Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobiece postacie tylko dla kobiet

141 postów w tym temacie

xD Świetnie! Nareszcie świat się dowiedział, że nie tylko w Polsce są nieudacznicy i partacze :D A tak na serio... Komuś za dużo kasy chyba przybyło... Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj to w gw polecialoby ze 70% postaci :D cale szczescie anet nie ma takich blyskotliwych i inteligentnych pomyslow, a swoja droga co za roznica czy ty sie pokazesz przed kamerka, czy wynajmniej do tego siostre albo dziewczyne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poroniony pomysł. Ja sam gram kobiecymi postaciami, raz, żeby sobie popatrzeć, dwa, bo po prostu są bardziej dopracowane graficznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wyobrażacie sobie np. Diablo z takimi ograniczeniami?? Np. wiadomo że czarodziejka ma największe "preferencje" do zbierania unikatowych rzeczy i co by było gdyby nam zabroniono nimi grać?? Cała "gospodarka" w D2 poszła by się chędożyć... Albo gdyby dziewczynom zakazać grac postaciami męskimi?? Przecież taki palladyn to podstawa...
Albo wyjdźmy poza mmorpg....np.... Tomb Rider! Wyobrażacie sobie gdyby faceci (jakieś 70 % graczy) nie mogło by grać Larą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już pomysły na dalsze akcje. Zabrońmy ludziom odgrywać elfy, krasnoludy czy też innych orków. Potem trzeba by się zabrać za profesje. Np. jak ktoś nie pakuje codziennie na siłowni, niech nie może grać np. wojownikami i barbarzyńcami, którzy wymagają siły. Bez IQ powyżej 150 żadnego grania magami. Co tam IQ, jak się nie umie rzucać czarów w prawdziwym życiu, to nie ma co myśleć o graniu władającymi magią. ostatecznie dojdziemy do sytuacji idealnej, gdzie grać można tylko i wyłącznie kopią samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetny pomysł. Przynajmniej wiadomo kto jest kim. Przecież każdemu czasem zdarzyło się pójść na jakieś ustępstwa w MMO "bo ten gracz był kobietą i chciałem być miły i szarmancki". Albo ostateczne wycofanie swojego ataku "bo kobiet się nie bije". Wiem że to głupie ale komu się to nie przydarzyło? A w tym wypadku nie będzie można nikogo oszukać. Jedyną wątpliwością obdarzyłbym ten system sprawdzania. To już jest samo w sobie głupie, o ile tylko ktoś nie mieszka w klasztorze w którym nie ma kobiet i nigdy ich nikt tam nie widział. Nie powiem że nigdy nie zdarzyło mi się pocinać taką elfką czy wampirzycą, ale jednak lepiej gdy mężczyzna jest mężczyzną a kobieta kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagroda Jobla dla pomysłodawcy ^^
W GW na osiem postaci tylko moja główna to facet. Reszta to kobiety i dobrze mi z tym. Doszedłem do wniosku, że jak mam godzinami się wpatrywać w kilka pikseli, to niech przynajmniej będą estetyczne ;)
Co do ewentualnych zmył: No jeśli ktoś szuka w MMORPGach wielkiej miłości, to tylko jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak by wszyscy tak chcieli zrobić np w TOM RAIDER . to śmiechu warte niepograł bym pewnie w ani jednego TR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię grać kobiałkami. ;) W Guild Wars na przykład jestem zjawiskową derwiszką wabiącą się Keahe Rei. Gildia Apocalypse of the Earth ;)
BTW Zapraszam do Kamadanu na moje posezonowe wyprzedaże rzeczy zbędnych i bezużytecznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się osobiście ten pomysł podoba. ale powinno to działać obustronnie, oraz ma to sens tylko w przypadku erpegów, w których ważne są dialogi i fabuła. przecież kiedy ma się świadomość, że jakaś babeczka, którą spotykamy w grze jest facetem to odpadają momentalnie jakiekolwiek możliwości flirtowania np. a to może fajnie urozmaicić grę. dla takich tytułów jak diablo, czy gw to wiadome jest, że nie ma to najmniejszego sensu. w końcu to są tylko napieprzanki. ja zawsze kiedy mogę gram facetem, bo jak sama nazwa wskazuje w RPG mamy się wczuwać w rolę. nie jestem pedałem, żeby się wczuwać w rolę kobiety :P można się spodziewać, że przy takich restrykcjach będzie o wiele mniej kobiet w grach. trudno, ale przynajmniej będzie się wiedziało, że jak spotykamy kobietę to to jest kobieta (a to imo miłe uczucie ;)). no i jeszcze powinni poprawić system weryfikacji. bo kamerka internetowa to żaden dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę idiotyczne rozwiązanie tej sytuacji. Czy trudno poprosić koleżankę o uśmiech do kamerki?? Ale to prawda ,że kobiece postacie powinny być tylko dla kobiet. Trochę to głupie ,że nie wiesz z kim naprawę się zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować