Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Conflict: Global Storm - temat ogólny!!!!!!

25 postów w tym temacie

Myślę ,że to będzie fajna gra.Grałem w poprzednie części i podobały mi się.A Wy co o niej myślicie?Jakie są Wasze przemyślenia dotyczące tej gry?Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyk. Mój kumpel jak sobie kupił karte graficzną, to dostał gratis Conflict : Global Storm, ale że nie ma napędu DVD, to na razie mi podrzucił, żeby przetestować, co to warte. Na razie się instaluje. Jak pogram chwile, to zdam relacje z gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w misji II w przeprawie przez lasy itp gdy nie istnieje mozliwosc zapisu u mnie, dlaczego tak sie dzieje? zapisalem kilka razy i skasowalem te savy i dalej nic ;/ opcja zapisu w czasie gry jest wylaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 20:58, khostar napisał:

w misji II w przeprawie przez lasy itp gdy nie istnieje mozliwosc zapisu u mnie, dlaczego tak
sie dzieje? zapisalem kilka razy i skasowalem te savy i dalej nic ;/ opcja zapisu w czasie
gry jest wylaczona


ok sam sobie odpowiem i innym, tak jak sie spodziewalem jest limit sav''ow 5 :(
teraz kolejne pytanie jak w II planszy dostac sie do srodka ostatniego budynku nad ktorym krazy helikopter? tylko niemowcie ze ta bazuka z poczatku byla do rozwalenia helikoptera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 20:58, khostar napisał:

w misji II w przeprawie przez lasy itp gdy nie istnieje mozliwosc zapisu u mnie, dlaczego tak
sie dzieje? zapisalem kilka razy i skasowalem te savy i dalej nic ;/ opcja zapisu w czasie
gry jest wylaczona


ok sam sobie odpowiem i innym, tak jak sie spodziewalem jest limit sav''ow 5 :(
teraz kolejne pytanie jak w II planszy dostac sie do srodka ostatniego budynku nad ktorym krazy helikopter? tylko niemowcie ze ta bazuka z poczatku byla do rozwalenia helikoptera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest warta kupna? Czy misje są podobne do tych z Conflict: Desert Storm II? I czy gra mi będzie chodziła płynnie na Geforce 3 Ti 200, Duron 1GHZ, 512 MB RAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to najlepsza gra z cyklu i wg mnie fajna gierka. Ale jeśli poprzednnie części wogóle Ci sie nie podobały to ta chyba też sie nie spodoba. A na twoim kompie powinna pieknie hulac. A jak nie jesteś pewien czy kupić to zawze możesz zagrać w demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie części bardzo mi się podobały. Pierwszą(Confilct: Desert Storm)miałem z Play''a, ale nieszczęśliwie zgubiłem. Strasznie mi sie spodobała, przeszedłem całą :). Druga(Conflict: Desert Storm II)też mi się strasznie spodobała. Nawet bardziej niż pierwsza :). Zwłaszcza pierwsza misja byla super. Mam ją oryginalną. Ją też przeszedłem całą :). W trzecią(Conflict: Vietnam)jeszcze nie miałem okazji zagrać(a tak w ogóle to zna ktoś jakiś sklep internetowy gdzie ona jest tanio sprzedawana, albo chociaż w ogóle? Nie chodzi mi o tą wersję z CDA, tylko po prostu oryginała). A demo czwartej części(Conflict: Global Storm)właśnie ściągam :). Martwią mnie jedynie jej wymagania, ale skoro mówisz, że będzie mi chodzic płynnie, to trzymam Cię za słowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko testowane na:procek 1,2 ghz 256 ram karata Geforce4mx. Bardzo płynnie, jak widzisz nie masz sie czym obawiac. Gra nie ma jkaoś duzo lepszej grafy od poprzednich czesci. Mozesz smialo kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziwna sprawa, gra chodzi u mnie bardzo szybko i bez zarzutu. do momentu kiedy próbuję urzyć granatu albo bazooki. Komp się wiesza. Pokazuje się granatowa plansza. I pozostaje tylko reset. Dodam, że jest tak w każdym momencie gry.

Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie, ze nie moge sie doczekac poniedzialku :P, poniewaz w poniedzialek bedzie premiera nowego numeru CD-A, a w nim m.in. CGS. Dodam od siebie, ze zagrywalem sie w DS II, a tu bedzie kilka nowosci, takich jak noktowizor czy mozliwosc skakania.

PS: W zwiazku z premiera CD-A ten temat odzyje, zobaczycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:
1: Czy istnieje spolszczenie do tej gry?? Jesli tak to prosze o linka.

2: Gdy chce wybrac sesje w grze MP, pojawia sie napis: This game session is no longer available. Co to znaczy i czy da sie to obejsc. A moze zrobimy wlasna sesje?? Jesli ktos sie chcialby zagrac w "necie" prosze o kontakt na gg:
515690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:03, Damian14BO napisał:

Mam dwa pytanka:
1: Czy istnieje spolszczenie do tej gry?? Jesli tak to prosze o linka.

2: Gdy chce wybrac sesje w grze MP, pojawia sie napis: This game session is no longer
available
. Co to znaczy i czy da sie to obejsc. A moze zrobimy wlasna sesje?? Jesli ktos
sie chcialby zagrac w "necie" prosze o kontakt na gg:
515690


Spolszczenie - z tego co wiem została wydana po polsku. A domaganie się spolszczeń to nic innego jak piractwo, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:15, Carl92 napisał:

Hmmm . . . Tylko ta gra jest w CDA jako pełniak i jest po angielsku. Więc nie posądzaj już
nikogo o piractwo skoro nie masz podstaw:)


Oj sorry- nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować