Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Krwawy Szlak na telefony komórkowe już 1 października!

85 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością informuje, że przeznaczona na telefony komórkowe gra Wiedźmin: Krwawy Szlak zadebiutuje już 1 października! Tytuł będzie dostępny na wyłączność w sieci Play, a za jego produkcję i dystrybucję odpowiedzialna jest firma Breakpoint.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin: Krwawy Szlak na telefony komórkowe już 1 października!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie doczytałem, że Play ma wyłączność - tymbardziej nie pobiorę :). Wiedźminem przestałem się interesować jakiś czas temu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi sobie startera Play po to żeby
zagrać w Wiedźmina na komórkę... Kiepsko sobie wymyśliliście
promocję tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność dla Play''a to raczej nie najlepszy pomysł... Raczej nie widzę szansy na chociażby zwrot kosztów produkcji takiej gierki. Pomyślcie tylko: jaki odsetek komórkowców ma Play? 10% (w końcu to nowa sieć)?. Teraz ilu z nich ściąga gry JAVA? 80-90% (optymistycznie ale w końcu do takich odbiorców jest kierowany Play)? I w końcu: ilu z nich kupi Wieśka na komórkę? 50% (też optymistycznie ale o mi tam ;) )? A teraz proste przeliczenie: Wiedźmin na komórkę trafi (optymistycznie) do 4,5% użytkowników komórek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to, ilu ściągnie go na komórkę, tylko ilu o tym usłyszy. to element kampanii reklamowej, bo o wiedźminie ma być wszędzie głośno i ma być go wszędzie widać. ma nas sobą zalać. obawiam sie tylko jednego; jak mówi jakieś przysłowie: dobry produkt sam się zareklamuje ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?! Zdaje sobie sprawę że Play jest siecią rozwijającą się, która ma duże aspiracje. Ale u licha dlaczego stawiacie fanów w takiej sytuacji? Moim skromnym zdaniem nie sprzedacie za dużo Wiedzminów w wersji na komórki... To chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko w play??? więc szkoda czasu na gadanie....to tak jakby kawe Nescafe można było pić tylko w kubku z napisem " Nescafe". chamstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jednego : na stronie głównej w grają z nami jest HEYAH więc dlaczego nie podjęliście też współpracy z nimi? więcej osób ma tą sieć... ja osobiście mam plusa... szkoda, że tylko pod play będzie ta gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rety, beznadziejnie.
Play.
Sieć która sama siebie nie potrafiła zareklamować.
Sieć której nikt nie ma. ==> Gra której nikt nie będzie miał.
A nawet na nią troszkę czekałam, mimo że jeszcze żadnej gry na komórkę nie ściągałam.
No ale to miał być WIEDŹMIN.
Gratulejszyn.
BTW, ile osób w CDP ma Play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować