Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska edycja systemu RPG Dungeons and Dragons w sklepie gram.pl!

55 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2007 o 17:39, Papa dance1222 napisał:

> > Lubie gry RPG ale zawsze gram bez poradników.
> Poradnik do RPG? Nie pomyliło Ci się aby z cRPG? :D
Nie!


A znasz jakieś poradniki do RPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:18, Urgh napisał:

> > > Lubie gry RPG ale zawsze gram bez poradników.
> > Poradnik do RPG? Nie pomyliło Ci się aby z cRPG? :D
> Nie!
>
>
A znasz jakieś poradniki do RPG?



. Chyba sie tu komuś coś pomyliło. To nie sa poradniki tylko tzw. "papierowe poradniki". No chyba chodzi ci o to że sam sobie światy wymyślasz i system to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym już kupić w Empiku, nie ma kosztów przesyłki, można samemu odebrać i zniżki bywają. Z Empiku mam właśnie Opis Świata ZK. Na inne, jako, że nie gram chęci kupna nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:00, barsum napisał:

Chyba sie skusze na Opis Swiata;P zawsze sie przyda do RPG-ów i bedzie przydatny do 4.0 bo
jest on nieedycjowany:D

A książki od Forgotten Realms są też na systemie DnD? Ten opis świata będzie "kompatybilny" z zestawem DnD Gra Przygodowa? Jakby co jestem ZIELONY :D Nie bić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:51, Bodasz napisał:

Bleh, nakupowałem sporo podręczników w wersji 3.0 a tu mi na rynek wywalili wersję 3.5 w której
zmienili kilka liczb i obrazków :/

ISA na swojej stronie zmieściło wszystkie zmiany 3,5 względem 3 więc za dużo nie straciłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:11, destro177 napisał:

> Chyba sie skusze na Opis Swiata;P zawsze sie przyda do RPG-ów i bedzie przydatny do 4.0
bo
> jest on nieedycjowany:D
A książki od Forgotten Realms są też na systemie DnD? Ten opis świata będzie "kompatybilny"
z zestawem DnD Gra Przygodowa? Jakby co jestem ZIELONY :D Nie bić:D


Forgotten Realms to świat wymyślony specjalnie pod D&D. Jest to jeden z wielu światów. Tak właściwie to wszystkie światy(w granicach rozsądku :P) można dopasować do D&D i wymyślić swoje własne także ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedys w to gralem i to duzo. Ale troche z tego wyroslem i jezeli juz grac to wole w inne systemy np. Neuroshima, ktory jest o niebo lepszy. DnD to powergaming i nudzi po jakims czasie.
Jakby ktos chcial to mam podrecznik podstawowy do 3.0 PL. Jak cos to bartek7777@gmail.com ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Icevind Dale

Co to "vind" :-)
Brzydka literówka, jeszcze jakby "w" i "v" było blisko siebie to byłoby to wytłumaczalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:18, Urgh napisał:

> Bleh, nakupowałem sporo podręczników w wersji 3.0 a tu mi na rynek wywalili wersję 3.5
w której
> zmienili kilka liczb i obrazków :/
ISA na swojej stronie zmieściło wszystkie zmiany 3,5 względem 3 więc za dużo nie straciłeś
:)


O dzięki, warto wiedzieć, jak znajdę trochę wolnego czasu to z pewnością zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to moment żeby grać w nową wersję?! :-) Szkoda tylko że kasy brakuje... :-( I zasad nowych uczyć trzeba. Mam pytanie do CDP. Czy będą może w sprzedaży podręczniki do 3.0 ? Myślę że jest dużo fanów jeszcze starej serii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Bleeeeeeee, największa komercha na świecie, najgorsza mechanika na świecie (nie licząc Rolemastera :P)
Wolałbym np. podręczniki do nWoDa, Warhammera lub nawet Neuro lub Monastyra, ale czemu ten crap ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować