• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
rozart

World in Conflict - Problemy Techniczne

Pytanie

Tutaj umieszczajcie swoje problemy techniczne na których nie znaleźliście nigdzie odpowiedzi.
Mój problem wygląda następująco:
Mam problem z rejestracją do gry multiplayer. Instaluje gre, odpalam ja, odblokowuje porty firewall, wpisuje klucz w odpowiednie miejsca w zakładce multiplayer. Gdy klikam na ikonke tworzenia konta, po krótkim "łączenie" pojawia mi sie komunikat: "Wystąpił błąd połączenia - odłączono od Massgate".
Mój internet jest sprawny, wyłączałem już firewall, próbowałem reinstalacji gry, próbowałem użyć klucza z 10 dniowej wersji testowej, i nic z tego. Pomocy.
Mój sprzęt spełnia oczywiście wymogi techniczne i single player działa bardzo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.09.2007 o 20:09, Union Pacific napisał:

Tu masz temat o WiC - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8781&u=967

Co do problemu, to byc może antywirus blokuje połączenie, lub też masz niekompatybilną wersję.
(Podobne problemy miałem z Red Orchestrą i S:LH).

Co masz na myśli mówiąc niekompatybilną wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja na przykład miałem już problemy z połączeniem się z serwerami w grze Operation Flashpoint. Winą była wersja gry, ja miałem 1.46, a do gry wymagana była co najmniej 1.75 lub 1.96.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2007 o 20:20, Union Pacific napisał:

Ja na przykład miałem już problemy z połączeniem się z serwerami w grze Operation Flashpoint.
Winą była wersja gry, ja miałem 1.46, a do gry wymagana była co najmniej 1.75 lub 1.96.

Tak, wszystko teraz rozumiem, z tym że do World in Conflict nie ukazał się jeszcze żaden patch. Zwróciłem się narazie do pomocy technicznej CdProjektu. Zobaczymy czy i jak mi pomogą ;] Was nadal prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z misją, która odbywa się na wysepkach wokół statuły wolności, jak docieram do drugiej wysepki i zaczynam atak, obraz zamiera, nie widzę kursora, obraz stoi w miejscu, ale w tle cały czas dźwięki słychać tak jakby ktoś przesłonił mi ekran rozgrywki, tapetą która się nie rusza. Proszę o pomoc :(

A tak poza tym "Kto wpadł na pomysł polonizacji całkowitej??" Głosy jednostek powinny zostać orginalne! W filmikach głosy aktorów nie pasują do sylwetek postaci w które się "wcielają", kpt. Webb, to już totalna porażka. Dajcie jakiś patch który zmieni pl na eng!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć. Kupiłem sobie parę dni temu World in Conflict. Niestety po 20minutach gry zaczynają pojawiać się błądy w grafice a po chwili gra sie wiesza, tzn. dźwięk ciągle jest tak jakby akcja się toczyła, ale niestety obraz stoi w miejscu. Posiadam komputer Pentium D 2x 3.0GHz, GeForce 8600GT i 1GB RAMu. Początkowo myślałem że to wina sterowników poniważ wtedy jeszcze kozystałem z ForceWare w wersji 162.18 potem zainstalowałem drivery 163.71 w BETA (dziś weszła do obiegu ich pełno prawna wersja więc z niej korzystam). Co prawda nowe sterowniki przyspieszyły gre pod wzgledem wydajnościowym jednak nie zlikwidowały mojego problemu. Dalej wyskakują błędy w grafice. Co mam robić? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2007 o 21:49, rozart napisał:

> Ja na przykład miałem już problemy z połączeniem się z serwerami w grze Operation
Flashpoint.
> Winą była wersja gry, ja miałem 1.46, a do gry wymagana była co najmniej 1.75 lub
1.96.
Tak, wszystko teraz rozumiem, z tym że do World in Conflict nie ukazał się jeszcze żaden
patch. Zwróciłem się narazie do pomocy technicznej CdProjektu. Zobaczymy czy i jak mi
pomogą ;] Was nadal prosze o pomoc :)


rozart ja mam ten sam problem i jesli go rozwiazales to napisz do mnie i powiedz jak rozwiazac ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, moj problem z WiC polega na tym ze po zainstalowaniu gry odpala sie i niby wszystko jest ok: leca reklamy, zwiastuny no i pojawia sie okno głowne. Wybieram singleplayer, rozwija sie menu, dostepne sa opcje new campain i tutorial, wybieram ta pierwsza i nic, "slychac" klikniecie myszki ale nic sie nie dzieje (nie wywala z gry), podobnie jest w innych menu np opcje, dzialaja tylko niektore.
jesli ktos wie o co biega prosze o wskazówki
z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.08.2008 o 12:25, sokolik80 napisał:

jesli ktos wie o co biega prosze o wskazówki
z góry dzieki

Podaj swój sprzęt.
Wygląda na to że Twoja karta graficzna może nie sprostać wymaganiom gry.
Zainstaluj do niej najnowsze sterowniki.
A tak w ogóle, to na multiplayerze gra działa ? Czy też tylko z kampanią są takie problemy?
Oczywiście zakładam że gra jest oryginalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 12:46, Darkstar181 napisał:


> jesli ktos wie o co biega prosze o wskazówki
> z góry dzieki
>
Podaj swój sprzęt.
Wygląda na to że Twoja karta graficzna może nie sprostać wymaganiom gry.
Zainstaluj do niej najnowsze sterowniki.
A tak w ogóle, to na multiplayerze gra działa ? Czy też tylko z kampanią są takie problemy?
Oczywiście zakładam że gra jest oryginalna ?


karta geforce 8600gts, 2gb ramu, stery aktualizowane, gra oryginałka
multi dziala jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.08.2008 o 12:49, sokolik80 napisał:

karta geforce 8600gts, 2gb ramu, stery aktualizowane, gra oryginałka
multi dziala jak należy

Możesz mieć problemy z odtwarzaniem filmów. Próbowałeś po prostu wcisnąć ESC, by pominąć filmy ?
Były już podobne problemy w innych grach. W Sacred niektórzy musieli wyłączyć obsługę filmów, gdyż gra nie chciała ich poprawnie wyświetlić.
Niestety, takiej opcji chyba w World in Conflict nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:03, Darkstar181 napisał:


> karta geforce 8600gts, 2gb ramu, stery aktualizowane, gra oryginałka
> multi dziala jak należy
>
Możesz mieć problemy z odtwarzaniem filmów. Próbowałeś po prostu wcisnąć ESC, by pominąć
filmy ?
Były już podobne problemy w innych grach. W Sacred niektórzy musieli wyłączyć obsługę
filmów, gdyż gra nie chciała ich poprawnie wyświetlić.
Niestety, takiej opcji chyba w World in Conflict nie ma.



czytałem na innych forach ze rzeczywiscie sa problemy z filmami, podane byly nawet rozwiazania jak to obejśc
rozumiem ze filmy sa tez po wybraniu juz rodzaju gry (kampania, nowa kampania itd)??, bo te wczesniejsze przechodze, te przed menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:10, sokolik80 napisał:

rozumiem ze filmy sa tez po wybraniu juz rodzaju gry (kampania, nowa kampania itd)??,
bo te wczesniejsze przechodze, te przed menu

Dokładnie.
Niestety, więcej ci już nie pomogę. Mogę tylko powiedzieć że mi gra bez problemu odtwarzała filmy na świeżym systemie, który miał zainstalowanego tylko Windows media player. Spróbuj napisać do pomocy technicznej, bądź poszukaj na innych forach.
Możesz też poczekać, aż odpisze tobie ktoś tutaj, kto rozwiązał problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:13, Darkstar181 napisał:

> rozumiem ze filmy sa tez po wybraniu juz rodzaju gry (kampania, nowa kampania itd)??,

> bo te wczesniejsze przechodze, te przed menu
>
Dokładnie.
Niestety, więcej ci już nie pomogę. Mogę tylko powiedzieć że mi gra bez problemu odtwarzała
filmy na świeżym systemie, który miał zainstalowanego tylko Windows media player. Spróbuj
napisać do pomocy technicznej, bądź poszukaj na innych forach.
Możesz też poczekać, aż odpisze tobie ktoś tutaj, kto rozwiązał problem.


ok, dzieki za rady i Twój czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:19, sokolik80 napisał:

ok, dzieki za rady i Twój czas

co do filmików, to problemem mogą być kodeki, a zwłaszcza pakiety takowych potrafią uprzeć się na odtworzenie filmików z gry co powoduje problemy. Spróbuj zastosować tą http://ja.gram.pl/sig./5 procedurę. Nie od rzeczy będzie tez raport dxdiag, instrukcję przygotowania znajdziesz tu http://www.gram.pl/pomoc/tutorial_dd_01.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:53, sig. napisał:

> ok, dzieki za rady i Twój czas
co do filmików, to problemem mogą być kodeki, a zwłaszcza pakiety takowych potrafią uprzeć
się na odtworzenie filmików z gry co powoduje problemy. Spróbuj zastosować tą http://ja.gram.pl/sig./5
procedurę. Nie od rzeczy będzie tez raport dxdiag, instrukcję przygotowania znajdziesz
tu http://www.gram.pl/pomoc/tutorial_dd_01.html



jak dotre do domu to sprawdze na pewno, dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i potrzebny mi jakiś Pan Pomoc Techniczna.
Wesoły zainstalowałem gre, włączyłem, pograłem, uratowałem stadion jakiś czy coś w tę mańke.
Zaczynał lecieć jakiś filmik i puf, ekran gry zrobił sie czarny i słychać tylko odgłos śmigłowca.
Wie ktoś przypadkiem w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2008 o 18:40, AQ22 napisał:

No i potrzebny mi jakiś Pan Pomoc Techniczna.
Wesoły zainstalowałem gre, włączyłem, pograłem, uratowałem stadion jakiś czy coś w tę
mańke.
Zaczynał lecieć jakiś filmik i puf, ekran gry zrobił sie czarny i słychać tylko odgłos
śmigłowca.
Wie ktoś przypadkiem w czym problem?

wklej raport dxdiag, instrukcję przygotowania znajdziesz tu http://www.gram.pl/pomoc/tutorial_dd_01.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2008 o 19:38, sig. napisał:

wklej raport dxdiag

Wkleić cały calutki czy jakiś fragment wystarczy?
Pytam bo mały to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować