Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii, marihuana, kradzież, idiota

87 postów w tym temacie

Kolo zajarany "nową" konsolą po spaleniu rozkminił, że to co zrobił było złe i jeszcze na tym stracił. A więc warto być sprawiedliwym? ;-) Z tego co widze to wypowiada się tu wiele osób, które wiedzą tylko tyle o MJ, że to narkotyk. Eh, stereotypy. A no i osd kiedy Xanax to narkotyk? Z tego co mi wiadomo to lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku...tylko czy ta wiadomość pasuje do gram.pl? Ostatnio coraz więcej pojawia się tutaj informacji, które opisują jakieś skrajności, a coraz mniej jest tych konkretnych. Jakie dla nas znaczenie mają problemy amerykanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...ta inteligencja.Widocznie jego mama piła alkohol dużymi ilościami gdy była w ciąży (alkohol sprawia ,że
noworodki mogą być mniej inteligentne niż inne). Tak więc ,kupując proszek do prania XXX wspomagasz dzieci specjalnej troski...tylko czy pomaganie takim idiotom w ogóle ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jako prawdziwy gracz nie ośmielił się ograniczać dostępu do gier innym ludziom. Poczciwy chłop. Ale serio to okazało się że jest jeszcze jedna rzecz którą można utożsamiać z hasłem reklamowym MediaMarkt. Nawet żeby coś ukraść nie można być idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kretyn do kwadratu, do tego jest świetnym dowodem na ogłupiające działanie narkotyków :) Niech będzie 9.5/10 na durnotometrze. Dychę trzeba zachować dla jakiegoś polityka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś czuje ze może powstać nowy temat do dyskusji odnośnie marichnany (jak szukałem na forum tak nie ma, albo były tematy zamekane, niewiadomo dlaczego).
nie aby propagować (choć sam marią nie pogardzę) a poto aby forumowicze wymienili się swoją wiedzą na ten temat, odczuciami, refleksjami itp. i może też razem byśmy mogli wkońcu dojść do wniosku czy jest narkotykiem czy nie.

pozdro for all LEORI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować