Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

No to Wiedźmin mi nie pójdzie... szkoda.
No ale logiczne jest, że nowe gry będą miały większe wymagania... nie mozemy cofać sie w rozwoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czegoś tu nie rozumiem procesor pentium 2,4 lub amd 2800+ przeciez AMD chodzi gdzies z czentlosciwoscia 1600
może ktoś mi to wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol panowie. "mi nie pójdzie.."; "ooooo zaj**** na optymalach pogram!!!" Takie posty to do "Przyjaciółki" anie na forum. Tu mamy SKOMENTOWAĆ wymagania a nie wyżalać się nad swoim ciężkim losem. To co te wymagania ukazują to niestety minimum w obecnych grach w ogóle. Poza tym nie ma się co dziwić bo nwn2 na tym silniczku te same wymagania miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:26, OKTAN napisał:

czegoś tu nie rozumiem procesor pentium 2,4 lub amd 2800+ przeciez AMD chodzi gdzies z czentlosciwoscia
1600
może ktoś mi to wytłumaczyć



AMD jest 64bitowy a Pentium 32. To tłumaczy różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie są jakieś kosmiczne, ale wygląda, że gra nie dla mnie :x Już się z tym pogodziłem, przynajmniej na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm po prostu zabrakło mi słów odnośnie wymagań, no ale cóż najwyraźniej muszę się zadowolić cyklem wiedźmińskim w formie książek, a szkoda, bo jednak dwa lata czekania to trochę bolesna "strata" :/

@Voii: NWN2 i Wiedźmin to inne bajki, Wiesiek powstawał na pierwszej aurorze od NWN, która nawet została brutalnie stuningowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:30, król hugo 3 napisał:

Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+

I w tym momencie umarłem


Nie ma się czym przejmować. "mgiełkę'' ustawisz i wolniejszy procek powinien wydolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:31, Generał-Lee napisał:

Uhm po prostu zabrakło mi słów odnośnie wymagań, no ale cóż najwyraźniej muszę się zadowolić
cyklem wiedźmińskim w formie książek, a szkoda, bo jednak dwa lata czekania to trochę bolesna
"strata" :/

@Voii: NWN2 i Wiedźmin to inne bajki, Wiesiek powstawał na pierwszej aurorze od NWN, która
nawet została brutalnie stuningowana.



ok mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:26, OKTAN napisał:

czegoś tu nie rozumiem procesor pentium 2,4 lub amd 2800+ przeciez AMD chodzi gdzies z czentlosciwoscia 1600 może ktoś mi to wytłumaczyć

Po pierwsze nie 1600, lecz ok. 1800 MHz. Poza tym jest to teoretycznie odpowiednik wydajnościowy P4 2,8 GHz. Najwyraźniej jednak nie wystarcza Athlon XP 2400+.

Mnie najbardziej obecnie interesuje czy gra pójdzie na 32-bitowych Athlonach XP 2800+..3200+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować