Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

Przepraszam, żę się wtrące, ale mam małe pytanko.. Czy gf 6600 to MINIMALNA karta na której ma pójść(czy to tylko przyklad), czy może na nieco starszym "giefie", ale mającym SM 2.0 Vertex shader i obsługę dx 9 pójdzie? Bo aż nie moge zasnąć z obmyślania jak by tu powiedzieć rodzicą, ze FX5200 bedzie trzeba wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw po jakim czasie (gdzina/dnień) po oficjalnej premierze wiedźmina CDP przewiduje ujrzeć swe dziecko w sieci z dopiskiem dla przykładu deviance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec ja ma mpytanie do pracowników CDP- bo mialem zamiar zamawiac wiedzmina ale po doswiadczeniach z gothic 3 kiedy to gra chrupala na 2 gb ram na kazdych detalach mam konkretne pytanie- jak wiedzmin Pójdzie na moim sprzęcie(podpis?) jakie detale i czy 100% płynnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Mi by poszło pewnie only na minimalnych , ale mnie to zwisa, bo i tak nie zagram... PC jest do pracy, a nie do zabawy :P Noo, chyba, że ktoś jest tak nadziany, żeby co pół roku robić upgrade swojego PieCa...
No, to już inna rozmowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:29, Voii napisał:

> czegoś tu nie rozumiem procesor pentium 2,4 lub amd 2800+ przeciez AMD chodzi gdzies z
czentlosciwoscia
> 1600
> może ktoś mi to wytłumaczyć


AMD jest 64bitowy a Pentium 32. To tłumaczy różnice.

jaka roznice jesli mozna wiedziec? 2800+ pracuje chyba z zegarem 2133 MHz. - w srodowisku 32 bitowym nie ma tak naprawde znaczenia czy masz 32 czy 64 bitowy-to producenci wode z mózgów wam robią bo w domowych zastoowaniach jak 0,1% ludzi wykorzysta owe 64 bity to bedzie dobrze..:). athlon wykonuje więcej w 1 cyklu od pentium bo 3 instrukcje a pentium only 2(fachowo nie pamietam jak to okreslic)stad taka roznica :) (jak sie myle to przepraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 08:37, danzelmario napisał:

jak wiedzmin Pójdzie na moim sprzęcie(podpis?) jakie detale i czy 100% płynnie?


Pozwolę sobie odpowiedzieć, że pójdzie na detalach większych niż średnie i na moje oko spokojnie będzie płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem :(. Niestety albo bedę kręcił mojego Radka9550 albo niepogram w Weidźmaka. I do tego zamówiłem EK ;(. Trzeba bedzie ją zostawić zapakowaną i w pudełku na półke położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozszarpcie mnie ;) - uważam, że wymagania nie są wyśrubowane. A dla porównujących z innymi grami - a może by tak porównywać tylko z innymi RPG-ami (przecież każdy gatunek to odmienna specyfika), np. z Oblivkiem ;p albo Gothickiem 3 ;D? Ale to i tak dopiero po premierze. Inaczej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż u mnie Wiedźmin nie pójdzie wystarczająco dobrze, aby sobie pograć to sądze włąsnie, ze wymagania sa do zaakceptowania. Widziałem wiedźmina na żywo i to czym się może pochwalić i muszę przyznać, że wymagania mają swoje uzasadnienie. Na wysokich detalach gra prezentowała sie naprawdę świetnie i zazdroszczę posiadaczom nowszego sprzętu, którzy będą mogli sobie na takich detalach zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 08:55, HumanGhost napisał:

> jak wiedzmin Pójdzie na moim sprzęcie(podpis?) jakie detale i czy 100% płynnie?

Pozwolę sobie odpowiedzieć, że pójdzie na detalach większych niż średnie i na moje oko spokojnie
będzie płynnie.

wiesz, z gothic 3 bylo to samo, kazdy mowil ze mozna liczyc na plynna gre na sprzecie podobnym do mojego, a co wyszło kazdy wie. nie grales w te gre wiec tak naprawde nie wiesz, temu zwróciłem się do pracowników CDP no chyba ze nie zalezy im na zdobyciu klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 09:33, greg_f napisał:

Niektórzy tutaj chyba nie widzą różnicy pomiędzy Athlonem 5600+, a Athlonem X2 5600 + :)

nie ma athlonów 5600+ sa tylko X2, swoja droga ciekawe jest czy wiedzmin wymaga c2d dlatego bo jest dwurdzeniowy czy dlatego ze jest po prostu bardzo wydajny? bo jedno i drugie to nei to samo, chodzi o to ze c2d sam w sobie jest duzo lepszy od pentiumów i tym podobnych słabeuszy, ale nie oznacza ze gra skorzysta w 100% z jego dobrodziejstw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować