Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odchudzone PS3 sposobem na wygranie wojny konsol?

49 postów w tym temacie

Nie dość że mało gier na to wychodzi, to jeszcze chcą pozbawić graczy możliwości grania w starze tytuły,po prostu genialne. A może to sposób na zwiększenie sprzedaży tych kilku nowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Kto wie, może wypuszczenie bieda PlayStation 3 faktycznie pomoże rozpędzić wyniki sprzedaży?

nie powinno być "biednej" lub coś w tym stylu;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nikt, kto trzeźwo myśli nie skopiowałby tej plotki i nie umieścił na swojej stronie - mozna odchudzic dysk, mozna odjac czytnik kart pamieci, ale nie usb(co ma to do bezprzewodowych padów, wie chyba tylko autor newsa) - bez usb gry takie jak singstar, eye of the judgement nie miałyby racji bytu, nie uwierzę, że sony wydałoby wybrakowaną konsolę, na której nie dałoby się grać w nowe gry - co do kompatybilności wstecznej, to też bzdura totalna, bowiem w konsolach europejskich obsługa gier z ps2/ps1 odbywa się programowo, poprzez emulator, i jak by miało wpłynąć na cenę pocięcie softu? Może w pierwotnej wersji plotki chodziło o to, że wersje us będą wydawane bez emotion engine na pokłądzie, tyle, że one już takie są od ponad miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 11:28, Elendil_MODED napisał:

Sorry, ale nikt, kto trzeźwo myśli nie skopiowałby tej plotki i nie umieścił na swojej stronie
- mozna odchudzic dysk, mozna odjac czytnik kart pamieci, ale nie usb(co ma to do bezprzewodowych
padów, wie chyba tylko autor newsa) - bez usb gry takie jak singstar, eye of the judgement
nie miałyby racji bytu, nie uwierzę, że sony wydałoby wybrakowaną konsolę, na której nie dałoby
się grać w nowe gry - co do kompatybilności wstecznej, to też bzdura totalna, bowiem w konsolach
europejskich obsługa gier z ps2/ps1 odbywa się programowo, poprzez emulator, i jak by miało
wpłynąć na cenę pocięcie softu? Może w pierwotnej wersji plotki chodziło o to, że wersje us
będą wydawane bez emotion engine na pokłądzie, tyle, że one już takie są od ponad miesiąca.

PS3 nie mam, ale czy przypadkiem padów nie synchronizuje się za pomocą portów USB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP Slim będzie fajne bo będzie wygodniejsze i będzie miało więcej funkcji. Ale żeby w odchudzonej wersji PS3 zrobić mniej funkcji. Konsole to utrzymywało że można na niej grać w starsze gry. A teraz co? Kupią PS3 i będą musieli trzymać jeszcze PS2 żeby pograć w VC i SA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunięte porty USB? Mógłbym dostać link do takiej wiadomości? Aktywnie odwiedzam PS3site.pl i jak pojawiały się plotki dot. wersji 40GB to nie było żadnej informacji o braku portów USB i wstecznej kompatybilności :| Mówiło się tylko o obniżeniu ceny oraz pojemności dysku twardego. Sprawdziłem nawet inne serwisy i w żadnej plotce nie było informacji dotyczącej braku portów USB oraz wstecznej kompatybilności... nie wierze w to. Na pewno nie prawda. Obniżka ceny tak, ale reszta stanowczo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:03, dark raziel napisał:

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=172535

to news o plotce, więc mam nadzieję, że nie podchodzicie do tego na poważnie. Zresztą o portach
USB mówi SkyNews, a TV kłamie ;)


No tak... ale większość plotek nie zawiera niczego o USB i wstecznej kompatybilności, a więc jak na jednej stronie to dali, to raczej nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję, że jeśli chodzi o PS3 to lata świetności ma jeszcze przed sobą - dopiero będą wychodzić tytuły, które napędzą sprzedaż tej konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zkąd to macie, wersja 40Gb ma być normalnym PS3 tylko z miejszym dyskiem który i tak wytarczy {a jak nie to se możesz i terrabajta tam wsadzić dyk} a ma być dożucony film na BD-R{Spiderman 3} i jakaś downladowana gierka....ech ta "miłość" freelancerów CDP do Sony dobija mnie czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:19, Tomek1120 napisał:

Ciekawe jak się podłączy pada jak nie będzie USB. HAHAHA!!


Co się śmiejesz? A co było w PSX i PS2? Podłączało się przez specjalny port. Poza tym to jest plotka, a wtyki USB na pewno będą :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować