Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobiece postacie tylko dla kobiet

141 postów w tym temacie

@kuba9876543210 (i wszystkich z podobną wypowiedzią :P)

Ludzie, Elfy, Orki i Krasnale... to jest bardzo dobry chwyt marketingowy a nie jakiś pomysł z kosmosu. Zanim uruchomią system dojdą do wniosku, że to kiepski pomysł, przy czym więcej ludzi będzie wiedzieć o ich grze. Im więcej ludzi zna grę tym większe prawdopodobieństwo że więcej ludzi będzie grać(choćby z ciekawości, "a nuż widelec" się z podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki kretyn to wymyślił. Nie chodzi o fakt, że postacią żeńską mogą grać tylko kobiety. Chodzi mi o to potwierdzenie, że jesteś kobietą, nie każdy ma kamerę, a jak ma to może , tak jak autor tekstu powiedział, kazać mamie lub siostrze ''''uśmiechnąć się do kamerki''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to objaw jakiejś paranoi szefostwa. Jak już to parę osób zauważyło - to jest Massive Multiplayer ROLE PLAYING Game... A nie ''rzeczywistość wirtualna'', w której każdy musi być taki, jaki jest w ''realu''. W RPG gra się dla wcielenia w inną postać... A poza tym - co to komu tak naprawdę przeszkadza jakiej płci jest dana postać? To nie serwis randkowy, żeby to miało znaczenie, a rozmowy "na podryw" ja przynajmniej z definicji blokuję, bo jeśli chcę poznać dziewczynę, to wychodzę z domu... Sam mam 3 męskie i 3 żeńskie postacie w Guild Wars. I co z tego? Po prostu wprowadziłem sobie małe zróżnicowanie wyglądu (bo przecież na samą rozgrywkę to nie wpływa) i tyle... Eh... Mam nadzieję że epidemia takich pomysłów nam nie grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikomu się tu to nie podoba... ja jestem innego zdania niż wy - to całkiem ciekawe rozwiazanie, gdyż pozwala lepiej wczuć się w klimat.
Tylko po co od razu banować? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sssssssssssssssssssssssssoooooooo? To ciekawszych sposóbów na zagospodarowanie pieniędzy nie mieli? xP Mogliby sobie miast tego kupić po chińskim autku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahh komuś normalnie nieźle padło na głowe. Czasami sie ma ochote pograć kobięcą postacią, szczególnie gdy jest dobra grafika i animacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, sam uwielbiałem w Guild Wars stworzyć postać kobiecą. Po prostu biegamy przez bardzo długi czas, a takie rozwiązanie umila nam widoki. Poza tym nie odpowiadają mi te mangowe wersje kolesi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra intencja, sposób już niekoniecznie. Po pierwsze realizacja fantazji erotycznych i napawanie sie widokiem ''bujających się'' pikseli to imho jakieś zaburzenie. Nie da się ukryć, że jest to kolejny argument potwierdzający jak wielkim problemem są no-life''y ;) wystarczy czasem spojrzeć w local i poczytać co ludzie wymyślają... -_-''
Sama metoda jednak słaba. Wiele osób ma alty płci odmiennej (mój main w EVE to facet, alt to jego żona), dla wielu jest to wybór rpg''owy. Niestety jest to wciąż mniejszość, przeważa podejście fanów ''ładnych widoczków'' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 01:03, Graffis napisał:

Dobra intencja, sposób już niekoniecznie. Po pierwsze realizacja fantazji erotycznych i napawanie
sie widokiem ''bujających się'' pikseli to imho jakieś zaburzenie.


Jedni wolą bujające się bufory, inni umięśnione sylwetki. Jedni wolą grać postaciami kobiecymi (bo prezentują się ogólnie rzecz biorąc ładniej), inni postaciami męskimi ("bo nigdy nie miałem takiej super sylwetki, to w grze będę mieć!";)). Ja osobiście wolę to pierwsze, co więcej - daje się zauważyć w wielu grach, że postaciom kobiecym twórcy przykładają więcej uwagi i przez to wyglądają często o wiele lepiej, i to bynajmniej nie w kwestii gustu (przykładów masz wiele choćby w GW czy WoW) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że tylko postaci żeńskie. Wychodziłoby na to, że panie grające męskimi postaciami mogą "ukrywać" się nadal ;) Rozwiązanie naprawdę idiotyczne.

Co do płci to ja zawsze gram postaciami męskimi, bo po prostu wolę wybrać "własną" płeć. Chcę przynajmniej trochę móc wczuć się w postać, na wyglądzie mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować