Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2007 o 19:29, Voii napisał:

> czegoś tu nie rozumiem procesor pentium 2,4 lub amd 2800+ przeciez AMD chodzi gdzies z
czentlosciwoscia
> 1600
> może ktoś mi to wytłumaczyć


AMD jest 64bitowy a Pentium 32. To tłumaczy różnice.

Nie tłumaczy nic.
AMD po prostu ma lepszą architekturę, która przy niższym taktowaniu pozwala osiągnąć podobną wydajność co szybciej taktowany P4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam 7600GT i jakoś mi to pójdzie, jednak nie jestem w stanie pojąć toku rozumowania tych, którzy pisali wymagania minimalne. Między GeForce 6600GT, a Radeonem 9800 Pro jest gigantyczna różnica wydajnościowa, więc czemu te karty są na równi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie to na moim kompie ledwo mogłoby pociągnąć, ale równo z premierą gry mam urodziny i mam dostać nowego kompa. Na wysokich detalach na pewno pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mi nie pójdzie, albo przynajmniej się ciąć będzie. Na upgrade mnie nie stać, a Witcher wciąż w zamówieniach... Co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co był ten wał z zalecanymi? Teraz te zalecane stały się minimalnymi, a w tym czasie gra była cały czas optymalizowana tak? LOL. W każdym razie z zamówienia muszę zrezygnować... kurczę, myślałem że to będzie ostatnia nowa gra, którą uruchomię na swoim złomie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:42, Baal Namib napisał:

Na pewno mi nie pójdzie, albo przynajmniej się ciąć będzie. Na upgrade mnie nie stać, a Witcher
wciąż w zamówieniach... Co robić...


Anulować, gra przeznaczona dla 18+ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W minimalnych wymaganiach jest napisane że XP potrzebuje 1024 MB ramu a vista 1536 MB. Dlaczego vista potrzebuję więcej ramu ? To XP jest lepszy ?
Ogromne są te wymagania, chyba niewielu graczy ma takie kompy. Wie może ktoś jak mniejwięcej najtaniej stoi sprzęt umożliwiający granie na optymalnych wymaganiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cfaniak ! to f specjalnie ;-) jakby co. A co do wiedźmina... To tak, jest 18 +. Ale kiedyś się w to zagra, no nie ? ;-) Kupuję na zaś, żeby mieć premierowe ! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super :) Jakbym zmienił zdanie i zamierzał kupić Wiedźmina, to na "powyżej średnich" się uda zagrać :D
Intel C2D 1,8, 1GB Ram, GeForce 7800 256MB... No cóż, Obek na full idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj cos czuje ze jak kupie sobie wiedzmina bede grzebal w plikach ini tak jak to bylo z g3 i moze mi odpali:D....ale to raczej wiele nie zmieni chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ale wymagania, prawie niczym nie różnią się od Bioshocka (z tym, że on obsługuje dx10) Wcześniejsze wymagania, które były "średnimi" okazały się minimalnymi... porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować