Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

panowie... mieliście zoptymalizowac silnik, a zejście o 400 mhz procka to jakaś kpina! bardzo bym chciał pograć wiedźmina, ale nie sądze, żeby mi w ogóle ruszył [procek 1.5, karta 64 i 512 ramu] a kasy na nowego kompa nie ma

więc dziękujemy za wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Super... mój komputer spełnia co najwyżej minimalne moooże średnie wymagania sprzętowe, ale z CDP dali ciała :/ Aurora to stary silnik nie powinno być tak wysokich wymagań... optymalizacja kodu się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze właśnie takich wymagań się spodziewałem :)
Ale jedna sprawa co pisze na boku pudełka a druga to jak będzie się gra zachowywać na teoretycznie dobrym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zalecane wymagania prawię się łapię tylko moja karta to 7900GS a nie 7900GTX. No trochę jednak przegięli z tymi minimalnymi wymaganiami jak i zalecanymi. Już niebawem się przekonamy czy gra warta będzie tych pieniędzy, bo po Gothicu 3 jakoś do tego typu gier mam "uraz" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki wypowiadają się o Gothicu 3 i porównują wymagania Wiedzmina do G3...graficznie G3 z pewnoscia jest lepszy od Wiedzmina, a wymagania CHOC KOSMICZNE jak kazdy wie ma w praktyce pewnie mniejsze. Na Athlonie 64 3200+, 2 GB ramu i GF 7900GS u mnie G3 DOBRZE działał na FULL delatach, wszystko wykrecilem na maxa, jakbym sobie Wiedzmina odpalił na FULL to grafika moglaby byc gorsza a ja ogladalbym tylko pokaz slajdow. Wiedzmin - polska gra, nie dla Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 22:32, LordJuve napisał:

Cwaniaki wypowiadają się o Gothicu 3 i porównują wymagania Wiedzmina do G3...graficznie G3
z pewnoscia jest lepszy od Wiedzmina, a wymagania CHOC KOSMICZNE jak kazdy wie ma w praktyce
pewnie mniejsze. Na Athlonie 64 3200+, 2 GB ramu i GF 7900GS u mnie G3 DOBRZE działał na FULL
delatach, wszystko wykrecilem na maxa, jakbym sobie Wiedzmina odpalił na FULL to grafika moglaby
byc gorsza a ja ogladalbym tylko pokaz slajdow. Wiedzmin - polska gra, nie dla Polaków.



Czekaj, nie rozumiem twojego toku rozumowania... Twierdzisz, że Wiedźmin nie będzie ci działał płynnie? Według wymagań spokojnie medium. Nie mam pojęcia skąd bierzesz informacje o pokazie slajdów w Wiedźminie... ja nie grałem, ani nie czytałem opinii o działaniu na podobnym sprzęcie do twojego, czy swojego, więc nie ma sensu się wypowiadać chyba, nie? Chyba, że coś źle zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczną wszyscy stękać, jęczeć, narzekać i pytać się czy na ich kompie pójdzie czy nie pójdzie, a jeśli pójdzie to jak pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 22:43, KannX napisał:

Teraz zaczną wszyscy stękać, jęczeć, narzekać i pytać się czy na ich kompie pójdzie czy nie
pójdzie, a jeśli pójdzie to jak pójdzie...


Taaa... tak jest przy premierze jakiejkolwiek znanej gry... co gorsza - nie tylko na forach fanowskich, ale dosłownie wszędzie (że nie wspomnę litościwie o gothicu 3). Cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uruchomię, ale tylko dlatego że mam nowe ścierwo, na które wydałem ciężko zarobione siano (6400 około bo monitor mam i drukaraka zostala też stara) ale jak tak mają wyglądać wzrosty wymagań to nara bo mnie kurde nie stać na upg co 2 lata ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że w przyszłym tygodniu przesiadam się na 8800GTS i AMD 5600 to w sumie narzekać nie będę. Choć przyznaje - myślałem że wymagania będą jednak niższe. Wymagania rosną coraz szybciej cholera jasna :/ Zobaczymy co zaśpiewa Fallout 3... w najgorszym wypadku, będę musiał dokupić drugi 8800, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować