak czy tak to jest gra nie można tego traktować poważnie. Pograsz pożartujesz poznasz różnych ludzi (naprawdę różnych xD)

A tak w ogóle jak komuś przeszkadzają (jak to Harpagan zgrabnie ujął) zboczeńcy zawsze można zablokować rozmowę (a przynajmniej nie spotkałem się z MMO w którym to nie było by możliwe ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować