Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobiece postacie tylko dla kobiet

141 postów w tym temacie

Paranoja... Nie dość, że nie można sobie babką pograć to jeszcze każdy chcący zagrać w tą grę musi posiadać kamerkę internetową... Nie wróżę tej grze sukcesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehe... Gdyby coś takiego palnąć w Guild Wars to by połowa graczy dostała tam bana xD

Ale i tak czy siak, to kobiety są bardziej dyskryminowane od mężczyzn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 15:14, fil dud napisał:

A co to za różnica.



Różnica taka że facetowi zawsze gra się przyjemniej fajną laską ;] A w grach MMO zawsze są fajne panny (oprócz wiadomych ras ;p chyba że ktoślubi spocone orkowe kobiety ;p )

A co do newsa to głupota totalna ! Zawsze fajnie sie gra nam facetom dziewczyną a jeszcze fajniej zgrabną i w ogóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 15:25, Xzwart napisał:

Pewnie któryś z twórców gry zawiódl się flirtując z facetem:)


Haha. No zapewne szef firmy sie nadział XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. myślę, że dobrze by było, gdyby twórcy owego śmiesznego pomysłu najpierw przestudiowali nazwę RPG, a potem wyciągnęli wnioski. Może by tak wprowadzić jeszcze ciekawsze zmiany, np. osoby ciemnowłose za nic w świecie nie mogą grać postaciami z jasnymi włosami, no i pamiętać należy, że magii w grze można użyć dopiero wtedy, gdy udowodni się, że w realu również umiemy się nią posługiwać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde - to się nadaje do Nonsensopedii... Ciekawe jaki genitaliusz to wymyślił... Ale dzięki jego oświecenu wpadłem na pomysł na kilka innych zakazów:
1. Zakaz gry postaciami inna niż ludzie, chyba że jesteś elfem/orkiem/nieumarłym/ etc.
2.Zakaz używania broni w grze o ile sam nie potrafisz w realu machać mieczem/różdżką/kijem czy czym tam machasz :P
3.Zakaz używania kompa jeśli nie potrafisz go złożyć z pierwiastków prostych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będę przewrotny tym przypadku i powiem, że mi pomysł się podoba O.o Znaczy metoda weryfikacji płci jest słaba, bo nie wszyscy mają kamerki, ale pomysł sam w sobie jest niezły :] Bynajmniej nie dlatego, że jest pożyteczny, ale dlatego że tępi pewną grupę społeczną za którą nie przepadam xD

Tak w ogóle to gracie kobietami, żeby się napatrzeć na ich kształty? No sorry, ale jak się nie odrywa od kompa to się nie poznaje z dziewczynami i o to cały krzyk. Zamiast krzyczeć, że pomysł do bani bo dyskryminacja (hehehe - nałogowców komputerowych ;]), radzę wyjść z domu na jakiś basen, z kolegami (byle nie gadali cały czas o grach, bo wszystkie kobiety Was będą omijać...) albo przynajmniej pogadać z płcią piękną w szkole, zamiast siedzieć ze sztywnym karkiem i gadać o "nowej wersji GG".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłupieli ? Ja będę grać kobietami. Lubie je w grach ;-) Są po prostu... hmm, jak to powiedzieć, fajnie się nimi gra :-) Załóżmy we Flyffie gram panią, i co ? I fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja! :P Dawno nie widziałem zabawniejszego newsa. Ja nawet lubię grać w grach żeńskim bohaterem (tyle, że nie w grach MMO, w które nie gram), bo to przynajmniej jedyna kobieta, która Cię słucha. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojm zdaniem to super Rozwiazanie powinno byc tak w innych grach poniewaz czesto zachodza pomylki..No i Ludzie grali by na powaznie a nie robic postacie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować