Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska edycja systemu RPG Dungeons and Dragons w sklepie gram.pl!

55 postów w tym temacie

gram.pl

Widząc duże zainteresowanie czytelników artykułami poświęconymi systemowi RPG Dungeons and Dragons, postanowiliśmy wprowadzić go do sprzedaży w sklepie gram.pl. Od dziś wybrane podręczniki do polskiej edycji tej najstarszej i najpopularniejszej na świecie gry fabularnej znajdują się w naszej ofercie!

Przeczytaj cały tekst "Polska edycja systemu RPG Dungeons and Dragons w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 16:43, Qba777 napisał:

Idziemy z biegem czasu. Za granicą wychodzi 4.0 ale u nas dopiero 3.0. Ale i tak miło

Primo: 4.0 "wyjdzie" a nie "wychodzi", secundo w PL jest głównie 3.5 a nie 3.0. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano grałem narazie tylko jedną sesję (3.5) i spodobało mi się :) tylko że troche ni ma kiedy sie spotykać :( ahh ta shcoua :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze tak znać (poznać) kogoś, kto by się w to bawił, coby niejako pomógł się w to wciągnąć ... bo wokół niestety sami "poważni" bez wyobraźni. :-) A mi samemu znowu trochę głupio na siłę szukać ludzi do takich rzeczy.
Bo przyznam, że jednak granie w MMO, to zapewne nie to samo. :-)
Nawet kiedyś w Empiku (od tak z nudów :-)) czytywałem sobie podręcznik gracza i bestiariusz którejś z poprzednich edycji D&D :-).
Choć pamiętam, znajomy kilka lat temu bawił się w Warhammera Fantasy, ale był On raczej bardziej początkującym niźli ja sam. ;-) A od dawien dawna nie utrzymuję już z nim żadnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 16:50, Lucas the Great napisał:

> Grałem kiedyś w ADnD(2.0) i DnD 3.0... Reszta to chłam...
Hmm -a co takiego jest "schłamionego" w poprawionej 3.0, czyli 3.5?


Pewnie mu chodziło o inne systemy :)... Ale głowy nie dam :)
Swoją drogą gram już w RPG ponad 10 lat szczególnie D&D i uważam że większość systemów jest OK, tylko czasami trzeba je troszkę przerobić na własne potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu sobie kupiłem podręcznik, książkę MG, bestiariusz + 2 przygody. Planowałem zostać MG, ale w końcu zabrakło mi czasu i skończyło się na sprzedaniu książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Sam jednak, jeśli chodzi o coś napisanego oryginalnie po niemiecku czy angielsku, czytam... właśnie w oryginale. To bardzo proste w zrozumieniu, poza tym zraziłem się do polskich tłumaczeń m.in. przez gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 16:43, Qba777 napisał:

Idziemy z biegem czasu. Za granicą wychodzi 4.0 ale u nas dopiero 3.0. Ale i tak miło

Ekhem, drogi kolego - 3 edycja DnD w Polsce jest już od dawna. Po prostu teraz jej sprzedażą zajmuje się także Gram.pl . Wcześniej mogłeś kupić głównie w "Rebelu".

Nie wiem czy mogę podawać link, jednak jeżeli ktoś jest szerzej zainteresowany - niech wskoczy na Poltergeist, dział Dungeons and Dragons. Znajdziecie tam wiele artykułów, recenzji, porad i dodatków dla Dungeonsa.

To edycja 3.0 była kompletnym dnem. 3.5 dopiero poprawiło najgorsze błędy.A 4 edycja jest dopiero w fazie betatestów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja sam mam z 10 książek do D&D. Ale sama idea dodania tych podręczników do gram.pl mi się podoba. Może więcej osób zainteresuję się papierowymi RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować